Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gokhan68 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
16.159
Cevap
871
Favori
2.482.455
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 310k 1.17 den ziraatten gecen ay çektim. Beklemedeyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: supernaturel.emin

Ben 2 aydır bekliyordum bugün düşecek yarın düşecek diye. En sonunda 2 hafta önce kullandım. Ama hala beklemekteyim yapılandırma yaparım en azından
    36 ay vadeli çekeceğim. İlk taksidi ödemeden indirim olsa kar edermiyim acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akbank 1,09 dan İşbank 1,10 dan veriyordu. Bugünden sonra İlk hangisi 1 in altına düşerse ondan çekeceğim. :D
  • Düşüş var mı dostlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayhand28 kullanıcısına yanıt
    İnse de pek birşey farketmez. Çoğu kişiler borçlu, geçimlerini zor sağlıyorlar. Evsahibi kirada oturduğum evi satışa çıkardı, ben de konut alamaya karar verdim, emlakçı vasıtası ile bulduğum eve kapora verdim, evdeki prürüzlerden dolayı kredi çıkmadı. Numarataj hatası vardı, aynı zamanda belediye arsaya tevhid koymuştu. Aynı ev hala satışta. Aman dikkat, ben sadece ekspertiz parası ile yırttım, emlakçıdan da alsanız, hem tapu, hem de belediyeden araştırın, hatta, su, gaz, elektrik, aidat borcunu bile sorgulayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba. ING Bank ihtiyaç kredisinde sigorta ne kadar çıkar, hesaplama formülünü bilen var mı?
    5 yada 6 bin TL ihtiyacım var. 12 yada 24 ay vadeli alacağım. şuan en uygun en para galiba. oran olarak ING daha uygun ama ekstra maliyetler çıkabilir.
  • mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    5-6 bine çok çıkmaz
    100₺ gibi birşey çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: onea54

Akbank 1,09 dan İşbank 1,10 dan veriyordu. Bugünden sonra İlk hangisi 1 in altına düşerse ondan çekeceğim. :D
    Akbank 1.09 du, bugün baktım 1.17 olmuş

Ters psikoloji yapıyolar heralde

• halil_41 H kullanıcısına yanıt
    merhaba. cevap için teşekkürler. Enparada 100 TL civarı çıkıyor. ING Bankta da buna yakın rakam çıkarsa, ING Banktan kullanmak daha mantıklı olacaktır.
  • Bu dosya masrafını almanın bi yolu var mı ihtiyaç kredisinde

• quote:

Orijinalden alıntı: peşimist

Arkadaşlar merhaba kredi notum 1692 gozukuyor. Cebteteb müşterisiyim yaklaşık 5 yıldır. 50000 36 ay çekmek istedim 1.18 verdiler. Daha uygun nerden alabilirim
    evet bugün itibari ile cebteteble yollarımı ayırdım arkadaşlar. kredi kartımı da kapattırdım mevduatımı da çektim. yıllarca müşteri ol tüm harcamanı tüm birikimlerini ordan yönet sonra o oran yeni müşterilerimiz için desinler. bende başka bankaların yeni müşterisi olurum
  • Hocam hangi bankada karar kıldınız peki

• Mokotow kullanıcısına yanıt
    Benim akbank 1.11 olmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onea54 kullanıcısına yanıt
    1.15 dün çektim.Kişiye özel mi acaba?Yoksa indirdiler mi genel olarak.

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ki. Her gün kafalarına göre değiştiriyorlar. Şimdi işbanka baktım 1.07 gözüküyor ama 1500 TL masraf çıkarıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Garanti bankasın75bin tl ve üstüne diğer kredilerinizi tek biyere toplamak için kapama kredisi adı altında 0.99dan dosya mastafsız kredi veriyo.siciliniz çok kötü değilse ve o şube sene sonu hedeflerini tutturmak istiyosa çok kolay onay veriyolar.benim gibi saçma sapan yüksek oranlarda parça parça kredisi olanlar için çok iyi bi fırsat

• quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

Garanti bankasın75bin tl ve üstüne diğer kredilerinizi tek biyere toplamak için kapama kredisi adı altında 0.99dan dosya mastafsız kredi veriyo.siciliniz çok kötü değilse ve o şube sene sonu hedeflerini tutturmak istiyosa çok kolay onay veriyolar.benim gibi saçma sapan yüksek oranlarda parça parça kredisi olanlar için çok iyi bi fırsat
    Garantiyi ben de takipteyim. 0.99'u 60 aya zorunlu tutmasa en azından 48 olsa hiç düşünmeyeceğim.
  • werrol kullanıcısına yanıt
    Biliyorum zor ama sen al 48 ayda kapatabiliyosan kapat.totalde aynı rakamlara gelir 75i 0.99dan alıp 48 ay faizle kullanmış gibi faiz ödersiniz.belki biraz daha fazla

• werrol kullanıcısına yanıt
    49 ay sectiginizde de ayni orani alabiliyorsunuz. Arkadaslarim subeyle gorustu yeniden yapilandirma ile ayi azaltsanizda faiz orani degismiyormus.

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.