Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.161
Cevap
871
Favori
2.482.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6000 lira cekcem 6 ay vade ile cepteteb, is bankasi ve enpara hesaplarim bulunuyor iclerinden en iyisi ceptetep 6 ay icin de baska bir bankayla calismak istemiyorum cepteteb den basvursam mi acaba ya da bayram kampnyasi yaparlar mi kararsizim ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu anda en iyisi hangisi 13 bin çekmek istiyorum 48 ay vadeyle . Halkbank varya ziraat en düşük yazmış arkadaşlar . Maaşı baska bankadan alıyorum. Halk veya ziraat aynı oranda bana da verirler mi krediyi . Yoksa bayram da daha da düşer mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurugr

Şu anda en iyisi hangisi 13 bin çekmek istiyorum 48 ay vadeyle . Halkbank varya ziraat en düşük yazmış arkadaşlar . Maaşı baska bankadan alıyorum. Halk veya ziraat aynı oranda bana da verirler mi krediyi . Yoksa bayram da daha da düşer mi

Hocam her turlu halkbank verir. Eger baska engeliniz yoksa. Odeme asagidaki gibi olur...

• maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam . Peki bayram kampanyalarını beklemeye gerek varmı sizce. Kampanya yaparlarmı yoksa böyle devammı olur

• Bugün halkbank a gittim.

1.13 oran ile en iyi kredi veren banka durumunda şu an. Ancak kredi çekmedim bir hafta daha bekle dediler. Bayram kredisi açıklanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurugr

Çok teşekkürler hocam . Peki bayram kampanyalarını beklemeye gerek varmı sizce. Kampanya yaparlarmı yoksa böyle devammı olur

Hocam şahsi fikrim 1.13'den asagi bir oranin gelmeyecegi (insAllah gelir). Garanti 1.29, isbank 1.27, icbc 1.18 falan aciklamisken halkbank'in faizi daha da dusurecigini dusunmuyorum. Gerci arkadasa bekle demisler bu da bi umut. Allah hepimizi bu kredi ve faiz belasindan kurtarsin...

• maydoganlar1156 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam . Amin inşallah su sorunlardan kurtulsak çok güzel olacak

• Beyler garantiden konut kredisi çektim. Ama Eylül ayında sıkışık olduğum için bu ayı pas geçip ekimden itibaren ödemelerine devam etmek istiyorum böyle bir seçeneğini var mı? Yalnız ekim ayında 2 taksit birden ödemek yerine Eylül ayını bay geçmek istiyorum. Böyle bir şansım var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hbasdereli70

Beyler garantiden konut kredisi çektim. Ama Eylül ayında sıkışık olduğum için bu ayı pas geçip ekimden itibaren ödemelerine devam etmek istiyorum böyle bir seçeneğini var mı? Yalnız ekim ayında 2 taksit birden ödemek yerine Eylül ayını bay geçmek istiyorum. Böyle bir şansım var mı?

Var hocam fakat gecikmeyi yansıtırlar yani ilk taksitin tutarı 300tl falan fazla olur

• VAkıfbank 1.16 verdi. Sanırım en iyisi 1.13 ile HalkBank?

• Arkadaşlar findeks notum 1084 puan bir tane hali hazırda kredim var onu kapatıp kredi çekmek istiyorum 25-30 bin civarı sizce nasıl olur verirler mi o kadarı

• Halkbank 50 bine kadar 1.13, üstü için 1.23 faiz oranı

• Arkadaşkar toki borcu olana indirim kampanyası yaptı hepsini kapatana halk veya zirratten 100 bine kadar 0.92 den veriyor 100 bin üstü oran 1.03 tahsis ücretide yok daha fazla bilgi yarın belli olacak oran iyi öyle değil mi? Benim borcum varda kapatmayı düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Halkbank açıklamış.

Nakit ihtiyacı olanlara bayram ettirecek kredi seçenekleri Halkbank’ta!

%1,10 faiz oranıyla 10.000 TL’ye kadar ve
    %1,12 faiz oranıyla 10.001- 50.000 TL’ye kadar veya
    %1,18 faiz oranı ile dosya masrafsız 50.000 TL’ye kadar avantajlı kredi imkanlarından yararlanın, bayramı erken karşılayın!

http://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=2896
  • Cebtetep 5000 kullandım 48 ay vade 7490 geri ödeme 200tl sigorta

• Benim şöyle bir sorunum var

3 tane konut 1 tane tüketici kredilerim var konut kredilerinin 1 tanesi başka banka diğer 2 konut 1 tüketici kredisi maaş bankamda şimdi

Bu kredilerin hepsini bir hipotekde birleştirsem ve artı olarak elimede 25000₺ alacak şekilde yapabilirmiyim bu 2 banka toplam borcumu artı 25000₺ başka bir bankadan kullanıp tek banka tek taksit yapabilirmiyim acaba bu konuya açık halk bankası dost kredi altında bir teklif var sitesinde bu banka benim sorunumu çözermi veya sizlerde böylesi bir durum oldumu daha pratiği varmı acaba
    Toplam borç kapatma faizi dahil 197000₺+ 25000₺nakit yuvarlak hesap 220000₺ ihtiyacım var şuan ödediğim taksit tutarı 3850₺+ bu 25000₺ taksitleri yuvarlak 4500₺tutuyor tek taksit sistemini yapabilirsem 25000₺ taksitleride içinde 3200₺x120 ay olacak

Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mur37 -- 9 Eylül 2017; 15:2:37 >
  • Kredi oranları yükselecek büyük olasılıkla pazartesi Yen'i oranlar devreye girer. Diğer bir konu üsteki soruya cevap olsun öyle bir kredi yok tek yere toplayıp birde üste para çekmek gibi konutları biryere toplarsın bu sana daha maliyetli olur en kısa çözüm nederswn evin birini başkasının adına devir ettirip krediyi o çekecek ancak o şekilde sorununu çözebilirsin diğer şekilde tüketici olarak okadar kredi alamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: mur37

Benim şöyle bir sorunum var

3 tane konut 1 tane tüketici kredilerim var konut kredilerinin 1 tanesi başka banka diğer 2 konut 1 tüketici kredisi maaş bankamda şimdi

Bu kredilerin hepsini bir hipotekde birleştirsem ve artı olarak elimede 25000₺ alacak şekilde yapabilirmiyim bu 2 banka toplam borcumu artı 25000₺ başka bir bankadan kullanıp tek banka tek taksit yapabilirmiyim acaba bu konuya açık halk bankası dost kredi altında bir teklif var sitesinde bu banka benim sorunumu çözermi veya sizlerde böylesi bir durum oldumu daha pratiği varmı acaba
    Toplam borç kapatma faizi dahil 197000₺+ 25000₺nakit yuvarlak hesap 220000₺ ihtiyacım var şuan ödediğim taksit tutarı 3850₺+ bu 25000₺ taksitleri yuvarlak 4500₺tutuyor tek taksit sistemini yapabilirsem 25000₺ taksitleride içinde 3200₺x120 ay olacak

Yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba,

Sizin 3 konut 1 tüketici krediniz var. Konutları 1 ipotek altında birleştiremezsiniz. Borçları var çünkü. Ayrıca sizin yapmayı düşündüğünüz kredi türüne ipotekli bireysel finansman (İBFK) deniyor. Bu İBFK'ların kredi faiz oranları konut ve genelde tüketici kredisinden yüksek olabiliyor. Nedeni ise bu tür bir krediyi kefilsiz-teminatsız kredi çekemeyen müşterilerin çekmesinden kaynaklanıyor. İstisnalar olabiliyor tabi. Ayrıca hiçbir banka veya finans kuruluşu sizin ipotekli evinizi konut kredisinden çıkartıp kısa vadeli (İBFK'lar şuan $( ay kullandırılabiliyor, çünkü tüketici kredisine dönmüş oluyor) olarak kullandırmak istemez. Ayrıca diğer bankanın ipoteğide olacak, ikinci sıradan ipotek istemeyecektir.

Size tavsiyem, hali hazırda konut kredilerinizi vadelerini - eğer oranlar değişmeyecekse - vadelerini uzatmak olacaktır. Bu şekilde aylık ödemelerinizi bir nebze düşürebilir ve kredi limitinizi yükseltebilirsiniz. Çünkü birçok finans kuruluşu kredi kullandırımı yaparken sizin gelirinize ve aylık ödediğiniz kredi taksitlerine göre kredi teklifi yapmaktalar.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

• Arkadaşlar ve abiler merhaba, kısaca anlatmak gerekirse 1500 tl civarı paraya ihtiyacım var. İlk seferim bu, bankaları araştırdım fakat anlamadım bana kredi verirler mi vermezler mi?. iki tane sorum var, cevaplarsanız sevinirim(telefonum bozuldu,müşteri hizmetlerini arıyamıyorum). 1. Eğer veriyorlarsa(öğrenciyim,gelirim yok,24 ay vadeli) en uygun banka sizce hangisidir? 2.Bu krediyi çektikten sonra, taksitleri Ziraat'ın Gençkart(öğrencilere verdiği kredi kartı) ile ödeyebilir miyim(Nakit 1 ay ödesem 2 ay ödeyemem)? Şimdiden teşekkürler, Eğer forum kurallarına aykırıysa çok özür diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suzumushinishkin

Arkadaşlar ve abiler merhaba, kısaca anlatmak gerekirse 1500 tl civarı paraya ihtiyacım var. İlk seferim bu, bankaları araştırdım fakat anlamadım bana kredi verirler mi vermezler mi?. iki tane sorum var, cevaplarsanız sevinirim(telefonum bozuldu,müşteri hizmetlerini arıyamıyorum). 1. Eğer veriyorlarsa(öğrenciyim,gelirim yok,24 ay vadeli) en uygun banka sizce hangisidir? 2.Bu krediyi çektikten sonra, taksitleri Ziraat'ın Gençkart(öğrencilere verdiği kredi kartı) ile ödeyebilir miyim(Nakit 1 ay ödesem 2 ay ödeyemem)? Şimdiden teşekkürler, Eğer forum kurallarına aykırıysa çok özür diliyorum.

Kredi kartı ile kredi taksidi ödenmez. Gelir belgesi olmadan da kredi %99 vermezler.
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.