Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.157
Cevap
871
Favori
2.481.959
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydın arkadaşlar. Vakıfbank dan 15 gün önce 34000 TL ihtiyaç kredisi kullandım ve kesilen hayat sigortası bedeli için e-Devlet üzerinden Hazine ve Maliye Bakanlığı sigortacılık şikayet kısmından talep de bulundum. Yanıt olarak 'Resmi kurumlar iptal mercii olmayıp,iptal talebinizi bankamıza iletmeniz gerekmektedir.' şeklinde yanıt aldım. Hayat sigortası iadesi alan arkadaşlar nasıl bir yol izledi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aateshh A kullanıcısına yanıt
    vakifbank hayat sigortasini baska yerden yaptirdiysaniz dilekce ile basvurunca sorunsuz iade ediyor artik.

• Denizbank Kredi erteleme ile ilgili bir bilgi varmı
  • Akbank kredi erteleme talebihttps://www.akbank.com/basvuru/erteleme bu adresten ilettim sms olarak bildirilecektir dedi. Ama herhangi bi örnek tablo şuanlık yok . Birde burada 30 Nisan’a kadar olan borclar için diyor ancak Mayıs dahil değil mi ötelemeye onuda anlamadım. Bakalım başvuru yaptım dönüş bekliyorum.

• vakıfbanktaki kredilerim için bize yazından talep oluşturdum. bakalım ne zaman dönecekler
  • egoist84 E kullanıcısına yanıt
    faiz oranı krediyi çektiğiniz oran mı olacak peki bir bilgi verdiler mi bununla ilgili?
  • Evet faizi hangi krediden çektiysen aynı, orandan oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emrahturan87 E kullanıcısına yanıt
    Aegon dan yaptırın verin vakıfbank a poliçeyi sonra onu da iptal ettirin Aegon dan

• Ziraatte henüz gelişme yok sanırım

• gemres kullanıcısına yanıt
    Selamlar, peki erteleme seçildiğinde bir hesaplama göstermiyor mu yeni ödeme planını falan ? Faiz oranı yüksek gelir de ertelemekten vazgeçme durumu son aşamada mı acaba?

Bir de bu ertelemelerde kkb notuna sicile yansıma durumu hakkında bilgisi olan var mıdır?

• [Caty] kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok bankada çalışan bir arkadaşım paylaşmış
    Ben de dün başvurmuştum ama açıklama kısmına kredi no ve erteleme vadesi yazılması gerekiyormuş

• gemres kullanıcısına yanıt
    Sizin süreç ilerleyince buradan bilgi verirseniz süper olur hocam

• [Caty] kullanıcısına yanıt
    Ben vazgeçtim hocam akdi faiz uygulanacağı için deneyen arkadaşlar illaki burada yazarlar.

• Cevap geldiğinde ne kadarlık miktara ne kadar faiz çıktı paylaşırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krtl1903

Krediler geçen hafta sonu itibari ile yükselişe geçti 1.16 idi 1.24 olmuş demek ki.
    Bilgi için teşekkürler hocam. İşbankta hala 0.99 görünüyo, o da yakın zamanda artacak sanırım.

Kredi çekmeyi düşündüğüm bir dönemde iyi olmadı maalesef...
  • arkadaşlar niye bu kadar yargara kopardınız erteleniyo diye, erteleseniz sizin zararınıza. 3 ay hiç ödeme daha az gelir faiz. bu bankaların ve devletin ipiyle kuyuya inilirmi. esnafa 25 bin faiz diye bas bas bagırdılar gittik bagkur borcun olmucak, vergi borcun olmucak, vergi matrahın yüksek olcak bi ton incik boncuk çıkardı halkbank. bunlar olsa senin kıçı kırık paranamı kalıcam. herşey kandırmaca

• Jiraiya kullanıcısına yanıt
    Bizim de vakıfbank sky limit 0.98 halen geçen ki merkez bankası faiz indirimi malum olaylar sebebi ile sanırım yansıtmadılar tüketiciye kriz ortamı bilip yükselişe geçirdiler daha düşmez şuan uygun bulursanız değerlendirin ihtiyaç varsa düşme olmaz sanmıyorum

• Arkadaslar benim ihtiyacim olan bir donemdi otelemeyi dusunuyorum fakat musteri hzimetlerine ulasamadim vakifbankin bi turlu yogunluk var sanirim, 3 ay oteleyince odeme nasil oluyor tum taksitler ertelenip borcumuzu 3 ay gec mi bitiriyoruz totalde. Yoksa 3 ay sonra 3 aylik taksiti toplu odeyip eski taksitlere devam mi.

1)Atiyorum 1000 tl x10 ay taksitimiz kaldi diyelim. Aralik 2020de son taksit bitiyor.. 3 ay otrleyip Haziranda 3 aylik toplu odeme yapip diger geri kalan aylar devam ediyor Aralik 2020 de yine borc bitiryor mu?

2) Yoksa mesela taksitleri 1050 tl yapiyor. Son odeme ayida 3 ay otelendigi icin Mart 2021 de son taksiti odeyip mi bitiyoruz? Bilgisi olan biri yazabilirse memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fourtytrees -- 26 Mart 2020; 15:53:50 >
  • Tebi 3kere 40dk dan toplam 120dk aradım ve sonunda ulaştım.
    Krediyi 3 ay öteliyorlar. Temmuzda paranın faizini alıyoruz ağustosta ödemeye devam ediyorsunuz dedi.
    Ben doğru anladıysam 1500 tl aylık ödemem 3 ayda 4500 tl bu paranın 3 aylık faizi 1.10 dan 120-130 tl temmuzda ödeyip ağustos ta devam edicem.

Tüm paranın 3 aylık faizi ise 60bin 3 aylık faizi 1500 tl
    Çağrı merkezi çalışanı ertelenen tutar dedi ama bakalım..

Kendileri geri dönüyormuş gelişme olursa tekrar yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bennett.antony -- 26 Mart 2020; 16:37:12 >
  • 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.