Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.157
Cevap
871
Favori
2.482.095
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Guzel diyorsunuzda

Finans bana bissuru birsey kitledi, istemiyorum bunlar dedim, o zaman kredi vermeyiz dedi.....

Cinga, normal sigorta,2 bankacilik paketi.

Neyseki erken kapatip %70 e yakin iade aldik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denizbank doktorlara 0.99 oranlı 20.000 e kadar veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin07

Arsa almak için yada tarla almak için kredi çekebilirsiniz hatta ziraat in tarla bütünleştirme büyütme gibi alanlar için özel kredileri var. Oranlar bankada belli internette yazmıyor. Ben çok avantajlı olduğunu düşünmüyorum. Ama tarlayı ipotek gösterip kredi çekecekseniz bankalar tüketici kredisi oranlarına uyuyorlar. Ama onlarda da tarla değeri düşük çıkıyor. En mantıklı yol ev kredisi tanıdık güvendiğiniz birine satış yapabilirsiniz. Ondan ucuz kredi yok hem de bazı vergilerden muaf.

Bilgiler için teşekkür ederim.Ev kredi dediğiniz nasıl?Tanıdık birinin evini satın alıp konut kredisi kullanmak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEOPS_2

quote:

Arsa almak için yada tarla almak için kredi çekebilirsiniz hatta ziraat in tarla bütünleştirme büyütme gibi alanlar için özel kredileri var. Oranlar bankada belli internette yazmıyor. Ben çok avantajlı olduğunu düşünmüyorum. Ama tarlayı ipotek gösterip kredi çekecekseniz bankalar tüketici kredisi oranlarına uyuyorlar. Ama onlarda da tarla değeri düşük çıkıyor. En mantıklı yol ev kredisi tanıdık güvendiğiniz birine satış yapabilirsiniz. Ondan ucuz kredi yok hem de bazı vergilerden muaf.

Bilgiler için teşekkür ederim.Ev kredi dediğiniz nasıl?Tanıdık birinin evini satın alıp konut kredisi kullanmak mı?

Kendinizin evini tanıdık birine satmak yada tanıdığınızın evini kendiniz almanız gibi. Ticaret de takas yapılıyor artık millet gayrimenkullerini kendi arasında çeviriyor. 36 ay a kadar 0,80 120 aya kadar 0,88 oranlar ticari kredilerde bile mümkün değil o yüzden millet bu fırsatı değerlendiriyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KEOPS_2

quote:

Kendinizin evini tanıdık birine satmak yada tanıdığınızın evini kendiniz almanız gibi. Ticaret de takas yapılıyor artık millet gayrimenkullerini kendi arasında çeviriyor. 36 ay a kadar 0,80 120 aya kadar 0,88 oranlar ticari kredilerde bile mümkün değil o yüzden millet bu fırsatı değerlendiriyor.

Bu yöntem meblağ yüksekse işe yarayabilir.Fakat 40-50 bin civarı için.Tapu masrafı + konut sigortası +deprem sigortası + ekspertiz vb. değmez gibi.

• KEOPS_2 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba ;

Konut kredisi ile arsa kredisi arasında farklar var bunu da göz önünde bulundurun.

Öncelikle ekspertiz değeri üzerinden arsada %100 alabilirsin yalnız konutta % 100 alamazsınız eğer başka bir konut ipotek etmezseniz.

Arsada oran biraz daha yüksek çıkar bankalara göre değişmekte özellikle katılım bankalarına bakabilirsiniz bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

Guzel diyorsunuzda

Finans bana bissuru birsey kitledi, istemiyorum bunlar dedim, o zaman kredi vermeyiz dedi.....

Cinga, normal sigorta,2 bankacilik paketi.

Neyseki erken kapatip %70 e yakin iade aldik.

