Şimdi Ara

tükendim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün babam yoğun bakıma alındı kazası geçirdiği için. derslere yoğunlaşamıyorum kafam o kadar doldu ki. 3 yıldır bir kıza aşığım ama hiçbir sonuç olmayacak bunun farkındayım konuştuğumuzda da hissediyorum ama bunun da önemi yok sonuçta yanımda.

gerçekten de her şey sınav değilmiş. dertler üst üste binince dayanılamaz bir raddeye geliyor. siyanür temin edebilecek olsaydım bir dakika bile düşünmezdim.

yine de bunlardan daha ağır şeyler yaşayanlar da var deyip kendime avutuyorum çalışmaya devam ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Baban için üzüldüm Allah şifa versin.

Kız meselesi tamamen boş iş unutmanı tavsiy ederim.

Son 5 hafta kaldı sık dişini sonuna gelindi sürecin bitecek az kaldı. Sınav bitince yaz tatilinde bırakırsın kendini okullar açılana kadar şimdiden kendini bırakma.

Dediğin gibi senden daha kötü durumda olanlar var (Mesela ben). Üzme kendini kafanı topla.

• Çok daha kötü durumlardan döndüm, çevremde senden bin beterlerini gördüm. Şu an hayatlarında her şey yolunda. diğer insanlara bakıp şükretmeni söylemiyorum elbette fakat kız meseleleri falan boş işler, gelip geçici şeyler.
    Baba konusunda çok geçmiş olsun. Sınava az bir süre kaldı ne kadar masa başına oturabilirsen kâr şimdilik. Çalışma rutinin varsa bozmadan devam etmeye çalış. Her şey yoluna girecek bir noktada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.