Şimdi Ara

Tuğçe Kazaz: Atatürk'ü Osmanlı, Erdoğan'ı Atatürk Türkiye'si yetiştirdi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 27
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ispirliyik (7 mesaj) cocainbar (6 mesaj) kerimcem (6 mesaj) babus0606 (6 mesaj) mechatengu (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (44 mesaj) Mobil (8 mesaj) Mini (2 mesaj) (1 mesaj) (4 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Tuğçe Kazaz: Atatürk'ü Osmanlı, Erdoğan'ı Atatürk Türkiye'si yetiştirdi.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 13 gün cezanın, 12 gün 2 saat 48 dakika kadarı kaldı.

|
    |
  • İsmet İnönü: Almanca, Fransızca, Farsça İngilizce(50 yaşından sonra öğrendi)

Celal Bayar: Fransızca, Almanca, İngilizce

Cemal Gürsel Fransızca, Almanca, Arapça

Fahri Korutürk: İtalyanca, İngilizce, Rusça, Fransızca

Turgut Özal:İngilizce, Almanca

Süleyman Demirel: İngilizce, Fransızca

Abdullah Gül : İngilizce,Arapça

Atamızı biliyorsunuz zaten….

Ek olarak başbakanlar >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Mesut Yılmaz:Almanca,İngilizce

Bülent Ecevit: İngilizce

Necmettin Erbakan:Almanca,İngilizce

Tansu Çiler: İngilizce,Almanca

Ahmet Davutoğlu: İngilizce, Arapça,Malayca,Almanca

Not: Bu kişilerin Üniversite diplomaları vardır.

Malum kişi : One minute!!!!>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Atatürk’ün kurduğu Türkiye’nin Cumhurbaşkanları ve Başbakanları……

tuğçe kazaz hristiyan oldu , budist oldu en son SİYASAL İSLAMCI 🤣oldu sonraki dininiz ne olcak acaba merakla bekliyorum

Doğru söylemiş ama eksiği var.

Atatürk; Osmanlı'nın yetiştirdiği en donanımlı insanlardan birisiydi. O zamanki Harp akademisi Osmanlı'nın dünya standartlarında eğitim veren tek kurumuydu.

Eksik olan nokta şu:

RTE ise Türkiye'nin yetiştirdiği bırak en iyi adamlardan biri olmayı Türkiye'de ilk 5 milyona bile giremez olması donanım/entelektüel seviye konusunda.

Buradaki asıl sıkıntı millet aslında. Böyle bir adamı bir millet nasıl başına geçirir onu konuşmak gerekir. Sadece cehalet ile bile açıklanamaz. Eğer bu millet sadece cahil olsaydı belki aşağılık komplekslerinden dolayı kendisi gibi sadece cahil birini başına geçirmek isteyebilirdi. Ama sadece cahil bile olsa "çalan" birinin başında kalmasına tahammül edemezdi. "Çalıyor ama çalışıyor" argümanıyla liderini savunan bir millet sadece cahil bir millet değil aynı zamanda ahlaksız bir millettir ne yazık ki.

Bence sende hiç suç yok, sen ve senin gibi cumhuriyet ve ülkenin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk düşmanlarını forumda barındıran yönetimde sıkıntı var.

Aklı sıra m. kamal yazarak dinsiz iması yapıyorsun bir de ahlaksız utanmaz.

M.kamal kim terbiyesiz inatla yazıyorsun Türkiye Cumhuriyeti'ni kurmuş birine saygısızlık yapamazsın M.Kemal Atatürk diceksin onun kurduğu bu ülke de yaşıyorsan ! Burası Osmanlı hanedanlığı değil

Tabi ki akılları sıra dinsiz yahudi iması yapıyorlar ama onun bile arkasında duracak yürekleri yok. Sorunca kendisi kullanıyordu. Yersen.

1- lenin ve stalin dogmadan digerleri ölmus olmasin.   kitap isimlerini verde bakalim.

2- sayfa ve paragraf verirmisin kontrol edeyim evde NUTUK var.

3- vahdettin kacip gitti kimle ne anlasmasi. ATATURK'un tek amac ve gayesi dusmani yurttan atmakti. Hoca alim vs gec hala ayni yalanlar....

4- Bizde turkce ile devam edebilirdik osmanli farsca ve arapca karisimini getirdi. kalmiski latin alfabesine gecis 1860lara dayanir yani osmanlinin gundemindeydi.

Diyaneti kuran, imam hatipleri acan, meclisi dualar ile acan, cami tamir eden birisinin islam dusmani olarak gorebilecek kadar kafam guzel degil kusura bakma.

korkma yaz diledigini nasil olsa duzeltiyorum ben 😂😂

26. Madde. Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı,resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

• Yarbay
    4947 Mesaj

Yazdım yazdım sildim one minut neyse 

|
    |
  • Yüzbaşı
    296 Mesaj

Doğru söylemiş ama eksiği var.

Atatürk; Osmanlı'nın yetiştirdiği en donanımlı insanlardan birisiydi. O zamanki Harp akademisi Osmanlı'nın dünya standartlarında eğitim veren tek kurumuydu.

Eksik olan nokta şu:

RTE ise Türkiye'nin yetiştirdiği bırak en iyi adamlardan biri olmayı Türkiye'de ilk 5 milyona bile giremez olması donanım/entelektüel seviye konusunda.