Valla hocam bu devirde o zaman kredi vermeyiz diyen bankacının şırıngayla bir taraflarından kan alırlar. Tamamen blöf yapmış size. Ben olsam başka banka mı yok deyip kalkardım masadan.
  • arkadaşlar 3 yıllık kredi için hayat sigortası yapıldı. ayrıyeten birde 1 yıllık pratik hayat sigortası yapılmış. bunu iptal ettirme hakkım varmıdır?
  • Abiler Nisan ayı ortalarında kredi çekmek istiyorum araba alma hevesim var KKB geçen ay 1053 du kredi kartim var garanti bankasından ekstre geldiği gibi oduyorum son tarihi beklemeden

20.000tl

Çekmek istiyorum kısmetse sizce çıkarmi ve hangi bankayı onerirsiniz 😊😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harrypottter -- 27 Mart 2017; 12:48:50 >
  • harrypottter kullanıcısına yanıt
    Kredi puanın Düşük geldi bana..Ayrıywten Evde emekli varsa PTT-40.Bin tl ye kadar veriyorlar...Yoksa Denizbank -İngbank olabilir...Ben en kolay kredileri bu bankalardan almıştım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lene -- 27 Mart 2017; 14:8:51 >
  • Emekli yok maalesef İng mi denesem bakalım

• harrypottter kullanıcısına yanıt
    https://www.enuygun.com/kredi/

Burdan Karşılaştırma yapabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harrypottter

Abiler Nisan ayı ortalarında kredi çekmek istiyorum araba alma hevesim var KKB geçen ay 1053 du kredi kartim var garanti bankasından ekstre geldiği gibi oduyorum son tarihi beklemeden

20.000tl

Çekmek istiyorum kısmetse sizce çıkarmi ve hangi bankayı onerirsiniz 😊😊

maaş hesabının olduğu bankadan almaya çalış, onlar daha sıcak bakarlar
    bunun dışında , enpara hesabı aç, orayı da arada bir kullan , atmye para at çek falan , ordan da şansını denersin
    20bin kaç ayda ödeyecen , ben de düşünüyuorum da, vade fazla olunca, bu sefer aracın fiyat yüksek çıkıyor

• Ben yaklaşık 20 Gün önce icbc bank tan 1.12 faiz ile 48 ay vadeli 10 bin tl çektim. kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası adı altında 105 tl masraf aldılar.yaş 38.şu anda 1.16 faiz uyguluyorlar.

• Arkadaşlar birine 12000 TL borcum var. Bu arada kredi kartı limitin 23000 TL...Kredi çekmeyip kredi kartıyla ödemek istesem acaba en yüksek taksidi nasıl yaptırabilirim?
  • 30.000 Tl için Bugün bankaları dolaştım.ZİRAAT 1,15 Den veriyor.(1,11 maaş müşterilerine veriyoruz diyor.)Masraf; 190 hayat sigorta,150 komisyon,150 de özel sigorta yapıyolarmış (mecburi).

Halkbank en uygun verdi 1,13(toplam geri ödemede 250 tl farkediyor.)Masraf hemen hemen aynı.

Akbank bile 1,15 ten teklif etti.
  • KEOPS_2 K kullanıcısına yanıt
    Bende 28bin 24 vade icin halkbanka sormustum. Hersey dahil, Enparadan 500 tl dusuk demisti galiba. AMA 1 otomatik odeme vermek ve paraf kk almaniz gerekiyor dedi gorevli. Paraf yillik 14tl aidati var dedi.

• ing mobilden bakınca 25k kredi veriyor. 20k sını cepten hemen çekebiliyorum. 1,19 faiz ve 100tl kredi kullanım ücreti var, sigorta yok.
  • ArkadaşlAr ziraatten 1.15 faiz oranı teklifi aldım. Daha düşüğü varmıdır

• Faizler daha düşer mı sizce. Halkbank maaş müşterisine 1.13 den veriyor. Krediyi çekip altın alsam nasıl olur. Araba alana kadar 4-5 ay bekliyecegim.

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.