Şimdi Ara

Tügva belgelerinden: AKP'den Torpille iş arayan kadına sarkıntılık mesajları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
4.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dinsizin hakkında imansız gelir demişler.

• Ahlaklı nesil yetiştirme vakfı hahahahha

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

Biri sana senin tabirinle iftira atsa ne yaparsın?

Ben söylim bana biri iftira atsa en başta haklı olduğumu suçsuz tertemiz olduğumu ispat etmeye çalışır sonra da bana o iftira atanları ya süründürür ya da uçu açık.

Eğer ki susuyorsan hesaplarını kapatıyorsan suçu kabullenirsin.Haklı olan adam hangisini yapar.

• Eğitim şart , adamın yaptığı yazım yanlislarina bak olduğu konuma bak partiler her önüne geleni aliyor mu böyle? Sayı çok olsunda nolursa olsun kafasindalar yazık vallaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne yani siz hiç vurulmadınız mı? başkanım güzel duygularını kibarca belirtmiş. herşeyi abartıyorsunuz yahusu

• Kadında da büyük sıkıntı var kızmadım diyor hala torpil bekliyor namuslu değil

• Torpil isteyerek namussuzluk yapana müstahak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Karakter yoksunu serefsizler

• X_S!nS! kullanıcısına yanıt
    Aktroll blok sanada

• ya bu aktrollere prim verdiğiniz sürece bunlar maaş almaya devam edecek farkındasınız değil mi? Engelleyin geçin şunları.

• Perturbator kullanıcısına yanıt

tanımadığınız insanların hayatlarını yargılamak ne kolay.

oda gece dışarı çıkmasaydıcılar dan farkınız yok.

• sething S kullanıcısına yanıt

Tanımaya gerekmi var ss de görünüyor işte adam sarkıntılık ediyor, taciz ediliyor ama torpille işi alabilmek için sesini çıkarmıyor hatta heryere yayacağı şikayetçi olacağı yere kızmadım diyip göz yumuyor.

Onurlu namuslu insan davranışı değil yaptığı.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Çok iyi biliyorsunuz iftira atma olaylarını maşallah :) nerden acaba bu engin tecrübe ?

• Bakıyorumda bu tügva haberleri hiç haberlerde görünmüyor. taciz muhabbeti kamu kurumlarında torpil muhabbeti ve hatta kim milyoner olmak ister yarışmasına bile vakıf üyeleri torpille yarışmacı göndermiş muhabbetleri var . Ancak hiçbir kanal ciddi manada bu konuyu irdelemiyor. Bu iddilar doğru ise ( ki vakıf başkanı belgeleri doğruladı) malum parti fetö gibi kurumlara teşkilatlanmış demektir ve hiçbir farkları kalmamıştır.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.