Şimdi Ara

[TÜKENDI] Trendyol Jack & Jones Kot Ceket 99.99TL (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
8
Favori
23.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimki kargoya verilmiş arkadaşlar.

• Arkadaşlar bende XL aldım.180-85 üzülüyordum çok büyük gelir diye.Yarım beden bol geldi ama ben biraz bol seviyorum hoş duruyor. Beğendim yani birileri abarttı 80 kilo adam m olur filan diye o kadar da dar değil kalıpları.Bir arkadaş vardı 100kg civarındaydı XL nasıl oldu anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaqan571

Arkadaşlar bende XL aldım.180-85 üzülüyordum çok büyük gelir diye.Yarım beden bol geldi ama ben biraz bol seviyorum hoş duruyor. Beğendim yani birileri abarttı 80 kilo adam m olur filan diye o kadar da dar değil kalıpları.Bir arkadaş vardı 100kg civarındaydı XL nasıl oldu anlamış değilim.
    Hocam benimki xl 98 kg civariyim boyum da 1.76 urun tam oldu hatta azcik bol bile sana nasil oldu anlamadim.

• XL alıp iade düşnen varsa aldığınız fiyatan Ankara da elden alabilirim.
  • benimki de dün geldi. cidden kaliteli ürünmüş. m almıştım güzel oturdu üstüme ama l alsam da olurmuş. 178CM 77 kilodayım. haber veren arkadaşa tekrar teşekkürler.
  • 100/50 çekle süper oldu bugün ulaştı
    174 70 kg S beden tam oldu
    Fırsat paylaşan beden fikri veren arkadaşlara teşk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kargo da bugün geldi, kucuk alın dedikleri M alacaktım bedeni kalmadığı için L aldım, iyi ki de L almışım tam oldu 183cm 90kg

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nhtgrck

Bu mesaj silindi.
    resmen adam elediler yahu

ben uymamışım allahtan.

aynı muhabbet Levis ceketlerde de oldu , onda da uymadım ikisini de L aldım. ikisi de cuk oturdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ürünüm 9 aralık ta teslim edildi diye gözüküyor ama bana gelen giden bir şey yok bu nasıl iş?

edit : geçmiş olsun benim kargo yalan olmuş. MH'ye bağlandım durumu anlattım ups kargo gönderi sorgulama ekranında ürünümü ups kargo 28'inde trendyoldan almış 28'inde teslim etmiş olarak gösteriyor. ama kırıkkale merkezde birine. ben ise istanbuldayım. mh siz almadınız mı diyor kargoyu. ben zaten ayın 28'inde sipariş vermiştim nasıl 28'ine teslim etmiş olabilirler. ayrıca kırıkkale nerede ben nerede.

ürünün daha da garibi fatura bilgilerine girdim bu seferde trendyol faturayı aralık 2 'de oluşturmuş ve orada da ups kargoya teslim ettiği yazıyor ayın 2'sinde. ama dediğim gibi ups bana falan gelmedi ve ups kargo sistemine göre benim kargo 28'inde alınmış ve teslim edilmiş bile kırıkkale de birine.

trendyol MH geri dönüş yapıcaz mailden dedi ama kısacası benim kargo resmen güme gitti. Bakalım trendyol mağdur mu edecek beni yoksa ürünü bana tekrar tedarik edebilecek mi?
    Benim siparişte yanlış adrese yönlendirilmiş görünüyor sizde de benzer bir sorun olmuştu sanırım nasıl aşıldı bu durum?

• Mont geldi 170 70kg hafif göbek tam oldu s. Kral montmuş bu fiyata keşke tüm eşe doata haber verseydim

• quote:

Orijinalden alıntı: vendetta71

Benim siparişte yanlış adrese yönlendirilmiş görünüyor sizde de benzer bir sorun olmuştu sanırım nasıl aşıldı bu durum?

Alıntıları Göster
    trendyolla iletişime geçtim onlarda ups ile iletişime geçtiler

meğerse benim ki ups şubesinde bir köşede unutulmuş. ertesi gün sabah 8.40 da teslim edildi.

takip numaraları ise bambaşka bir yeri gösteriyordu ama demek ki bir sıkıntı çıkmamış.
  • nhtgrck N kullanıcısına yanıt
    Merhaba Ankara ise elden alabilirim 🙋‍♂️

• istanbul'da da herkes yünlü kışlık ceket giymeye başladı arkadaş

sokaklarda patır patır bu ceketlerden görüyorum. iyi ki siyah yünlü modeli almışım. beyaz almış olsam net giymezdim istanbul'da . abartısız 1 hafta içinde bir 20-30 kişinin üzerinde bu tarz yünlü ceket gördüm. çoğu da levis ve jack jones'tu
  • Benimki de bugün teslim edildi arkadaşlar. 1.73 boy ve 76 kg. ile M beden tam oldu. Sanki kolları bir kaç cm uzun gibi ama bu fiyata mükemmel. Bedeni uyduğu için maalesef takas yapamayacağım. Alan herkes güle güle kullansın. Uzun süre yıpranmadan giyilebilir. Modası da geçmez. Ben kendimi bildim bileli kot ceket moda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fozcan -- 14 Aralık 2019; 23:26:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

Arkadaşlar ben m beden aldım biraz büyük oldu. Bursada S beden alıpta küçük gelen varsa değişebiliriz.
    S Beden küçük gelir bence. Bende 1.73 ve 75.5 kiloyum. Tam oturdu. S beden dar olur bence.
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Ücreti karşılığında satmak isterseniz M bedeni alabilirim pmden yazabilirsiniz hocam

• Benim ürün geldi L Beden, XL ile değişmek isteyen varsa pm lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.