Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yigit+ Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
16.123
Cevap
872
Favori
2.472.322
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rambetiko

100 bin kredi çektim 1.53 den. kamu personeliyim. web paketi adı altında 23,10 tl kitlediler. sebebini sordum banka şart koşuyor falan dedi. hayat sigortası 3063 tl çıktı. yaş 38. bunun dışında 525 tl kredi tahsis ücreti alındı. başkaca bir şey yok.
    Hangi banka vade ve taksit bilgisi verebilir misiniz hocam maaş ne kadardı?
    Bende 100k çekmek istiyorum verirler mi diye düşünüyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben vakiftan cektim 241 lira kredi issizlik sigortası yapmislar.
    E-devletten thh verdim 15 gün sonra hic aramadan geri yatirmislar.

• özür dilerim belirtmeyi unutmuşum. vakıfbank'dan aldım. 100 bin 60 ay vadeli. maaş hesabım bu bankada. maaşım 5380 tl. 3 tane ayrı kredim vardı. ikisi vakıf biri iş bankasındaydı. onları kapatıp tek yerde toplamak ve aylık taksit miktarını azaltmak için girdim bu olaya. normalde 2 yılları vardı. çok sıkıştığım için maalesef daha fazla faiz ödeyeceğim. ilerde inşallah ara ödemelerle faizi kesmeyi düşünüyorum açıkçası.

toplam geri dönüşü 168 bin tl.

@BlackMon @gyrocu
  • Teb 1.65 oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzluq

Ben vakiftan cektim 241 lira kredi issizlik sigortası yapmislar.
    E-devletten thh verdim 15 gün sonra hic aramadan geri yatirmislar.
    Sigortayı e devlet üzerinden tüketici hakem heyetine başvurarak iptal ettiğinizi söylüyorsunuz dimi hocam

• quote:

özür dilerim belirtmeyi unutmuşum. vakıfbank'dan aldım. 100 bin 60 ay vadeli. maaş hesabım bu bankada. maaşım 5380 tl. 3 tane ayrı kredim vardı. ikisi vakıf biri iş bankasındaydı. onları kapatıp tek yerde toplamak ve aylık taksit miktarını azaltmak için girdim bu olaya. normalde 2 yılları vardı. çok sıkıştığım için maalesef daha fazla faiz ödeyeceğim. ilerde inşallah ara ödemelerle faizi kesmeyi düşünüyorum açıkçası.

toplam geri dönüşü 168 bin tl.

@BlackMon @gyrocu
    Tşkler hocam. Allah ödeme kolaylığı versin hepimize..

• benden 300 TL sigorta poliçe tahsilatı 228 TL'de halden anlayan paket adı altında 528 TL para almışlardı, kredi kullandığım bankaya dilekçeyi verdim. içeriğinde "şu tarihte bankanızdan kullanmış olduğum kredi evraklarını incelediğimde bilgim ve rızam dışında "sigorta poliçe tahsilatı" ve "halden anlayan paket" adı altında kesinti olduğunu gördüm, tarafıma hiçbir bilgi verilmeden yapılan bu kesintilerin hesabıma iadesini ve adı geçen paketlerin iptal edilmesini ivedilikle talep ederim" dedim, 2 suret yazdım birini bankaya verdim diğerine aslını teslim aldım diye imza attırdım, aynı gün 300 TL olan sigorta poliçe tahsilatı hesabıma iade edildi, diğeri için de araştırma yaptım iade etmezlerse tüketici hakem heyeti müşteri lehine karar veriyor iade ettiriyor.
  • Arkadaşlar merhaba
    İşbankasından önceden çektiğim 48 ay taksitli 656tl ödemeli 32 ayı kalmış faiz oranını hatırlamadığım, 16 bin ödemesi kalmış bi kredim

Mecbur kalıp 2.5 orandan daha 3 ay önce çektiğim 36 ayı kalan 1420 tl aylık ödemesi olan 30 bin ödemesi kalmış bi kredim

Enparadan 1.55 orandan 34 ayı kalmış 210 tl ödemesi olan 7 bin ödemesi kalmış bi kredim var

