Şimdi Ara

[TÜKENDI] Trendyol Jack & Jones Kot Ceket 99.99TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
8
Favori
23.840
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim de xl hala tedarik ediliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 176 boy 79 kg M beden cuk oturdu üstüme ups kargo ile geldi malum akşam aldım cumartesi elime ulaştı teşekkürler iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: isofix46

Boy kilo kaçtı hocam? bende s aldım henüz gelmedi
    175 73

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araxes kullanıcısına yanıt
    Bende 177 64 üm olur bana sanırım

• Arkadaşlar sonunda benim de kargo geldi.180 85 kiloyum XL çok az bol oldu. Ürün kalitesinden memnun kaldım.
  • Arkadaşlar iki adet almıştım L Ve XL, XL oldu bana L beden alan olursa gönderebilirim 110₺'ye geldi bana. Yarına kadar alan olmazsa iade edeceğim.

• S beden aldım 28 Kasım'da hala tedarik etmelerini bekliyorum.
  • Aradım ben depodan çıkışı yapılıyormuş 1-2 güne geliyor

• kargom bu sabah 8.40 da teslim edildi

180'e 81 kg yum L beden tam oturdu. Hatta kalıbı levis'ten daha da iyi gibiydi

87 kg olup L 'si büyük gelen keşke M alsaydım diyen kimse ona selamlarımı yolluyorum. ulan 87 kg adama L 'nin bol gelmesinin imkanı yok ya da tüm kilo bacaklarında olması lazım
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Cuk oturdu mu, hafif bol mu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam bence sırf birileri eğlencesine ortalığı karıştırdı gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilisimci1903

Cuk oturdu mu, hafif bol mu hocam
    tam oturdu hocam. hele bide içime kazak,sweat benzeri biraz daha kalın bir şey giyersem tam oturuyor. M alsam önünü kaparken zorlanırdım ve harekat alanım baya kısıtlandırdı. XL alsam bol dururdu. L tam oldu. 81 kg ve hafif göbek-meme var
  • quote:

Orijinalden alıntı: yemre95

Hocam bence sırf birileri eğlencesine ortalığı karıştırdı gitti
    valla bende öyle düşünüyorum. ya da sporcu kaslı biri falandı herhalde , alışılmışın dışında bir vücudu vardı

yoksa yani 87 kg adama imkanı yok L bile küçük gelir bırak M i
    185 boyunda 90 kiloyum genelde m giyiyorum kilodan ziyade kilonun yağ / kas oranı önemli.

• Bunu almadığıma bir miktar üzüldüm 100 liraydı, ama 2 tane benzer şekilde kot ceket-mont vardı bende. Onun yerine buun aldımhttps://www.trendyol.com/jack-jones/ceket-alvin-sherpa-corduroy-akm555-12160018-p-31236683?boutiqueId=379645&merchantId=968 ama bakalım daha gelmedi inşallah kargocu getirecek...
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Bende bundan aldım ürün kalitesi gerçekten iyi ve çok şık, benim çok hoşuma gitti resimdekinden daha güzel ve kaliteli sıcacık tutuyor kesinlikle pişman olmazsınız

• sempatikboy666 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, bakalım 2 gündür UPS dağıtımda sözde ama yok. Herhalde beşinci günün şafağında doğuya bakarım
  • Ben S-M giyiyorum L neredeyse oldu. L-XL giyene dar geldi. Kalıplar bol dendi, aksine darmış.
  • Ben de halen XL deneyip de bol gelen L isteyen birisi çıkar mı diye bekliyorum.

• jj kalıpları dar oluyordu tişörtlerinde falan. onu baz alarak 67kg m sipariş vermiştim ama sonra çok üzülmüştüm, son yorumları görünce sevindim açıkçası. teslim edilince de umarım tam oturur.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.