Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: masterap , masterap , trapper54 , ysn_85 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 13 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
16.160
Cevap
871
Favori
2.482.558
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sigorta olayına bakılmayacak. Beyan usulü ile işlem yapılacak. Zaten başvurular şubeden alınmıyor. Her halükarda şube dışı kanallardan alınıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • antizero kullanıcısına yanıt
    Bugünlerde olağanüstü durumlar var toplum olarak bir mücadele içinde değil miyiz?Arkadaş da bundan bahsetmiş özel sektörmüş hadi oradan ! Kamu bankalarının yoğunluğu yok mu hani şimdi ? Sabah herkes soluğu kamu bankalarının önünde alıyor gözümle gördüm işleri icabı özellikle bugünlerde gerçekten çok yoğunlar bu toplum için bir şekilde mücadele eden insanlara karşı bu kin ve nefreti açıklamak imkansız yazıklar olsun !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatrros

Bugünlerde olağanüstü durumlar var toplum olarak bir mücadele içinde değil miyiz?Arkadaş da bundan bahsetmiş özel sektörmüş hadi oradan ! Kamu bankalarının yoğunluğu yok mu hani şimdi ? Sabah herkes soluğu kamu bankalarının önünde alıyor gözümle gördüm işleri icabı özellikle bugünlerde gerçekten çok yoğunlar bu toplum için bir şekilde mücadele eden insanlara karşı bu kin ve nefreti açıklamak imkansız yazıklar olsun !
    Bankaların önü , içeri sırayla alındıkları için kalabalık. Kamu bankaları zaten normal şartlarda da yoğun. Çünkü çiftçi esnaf vs vs devlet paketleri hep kamu aracılığı ile dağıtılıyor. Her ota b.ka kin ve nefret demenize gerek yok. Zira kullanabileceğiniz başka kelimeler ile dağarcığınızı genişletin. Arkadaşın işine de birşey demedim. Duyar kasmasına iki kelam ettim. Toplum için mücadeleyi herkes veriyor. İnsanlar hala otobüs , metro , minibüs , metrobüsler aracılığı ile seyahat ediyor zorunluluktan. Özel sektörde çile çeken insanlardan bi haberseniz pekte yorum yapmayınız bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

Sigorta olayına bakılmayacak. Beyan usulü ile işlem yapılacak. Zaten başvurular şubeden alınmıyor. Her halükarda şube dışı kanallardan alınıyor.
    Merhaba arkadaşım. Başvuru olumlu olduğu taktirde maaş bodrosu isteniyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mylove kullanıcısına yanıt
    Hayır. Şubeye müşteri gelmiyor ki. Belge yok bu kredide.

• quote:

Orijinalden alıntı: [Caty]

Hangi banka hocam haber vermeden işleme alan ?
    Ziraat bankası.
    Nisan kredisi temmuz ayına kaymış.

• antizero kullanıcısına yanıt
    “Ekonomik Cephe” tabirine özel bir karşıtlığınız oldu gibi hissettim yoksa da eğer böyle bir durum kusura bakmayın
    Diğer yazdıklarınızın büyük kısmına da katılmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quatrros -- 2 Nisan 2020; 1:34:4 >
  • Bu 10binlik 30ay ödemeli kredinin aylık faizi köa denk geliyor?

• Ziraat Bankasına kredi öteleme için başvuruyu nasıl yaptınız? Şubeye gitmek şart mı?

• gokhan68 G kullanıcısına yanıt
    Hayır mesaj atmak yeterli

• amanhem kullanıcısına yanıt
    Kredi limitine kredi kartı limitleri dahil mi hocam?

• furkan_10 kullanıcısına yanıt
    Doğrudan değil ama dolaylı etkisi olur. Örneğin 10-20 bin kart limiti olan ve limiti dolu olan müşteriye kolay kolay kredi çıkartamıyorsunuz. Tabi gelir yüksek değilse. Bu durumda da sistem söyle bir varsayım yapar; kredi kartı borç toplamı* asgari ödeme yüzdesi ( son güncelleme ile %20-40 arasına düşürüldü) toplam gelirden düşülür. Kalan ödeme gücü yeni kredi in taksitlerini karşılarsa onay gelir. Ödeme gücü yine gelir*%60-65 olarak hesaplanır. Kart asgarisi düşülür, kalan taksitleri öderse kredi çıkar.

• Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL
    Sistemde düzenleme vardı sanırım herkesin gitmişti başvuru şimdi gelmiş.

• maaş alanlar başvurmasınlar işsizler işsiz kalanlar başvursun..adamın maaşı var her ay geleceği belli kredi peşinde koşuyor ilginç
  • 3 ay kredi ertelemesinden yararlanıldığında kredi skorunun etkilenip etkilenmediği ile ilgili soru işaret vardı kafamda. bir arkadaş etkilenmediğini yazmıştı. bugün kkb'den rapor çektim. kredinin yapılandırıldığına dair herhangi bir ibare yoktu. kredi notumda da büyük bir düşüş gözükmüyor.
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    zaten herkese vermeyecekleri o kadar açık ki başvurduk bekliyoruz da umudumuz yok
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    nereden aldın duyumu kardeşim

• Vakıfbank ile görüştüm şuan başvurular toplanıyor değerlendirme aşamasına girmemiş.

• emre_3579 E kullanıcısına yanıt
    30 ay ödeme olacak

• emre_3579 E kullanıcısına yanıt
    36 ayın 6 ayı ödemesiz 30 ay ödeyeceksiniz.
  • 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.