Şimdi Ara

Tüketici Hakem Heyeti Red Kararı Verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar babamın aldığı bir takım elbisenin pantolonunun diz kısmında ilk giydiği gün ip attı.Daha sonra ürünü götürdüler mağazaya ve doğal olarak kabul edilmedi.Hakem heyetine gittik red kararı verdiler.Biz itiraz etsek herhangi bir masraf çıkıyor mu yine red kararı verilirse.Ayrıca ben bu işte şaibe olduğunu düşünüyorum.Hakem heyetindeki üyelerin çoğunun mağazayla kesinlikle yakınlığı olduğuna inanıyorum.İlçenin esnaf odasının başkanı hakem heyetinde olurmu arkadaş.Zaten babamla birlikte bilir kişiye götürdüğümüzde red kararı alacağımızı tahmin etmiştim çünkü bilir kişi eminönünde büyük bir kumaşçıydı kesinlikle ilişkileri olduğuna inanıyorum adamın konuşmalarından falanda huylanmıştım.Ürün Sarar marka takım elbise maltepe gencallar mağazasından almıştı babam.O mağazada çalışan bir personel bize hak vermişti ama meymenetsiz bir müdür var bunları uyardı ve bir daha kimseyle muhattap bile olamadık.Müdür gömlek vs. teklif etti.Böyle zihniyete sahip insanlara kaybetmek çok koyuyor pantolon umurumda değil açıkçası.

Ayrıca pantolonu mağazaya verdikten sonra merkeze gönderdiklerinde ip atan kısma işlem yapmışlar.Düzelmemiş ama oradaki iplerin dengesizliği kaybolmuş.Daha çok soyulmuş gibi duruyor.Biz mağazaya pantolonu tamir edilmesi için vermedik değişim için verdik.Bizden habersiz işlem yaptıklarını itirazıma yazmıştım.Ama bize gelen raporda benim itiraz kısmımda bu geçmiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.