Şimdi Ara

[TÜKENDI] Trendyol Jack & Jones Kot Ceket 99.99TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
8
Favori
23.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgurkys

1.91 boy 105kg XL almıştım tam oldu hatta boyu biraz Kısa gibi
    179-90 bana xl tam olur o zaman.Küçük olmasından korkmuştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rig3L

28 Kasım'dan beri 4-5 sipariş geçtim trendyol üzerinden henüz 1 siparişim kargoya verilebildi oda kargo ücretsiz olsun diye eklediğim silgi. Dün gece amazondan bir ürün sipariş verdim bugün kargolamış adamlar. Ne denir bilmiyorum..
    Hocam benim silgi çok tan geldi şaka gibi 3 liralık ürün nasıl daha çabuk geliyor ?
  • ceket bugün geldi tamamen küf içinde ve sırılsıklam her yerinde pas lekeleri mevcut. kargo poşet şeklinde olduğu için bir sıkıntı yoktu. trendyolla iletişime geçtim değişim yapmayız diyorlar sadece iade yapıyorlarmış. aptal bir site.[TÜKENDI] Trendyol Jack & Jones Kot Ceket 99.99TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhoca -- 7 Aralık 2019; 0:24:55 >
  • geçmiş olsun belli ki defolu ürün yollamışlar demek elde kalanları da böyle iteliyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kot ceket de geldi. 1,84/74 (L beden)
    Yorumlardan dolayi buyuk gelecek diye korkmustum, tam oldu.
    Basarili ceket bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -STAIND- -- 7 Aralık 2019; 16:48:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -STAIND- kullanıcısına yanıt
    Beden ne idi hocam

• GkN_CyBeR G kullanıcısına yanıt
    Unutmusum yazmayi. Large

• Benimde az önce geldi ceket. 1 tik büyük olaymış iyiymiş. Yorumlara göre m aldım ama L alsam daha iyiymiş. Anadolu yakasında L büyük gelen olursa bende ki M ile takas edebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü gelenlerin kargo bilgileri girildi mi ? Kaç gün oldu hala tedarik ediliyor bilgi girilmeden gelenler var öyle bi durum varsa trendyolla iletişime geçelim

• Benim ürün de hala tedarik aşamasında bu gidişle iptal edecekler gibi.

• benim de xl siparişim vardı hala kargoya verilmedi inş iptal etmezler
  • Benimkide geldi şükür dediklerigibi kalıp büyük. 100 kg ye yakınım xl tam oldu. İyiki xxl almadim. Kalitesi güzel rengi hoş modeli iyi 50 tl ye bedava gibi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuhoca B kullanıcısına yanıt
    Son durum ne hocam ?

• Ürünü alan arkadaşlar ups kargo ile mi geldi? Bana ups kargodan mail gelmiş ama trendyol sitesinde güncellenmemiş dediğiniz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yemre95

Ürünü alan arkadaşlar ups kargo ile mi geldi? Bana ups kargodan mail gelmiş ama trendyol sitesinde güncellenmemiş dediğiniz gibi.
    benimki dün ups'ye verilmişti. şimdi dağıtıma çıktı olarak gözüküyor.
  • ürünüm 9 aralık ta teslim edildi diye gözüküyor ama bana gelen giden bir şey yok bu nasıl iş?

[TÜKENDI] Trendyol Jack & Jones Kot Ceket 99.99TL

edit : geçmiş olsun benim kargo yalan olmuş. MH'ye bağlandım durumu anlattım ups kargo gönderi sorgulama ekranında ürünümü ups kargo 28'inde trendyoldan almış 28'inde teslim etmiş olarak gösteriyor. ama kırıkkale merkezde birine. ben ise istanbuldayım. mh siz almadınız mı diyor kargoyu. ben zaten ayın 28'inde sipariş vermiştim nasıl 28'ine teslim etmiş olabilirler. ayrıca kırıkkale nerede ben nerede.

ürünün daha da garibi fatura bilgilerine girdim bu seferde trendyol faturayı aralık 2 'de oluşturmuş ve orada da ups kargoya teslim ettiği yazıyor ayın 2'sinde. ama dediğim gibi ups bana falan gelmedi ve ups kargo sistemine göre benim kargo 28'inde alınmış ve teslim edilmiş bile kırıkkale de birine.

trendyol MH geri dönüş yapıcaz mailden dedi ama kısacası benim kargo resmen güme gitti. Bakalım trendyol mağdur mu edecek beni yoksa ürünü bana tekrar tedarik edebilecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 9 Aralık 2019; 11:28:40 >

• yemre95 kullanıcısına yanıt
    Benimki de aynı durumda cuma günü verilmiş bugün yarın teslim ederler.
  • Benim hala tedarik ediliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monster_ -- 9 Aralık 2019; 15:21:10 >
  • S beden aldım küçük kaldi biraz.M ile değiştirmek isteyen pm atabilir.İstanbul içi.

• Araxes kullanıcısına yanıt
    Boy kilo kaçtı hocam? bende s aldım henüz gelmedi

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.