Buradaki asıl sıkıntı millet aslında. Böyle bir adamı bir millet nasıl başına geçirir onu konuşmak gerekir. Sadece cehalet ile bile açıklanamaz. Eğer bu millet sadece cahil olsaydı belki aşağılık komplekslerinden dolayı kendisi gibi sadece cahil birini başına geçirmek isteyebilirdi. Ama sadece cahil bile olsa "çalan" birinin başında kalmasına tahammül edemezdi. "Çalıyor ama çalışıyor" argümanıyla liderini savunan bir millet sadece cahil bir millet değil aynı zamanda ahlaksız bir millettir ne yazık ki.

ortada daha iyi donanımlı bir aday çıkarsa millet karar verir kk demeyin millet terörle bağlantısını olanlar ortak olanlara kapıyı gösterir. 

|
    |
    mechatengu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6917 Mesaj
    Tuğçe Kazazı da akp yetiştirmiş belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

herşey ortada iken halen hdp fetö ile yanyana olan kimler.?. milletin kansa idi 20 yıldır 1-2 kez iktidar olurdu muhalefet.

|
    |
  • Yüzbaşı
    791 Mesaj

tuğçe KAZ

|
    |
  • Binbaşı
    1486 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ispirliyik

Bu mesaj silindi.
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/28/00/76/280076c0f9877b6701b1550ccaa8e225.png&t=0&width=480&text=1

bu elemanı hala forumda barındıran yönetim..

|
    |
  • Yarbay
    10194 Mesaj

Kapıyı mı gösterir, 5 yaşında biri bunu yazdıysa sıkıntı yok ama yaşı daha büyükse unutmak bir çeşit rahatsızlık buna da sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 16 Haziran 2021; 12:35:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    babus0606 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    229 Mesaj

Kesinlikle katılıyorum  

|
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    İsmet İnönü: Almanca, Fransızca, Farsça İngilizce(50 yaşından sonra öğrendi)

Celal Bayar: Fransızca, Almanca, İngilizce

Cemal Gürsel Fransızca, Almanca, Arapça

Fahri Korutürk: İtalyanca, İngilizce, Rusça, Fransızca

Turgut Özal:İngilizce, Almanca

Süleyman Demirel: İngilizce, Fransızca

Abdullah Gül : İngilizce,Arapça

Atamızı biliyorsunuz zaten….

Ek olarak başbakanlar >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Mesut Yılmaz:Almanca,İngilizce

Bülent Ecevit: İngilizce

Necmettin Erbakan:Almanca,İngilizce

Tansu Çiler: İngilizce,Almanca

Ahmet Davutoğlu: İngilizce, Arapça,Malayca,Almanca

Not: Bu kişilerin Üniversite diplomaları vardır.

Malum kişi : One minute!!!!>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Atatürk’ün kurduğu Türkiye’nin Cumhurbaşkanları ve Başbakanları……

tuğçe kazaz hristiyan oldu , budist oldu en son SİYASAL İSLAMCI 🤣oldu sonraki dininiz ne olcak acaba merakla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kax123 -- 16 Haziran 2021; 13:36:47 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Binbaşı
    1134 Mesaj
    Tuğçe kazaz kim spor gazetesi? Ne zamandan beri geçmişte çıplak poz veren mankenler siyasal otorite oldu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1643 Mesaj

Yani sayın cumhurbaşkanına kötü eğitimli mi diyor Tuğçe hanımefendi? Al bunu alalalalalalalalal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 16 Haziran 2021; 13:35:31 >
    |
    |
  • Yarbay
    6163 Mesaj

kadın iyi dokundurmuş bence ama anlayana osmanlı ilim bilim kültür düşmanıysa Atatürkün bu altyapısı öğrenimi kültürü topraktan marul olarakmı yetişti kendi kendine hem fakir öksüz çocuğu, zengin çocuğu olsa diyecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Haziran 2021; 13:40:14 >
    |
    |
  • Yarbay
    2367 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ispirliyik

Bu mesaj silindi.

Gazi Mustafa Kemal Pasa osmanliya dusmanmiymis? elindeki kanitlar neler? kesin bilgiyse yayalim

• Teğmen
    122 Mesaj
    [17 Eylül 2021 12:26:25 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: cocainbar

Gazi Mustafa Kemal Pasa osmanliya dusmanmiymis? elindeki kanitlar neler? kesin bilgiyse yayalim

Alıntıları Göster

1- okuduğu kitaplar arasında hem ateist hem de dinsizlerin kitapları var mesela. hangi osmanlı padişahı lenin, stalin okumuş.

2- kapı gibi nutuk da islama yapılan hakaretleri ortada.

3- neden vahdettin ile anlaşmayı ve orta yol bulmayı değil de yolları ayırmayı seçti. çünkü kendi cumhuriyetini kurmak istiyordu. öyle de olmadı mı ? bir yazıyla hocalar alimler vs. darağacına gönderilmedi mi ?

4- gerçekten alfabe değişince cahillik mi bitecekti. daha arapça harflerine bile tahammülü yoktu. israil ibranice ile devamn etti de cahil mi kaldı. önemli olan zihniyet. biz ülke olarak okumayı sevmiyoruz. bunu kendisi bilmiyor muydu.

bunlar zaten herkesin bildiği gerçeklerin sadece küçük bir kısmı. yani daha bunları bilmeyip sorgulamayıp da bana kalkmış burada ideolojinizi savunmayın.

+ h.c. armstrong un bozkurt una girmiyorum bile.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.