Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.157
Cevap
871
Favori
2.482.050
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl başvuruluyor acaba yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ziraat ana sayfasında kart erteleme var yazıyor, KARTERTELE boşluk TC No yazıp 4757 ye mesaj atarsanız 3 ay ertelenip bilgiler sms olarak müşteriye ulaşıyormuş. Başka bilgi yok. Benim de 8000 civarı borcum var, kaç para olarak ödeyeceğim bilgisine ulaşabilirsem değerlendireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi Tikli Hoca -- 1 Nisan 2020; 18:20:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARISKKK

Halkbank'ın internet sitesine giriyorsunuz oradan kendi bilgilerinizle giriş yapıyorsunuz fakat müşteri değilseniz Şu an için başvuru olmuyor Halk Bankası'nda
    halkbank mesaj ile basvuruda bulunda kardesim 1-2 saat gecti...

ne kadar sure sonunda sonuçlanıyor

varmi halkbankasindan sonuc alan

• Sabah Ziraat bankasından başvurdum hala değerlendirmede. Neden bu kadar uzun sürüyor bilen bankacı arkadaş var mı?

• Diaturk48 D kullanıcısına yanıt
    Sizi çok bekletmişler
    Benim başvuralı 1 hafta oldu daha sonuçlanmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • catik kullanıcısına yanıt
    Vallahi ben öğlen başvurdum hala değerlendirmede diyor bu nasıl sistem Ben anlamadım

• BARISKKK B kullanıcısına yanıt
    Bende sabah 7:05 te başvurmuştum ziraat üzerinden ancak hala değerlendirme devam ediyor. 10 dakika da dijital kullandıran banka , faiz düşük olunca kasıtlı olarak mı süreci uzatıyorlar diye düşünmüyor değilim.

• yapı krediden kredi erteletme hangi kanallardan yapılıyor acaba şuan aradım yarın mesai saatlerinde bağlı olduğunuz şubeyi arayın dediler genel müşteri temsilcileri yapmıyor mu bu işi
  • ogunahmet kullanıcısına yanıt
    Ben de şöyle düşünüyorum Bence herkes sisteme yüklendi sıralamaya göre yapıyorlar Çünkü kimsenin cebinde beş kuruş para kalmadi... yani talep aşırı derecede fazla bence

• ogunahmet kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar şu devlet bankalarına fazla yüklenmeyin. Ben kamu bankası çalışanıyım ve 2 haftadir zorunlu izne ayrıldım. Haftaya iş başı yapacağım. Subeler şuan ana baba günü. Her şey devlet bankalarına yüklendi. Kredi erteleme, kurumsal kredi kampanyaları, ve çalışmalar yarı yarıya izinli, iş yükü şuan 4-5 kat artmış durumda. Her çalışan arkadaşım şuan 3-4 kişinin işine bakmaya çalışıyor. Haftaya bende aynı durumda olacağım. Az sabredin, 2 gün sonra işiniz hallolsun, kimseyi mağdur etme gibi bir durum söz konusu değil, takip, icra, haciz vb kaydınız yoksa işleminiz herturlu yapılır, 1 gün geç olsun ama sabredin biraz. Herkes şuan esini çocuğunu anasını babasını bırakıp ise gitmiş, siz evde oturuyorsunuz, biz ekonomik olarak cephedeyiz. Siz sabredin sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: BARISKKK

Ben de şöyle düşünüyorum Bence herkes sisteme yüklendi sıralamaya göre yapıyorlar Çünkü kimsenin cebinde beş kuruş para kalmadi... yani talep aşırı derecede fazla bence
    Ihtiyaci olmayanda basvuruyor acikcasi cunku oran bedava.Faize atsan parayi 1 yil sonra zaten 11K oluyor.
    Mesela benim pek ihtiyacim yok ama yinede basvurdum gerci yurtdisina egitime gidecektim sinirlar kapaninca gidemedim acilirsa gidecegim 10K ile en azindan 2 ayi mi geciririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 1 Nisan 2020; 20:38:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç gün sürecek başvuru?

• quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

Arkadaşlar şu devlet bankalarına fazla yüklenmeyin. Ben kamu bankası çalışanıyım ve 2 haftadir zorunlu izne ayrıldım. Haftaya iş başı yapacağım. Subeler şuan ana baba günü. Her şey devlet bankalarına yüklendi. Kredi erteleme, kurumsal kredi kampanyaları, ve çalışmalar yarı yarıya izinli, iş yükü şuan 4-5 kat artmış durumda. Her çalışan arkadaşım şuan 3-4 kişinin işine bakmaya çalışıyor. Haftaya bende aynı durumda olacağım. Az sabredin, 2 gün sonra işiniz hallolsun, kimseyi mağdur etme gibi bir durum söz konusu değil, takip, icra, haciz vb kaydınız yoksa işleminiz herturlu yapılır, 1 gün geç olsun ama sabredin biraz. Herkes şuan esini çocuğunu anasını babasını bırakıp ise gitmiş, siz evde oturuyorsunuz, biz ekonomik olarak cephedeyiz. Siz sabredin sadece.
    Bu neyin duyarı anlamadım? Herkes diken üstünde , bir siz mi iş yaptığınızı düşünüyorsunuz? Erteleme , kurumsal tarzı işlemler diğer bankalarda da var. Devletin kendi bankaları aracılığı ile kampanyalar için de kusura bakmayın bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Bu dönemde de çalıştığınızı hatırlayın. Mesai saatleri içinde daha yoğunsunuzdur ama kimse size akşam 9 10a kadar çalışın demiyor. Özel sektörde günde 12 13 saatleri devirenler var hemde beden işçisi. Siz mi çalışıyorsunuz onlar mı? Ekonomik cepheymiş peh.

• En uygun ihtiyaç kredisini acaba hangi banka veriyor. Şubeye gitmeden çekilebilecek olanlardan bahsediyorum.
  • Ziraatten basvuran arkadaslar.. Bikac saat oncesine kadar degerlendirmede yaziyordu simdi kontrol ettigimde basvurularim kisminda hic gozukmuyor? Reddedildi falanda yazmiyor. Sizde durum nedir kontrol edebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fourtytrees -- 1 Nisan 2020; 21:36:27 >
  • antizero kullanıcısına yanıt
    !!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amanhem -- 28 Nisan 2020; 0:52:2 >
  • Fourtytrees kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı

• Destek kredisine ben de başvurdum. Ziraat başvurularımdan birkaç saat önce kontrol ettiğimde değerlendiriliyor diyordu şimdi baktığımda başvuru vs gözükmüyor, uçmuş. Sadece bende mi böyle acaba? Ret yedik gibime geliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vassos

Destek kredisine ben de başvurdum. Ziraat başvurularımdan birkaç saat önce kontrol ettiğimde değerlendiriliyor diyordu şimdi baktığımda başvuru vs gözükmüyor, uçmuş. Sadece bende mi böyle acaba? Ret yedik gibime geliyor...
    bende de aynı
  • Ziraat başvurum uçmuş...

Tek (asgariye yakın) bir maaşla ev geçindirmeye çalışıyorum ve normalde gelişmiş bir ülkede olsaydık bize bedava verilmesi gereken yardımı biz kredi çekerek alıyoruz... O bile çıkmayacaksa mıç üstüne mantar bitsin

• 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.