Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 34hayrettin Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16.112
Cevap
872
Favori
2.471.190
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüketici kredisi için beklenmelimi. Yılbaşı muhabbetine güzel kampanyalar olabilirmi. Vakıfbank 1.24mu öyle birşey derken yapikredi 1.40 kusur oran verdi. Bayana dedim yanlış anlama sizin bankayla bir türlü calisamiyoruz. Toplam geri ödemede neredeyse 1000tl fazla alıyorsunuz dedim diğer banka 1.24 ken siz neden böylesiniz dediğimde birsey diyemiyor. 1.33 zaten bizde maliyeti falan dedi nedemek istediyse artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birikim amacli 55-60 civarinda tuketici kredisi cekmeyi dusunuyorum

Ocak basi -ocak ortalarina kadar bekleyecegim duser veyahut bir kampanya olur diye

• Güncel oranlar hakkında bilgisi olan var mı? Yılbaşı kredisi vb. güzel oranlar yakalayan olursa paylaşabilir mi?
  • Yılbaşı kampanyaları bekleniyor.

Yarın veya salı açıklanmazsa kampanya yapmazlar herhalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denizbank 3 bin tl 0.99 oran veriyor :) küçük ihtiyacı olan kullanabilir

• Güncel kredi çeken var mı arkadaşlar ?

40 bin TL ihtiyaç kredisi alacağım 30 ay vadeli düğün masrafları için. Siteler üzerinden hesaplıyorum ama fırsat olarak şu var diyebileceğiniz bir şey var mı ?
  • Şu anda krediler aşırı yüksek, bu haliyle çok mecbur kalmadıkça kredi çekmek hiç mantıklı değil. Ben memurum, maaşımı Vakıfbank'tan alıyorum, maaş hesabım orada olmasına rağmen %1,39 üzerinden kredi alabiliyorum.

Benim de bir kaç ay sonra düğünüm olacak. Şu haliyle 20.000 TL kredi çekecek olsam, 36 ay vadede toplam 27.000 TL geri ödeme yapmam gerekecek, aylık yaklaşık 750 TL. Bu benim için çok yüksek bir rakam. İnşallah önümüzdeki aylarda krediler biraz düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Şu anda krediler aşırı yüksek, bu haliyle çok mecbur kalmadıkça kredi çekmek hiç mantıklı değil. Ben memurum, maaşımı Vakıfbank'tan alıyorum, maaş hesabım orada olmasına rağmen %1,39 üzerinden kredi alabiliyorum.

Benim de bir kaç ay sonra düğünüm olacak. Şu haliyle 20.000 TL kredi çekecek olsam, 36 ay vadede toplam 27.000 TL geri ödeme yapmam gerekecek, aylık yaklaşık 750 TL. Bu benim için çok yüksek bir rakam. İnşallah önümüzdeki aylarda krediler biraz düşer.

Dusunsenize 36 ay vadede bile ana para uzerine %30dan fazla faiz kouyoyor. 20 cek 20 + 7 olarak ode. Cak yuksek oranlar cook...

• maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    Daha 6 ay kadar önce yine kredi çekmek durumunda kaldım, Faiz oranı o tarihte %1,20 idi. Bu kadar kısa zamanda bu kadar yükseldi faizler. Bundan sonra düşüp düşmeyeceği de belli değil. Bahar ve yaz ayları bizde düğün nişan tatil dönemleri olduğu için o ayları beklemekte fayda var diyorum ben. OHAL de kalkacak olursa belki yine 1,10-1,20 seviyelerine düşebilir. Ama bu aralar yaşadığımız siyasi krizler, sınırdaki hareketlilik pek hayra alamet de değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Daha 6 ay kadar önce yine kredi çekmek durumunda kaldım, Faiz oranı o tarihte %1,20 idi. Bu kadar kısa zamanda bu kadar yükseldi faizler. Bundan sonra düşüp düşmeyeceği de belli değil. Bahar ve yaz ayları bizde düğün nişan tatil dönemleri olduğu için o ayları beklemekte fayda var diyorum ben. OHAL de kalkacak olursa belki yine 1,10-1,20 seviyelerine düşebilir. Ama bu aralar yaşadığımız siyasi krizler, sınırdaki hareketlilik pek hayra alamet de değil.

Aynen hocam halkbank 1.13te tuttu baya, yaz sonuna dogru oda 1.19 ve sonra 1.25e sabitledi. Maas musterisi veya kamu calisani degilseniz 1.30 hatta. Yazi ve ohalin bitmesini beklemek tek care. Bundan sonra yukselse bile batti balik yan gider hesabi olacak

• arkadaşlar bu tüketici kredilerindeki çayma hakkı nasıl kullanılıyor bilgisi olan var mı acaba?
    yani kredi çektikten 14 gün içerisinde herhangi bir sebep göstermeksizin cayabiliyormuşuz.
    1.sorum çayma hakkımızı kullanınca dosya masrafını alabiliyormuyuz?
    2.sorum ise bu 14 günlük faizi bizden alıyorlar mı?
    şimdiden teşekkürler
  • Temmuzda 1.12 den Halkbank dan cekdim.İykide cekmisim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Temmuzda 1.12 den Halkbank dan cekdim.İykide cekmisim.

Kesinlikle cok sanslisiniz. Bir daha ne zaman goruruz o gunleri

• Tüketici kredileri ne olmuş böyle hayret 2 ay önce 1.32 çekerken burun kıvırıyordum şimdi ise 1.43ler havada uçuşuyor

• halkbankası 80000 liraya kadar 1.18 den ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlemiş.https://www.halkbank.com.tr/12172-halk_gunu_ihtiyac_kredisi şuanki piyasa şartlarında çok iyi bence. ihtiyacı olanlar değerlendirebilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: deuboss

halkbankası 80000 liraya kadar 1.18 den ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlemiş.https://www.halkbank.com.tr/12172-halk_gunu_ihtiyac_kredisi şuanki piyasa şartlarında çok iyi bence. ihtiyacı olanlar değerlendirebilir..
    Hangi tarihler arasında bilgi yok galiba

• TEKFİDAN kullanıcısına yanıt
    Maalesef belli değil hangi tarihler arasında olduğu.

• quote:

Orijinalden alıntı: deuboss

halkbankası 80000 liraya kadar 1.18 den ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlemiş.https://www.halkbank.com.tr/12172-halk_gunu_ihtiyac_kredisi şuanki piyasa şartlarında çok iyi bence. ihtiyacı olanlar değerlendirebilir..
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi werrol -- 23 Mayıs 2018; 10:7:55 >
  • TEKFİDAN kullanıcısına yanıt
    Ben sorduğumda bankadaki müşteri temsilcisi 29 hazirana kadar geçerli olduğunu söyledi hocam.

• gepe kullanıcısına yanıt
    Siz.basvurdunuz mu

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.