Şimdi Ara

[TÜKENDI] Trendyol Jack & Jones Kot Ceket 99.99TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
8
Favori
23.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de iptal ettim sonunda. Kupon 2 gün için tanımlanır dedi. Gitti 50 TL kupon. Sizin kuponu iade ettiler mi?
  • 50 liraya aldığınız şeyi niye iptal ediyorsunuz, gelsin olmazsa iade edersiniz
  • Arkadaşlr neden iptal ediyosunuz anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bi tık alakasız olacak ama trendyol banka puanlarını kullanamıyor muyuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pervane848

Ben de iptal ettim sonunda. Kupon 2 gün için tanımlanır dedi. Gitti 50 TL kupon. Sizin kuponu iade ettiler mi?
    Kredi kartından çekilen ücreti ne zaman iade ediyolarmış, onunla ilgili bilgin var mı hocam?
  • 100 e 50 kupon satan varsa 10 tl ye ALIYORUM dm den yazsın
  • Bana kupon gelmemişti 100/20 ile aldım. 80 liraya bile çok çok iyi bence. Paylaşan arkadaşa teşekkürler.
  • 50TL'LİK KUPONU 10TL YE ALIYORUM ACİL MESAJ ARKADAŞLAR.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 iş içinde iade edilecekmiş. Benim aklımda kuponda kaldı ya senin kuponu iade ettiler mi?
  • 100 liraya kararsızdım ama dominos20 koduyla 80 liraya gelince aldım bana bu kadarı yeter 20 lira için milletle uğraşmaya değmez
  • quote:

2 iş içinde iade edilecekmiş. Benim aklımda kuponda kaldı ya senin kuponu iade ettiler mi?
    kupon parayla birlikte iade ediliyor

o zamana da kuponun zaten son günü geçmiş oluyor.
  • quote:

2 iş içinde iade edilecekmiş. Benim aklımda kuponda kaldı ya senin kuponu iade ettiler mi?
    Yok, kupon yandı. Geri vermezler onu bence.
  • arda_xl kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde düşünüyorum hocam, bende sizin gibi yaptım.
  • Mew The Legend kullanıcısına yanıt
    Beğenmezsek geri yollarız hocam. Hesap kesim zamanı gelmeden para geri gelir zaten.
  • Kupon için de 2 gün içinde tanımlanacak 49 TL olarak hesabınıza tanımlacak dedi ama 2 gün sonra kampanya bitiyor. Dediğin gibi kupon yandı gitti. Neyse sağlık olsun.
  • 177 80kg L aldım tam alırken M bitti. M alıp da küçük gelen olursa İzmir/Manisa içi takas yapabiliz.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Buyuk gelsinde kucuk gelmesin gerisi hallolur bence hocam daraltmayla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 50 liraya aldığınızı niye iptal ediyorsunuz letgodan dolaptan 200'e gider :)
  • 1.73 boy ve 76 kg. M beden aldım. Uymazsa başka bedenlerle değişim yaparız.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.