Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.157
Cevap
871
Favori
2.482.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Halkbank sadece internet bankacılığında var, mobilde yok

Kredi izleme kısmından erteleme seçeneğine girince tüm detayları veriyor

Özetle 3 aylık erteleme karşılığında kalan anapara üzerinden 3 aylık faiz hesaplıyor, bugün itibarıyla borcunuzu ve 3 aylık faizi hesaplayıp kalan vadeye bölüyor (kalan vadeden 3 ay eksilmiyor)
  • güncel ihtiyaç faizleri kredi oranı nedir ?
  • Akbank’ta halen geri dönüs yapmadı kredi öteleme için..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL

Vakıfbanka cuma başvurmuştum merak edip, ne çıkacak diye, gönderdikleri bu.
    insanı enayi yerine koyuyorlar, güncel oran vereceklerine eski oranla yenileme yapmışlar.
    ne kadar ayıp
  • uclgs1905 U kullanıcısına yanıt
    Ayrıntılı bilgi yok hocam. Yani şöyle sorayım. Ben 70 bin tl kredi çektim ve 0.98 den 1630 tl taksit ödemem var. Daha 1 taksit ödedim. Şimdi ben 3 ay ertelersem kaç tl masrafım olacak? Nasıl bileceğim bunu?

• Vakıfbanka bu kredi işini en suistimal eden banka, insanı enayi yerine koyuyorlar.

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak_55 -- 31 Mart 2020; 15:6:17 >
  • vakıfbanktan iki kredim içinde geri dönüş yaptılar. şu an maddi sıkıntıda değilim. ama bu zamanda elde nakit tutabilme imkanım varken krediyi yapılandırmayıp ödemek mantıklı gelmiyor. bu ötelemeye başvuranların kredi skoru nasıl etkilenecek tabi bu da soru işareti bir yandan
  • ne kadar doğru ne kadar yanlıs bilmem..fakat 5 gün önce en paradan yapılandırdım..dun kkb raporu aldım kredide MART ayı ödenmiş olarak gösterilmiş..ama puanımda bir değişiklik olmadı..yarın ay basında yeni bildirimler oldugunda bakacağım..
  • bu ihtiyaç temel kredisi için bir detay varmı..bankalarla görüsen eden? kriterler neye göre
  • braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    60 ay çekmişsiniz diye anlıyorum; 1 ay ödemişseniz anaparanın en fazla 1.000 TL'sini ödemişsinizdir.

Hesaplama şöyle; 3 aylık erteleme maliyeti 69.000*0,98/100*3=2.028 TL olur, aylık ödemenize 34 TL eklenir
  • uclgs1905 U kullanıcısına yanıt
    Benim için avantajlı oluyor sanki. Şöyle diyebiliriz o zaman. Daha uzun süre ödemesi olan kişiler için mantıklı olacak gibi

• Kredi kampanya konusu mu ertelenen kredilerin konusu mu ben anlamadım.

En güncel tüketici kredi kampanyaları nedir, varmı geçen hafta veya bugün kredi başvurusu yapan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium87

İşbankasından erteleme için dönüş alan var mı? Geçen haftada mobilden başvurduk ne gelen var ne giden.
    Herhangi bir dönüş yok. Olsa bile fahiş bir faiz isteyeceğini düşünüyorum diğer bankalar gibi. Şu durumda erteleme talep eden kişi ya iflas durumundadır ya da enayidir.
  • devletimizden Allah razı olsun, 3taksiti 3ay ertelemeye, o 3 taksitin tutarı kadar faiz koymak büyük başarı, böyle imkan böyle kolaylık görülmedi,,

bari sadece ana para kısmına faiz koysaydın da, faize faiz alıp bu kadar aciz bir devlet durumuna düsmeseydin,,,,

hicmi utanmanız arlanmaniz yok dünyada teksiniz vergiden vergi alan, faize faiz işleten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S20FE -- 31 Mart 2020; 15:36:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu temel ihtiyaç kredisi için halkbankasından arkadaşımla görüştüm.

2 NİSAN İTİBARİYLE İNTERNET ŞUBELERİNDEN BAŞVURU OLUP GENEL MERKEZ DEĞERLENDİRİP ONAYLANMASI DURUMUNDA PARA HESABA GEÇECEKMİŞ..BİR KKB NOTU VS SORDUM ÖYLE BİR BİLGİ GELMEDİ.GENEL MÜDÜRLÜK BELİRLİYECECEK DEDİ..ŞUBEYE GELMENE GEREK YOK DEDİ..
  • Gelir durumu nasıl beyan edilecekmiş

• opaksu91 O kullanıcısına yanıt
    Bilgi tüm bankalar için mi?
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Herşeye konu mu açalım kardeşim konunun adı tüketici kredi kampanyaları ve bu konu da normal olarak bi kampanya

• VAKIFBANK-HALKBANK-ZİRAAT BANKASI sadece başvurular..detaylı bilgili tam bilmiyorum..sadece netten başvurulacak denildi...yarın dahada netleşir sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomofil

Vakıfbanka cuma başvurmuştum merak edip, ne çıkacak diye, gönderdikleri bu.
    insanı enayi yerine koyuyorlar, güncel oran vereceklerine eski oranla yenileme yapmışlar.
    ne kadar ayıp
    3 aylığına 3201 x 3 = 9603 TL parayı başka bankadan 33 aylığına çekip Vakıfbanka ödeseniz diğer bankaya ödeyeceğiniz faiz 2100 TL. Vakıfın istediği 2950 TL.

• 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.