Maaşım 3300 aylık ödemem 2300 civarı, şuan ödemekte zorlanıyorum, ziraat ya da vakıfbank'a 60 ay için başvursam 50 bin tl verirler mi işbankasındaki kredilerimi kapatmak için, faiz oranları 1,50-1.60 civarındaymış heralde 60 ay ödeme olması benim totalde ödediğim aylık rakamı 1600 civarına çekicek ve bu beni çok rahatlatıcak.sizce banka bu güzelliği bana yapar mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErsinBoz -- 22 Mart 2019; 11:18:9 >
  • tigers615 T kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok teşekkür ederim bilgi için. Ben kredi kullanırken bunlardan bahsetmişlerdi ve zorunlu olduğunu söylediler. Bu şekilde dilekçe vermek olmaz da artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bana da zorunlu olduğunu söylediler ama zorunlu falan değil dilekçe vermeyip direk tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz yazık günah 400-500 TL az para değil...
  • tigers615 T kullanıcısına yanıt
    Doğru bak öyle yapayım bende tabiki de ya kalmasın orda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar hayat sigortasını neden iptal ediyorsunuz? yarın ne olacağı belli değil. 300-500 için geride kalanlara sıkıntı yaratmaya değmez diye düşünüyorum. bu halden anlayan paketi bana 1 ay yaptılar. sanırım 12 ay yapıyorlarmış normalde.
  • quote:

arkadaşlar hayat sigortasını neden iptal ediyorsunuz? yarın ne olacağı belli değil. 300-500 için geride kalanlara sıkıntı yaratmaya değmez diye düşünüyorum. bu halden anlayan paketi bana 1 ay yaptılar. sanırım 12 ay yapıyorlarmış normalde.
    Hayat sigortası zorunlu iptal edilen o değildir Ferdi kaza veya farklı paket adı altında ücret kesiyorlar hatta eşya sigortası yapan bile var kredi çekerken dikkatli olun masraf ve diğer kalemleri iyice inceleyin yıllık maliyet aldatıcı olabiliyor masraf ve sigortayı bir çok banka yılllık maliyete dahil etmiyor

• Arkadaşlar ben konut alıcam 80 bin eksik
    80 bin veriyorlar 1.28 oranla 120 ay vadeyle 161 bin diyorlar
    İyimi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

Arkadaşlar merhaba
    İşbankasından önceden çektiğim 48 ay taksitli 656tl ödemeli 32 ayı kalmış faiz oranını hatırlamadığım, 16 bin ödemesi kalmış bi kredim

Mecbur kalıp 2.5 orandan daha 3 ay önce çektiğim 36 ayı kalan 1420 tl aylık ödemesi olan 30 bin ödemesi kalmış bi kredim

Enparadan 1.55 orandan 34 ayı kalmış 210 tl ödemesi olan 7 bin ödemesi kalmış bi kredim var

Maaşım 3300 aylık ödemem 2300 civarı, şuan ödemekte zorlanıyorum, ziraat ya da vakıfbank'a 60 ay için başvursam 50 bin tl verirler mi işbankasındaki kredilerimi kapatmak için, faiz oranları 1,50-1.60 civarındaymış heralde 60 ay ödeme olması benim totalde ödediğim aylık rakamı 1600 civarına çekicek ve bu beni çok rahatlatıcak.sizce banka bu güzelliği bana yapar mı.
    Ödemelerinizde düzensizlik yoksa olur taksit ödemeniz maaşınızın yüzde 50 sine denk geliyor özellikle diğer kredileriniz için transfer amacıyla kullanacağınızı şube görevlisine mutlaka belirtin

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Evin metrekaresi 1000-1500₺ arasındaysa faiz oranı iyi ev pahalıysa faiz çok

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Evin metrekaresi 1000-1500₺ arasındaysa faiz oranı iyi ev pahalıysa faiz çok
    Hocam ev 120 bin tl 85 metrekare ev sahibi olmak istiyorum onun için uğraşıyorum

• 20-25000 tl kredi çekecektim aybaşı gelsin bordromu alayım diye bekliyordum bugün piyasalar karıştı. Sizce tüketici kredisi faizleri artarmı? Ne dersiniz

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Beğendiysen ödeyebileceksen al geç hocam 5 yıl sonra o para çerez parası olur

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Beğendiysen ödeyebileceksen al geç hocam 5 yıl sonra o para çerez parası olur
    eywallah hocam sagolasın konutta metrekareye ve bina yasınamı bakıyorlar? ben 1000 cekıcektim bankacı 70 yada 80 çıkar ancak dedi buna
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.