Şimdi Ara

Tuğba kuruyemiş trendyol (Antep Fıstıklı İncir Döneri 400 gr 20 TL,Cevizli incir 400 gr 36 TL) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
3
Favori
7.579
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • indirimde denk getirirseniz şunu bir deneyin pişman olmazsınız;

Tuğba Kuruyemiş Antep Rüyası 300 gr(370)150 TL Üzeri 20 TL İndirim52 TL

• mct2002 kullanıcısına yanıt
    Bana da biri bu kadar abartmıştı o kadar güzel değil bence şekeri fazla geliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hecek H kullanıcısına yanıt

Adı üstünde: lokum, neredeyse bütün lokumların şekeri fazladır. Genel olarak %70-80 oranda şeker içeren bir üründen bahsediyorsun. :)

• hecek H kullanıcısına yanıt

Hocam siz şekeri az tüketiyorsunuz sanırım ben aldım geçen kampanya dan yemeye doyamadım Tuğba kuruyemiş trendyol (Antep Fıstıklı İncir Döneri 400 gr 20 TL,Cevizli incir 400 gr 36 TL) Tuğba kuruyemiş trendyol (Antep Fıstıklı İncir Döneri 400 gr 20 TL,Cevizli incir 400 gr 36 TL) Tuğba kuruyemiş trendyol (Antep Fıstıklı İncir Döneri 400 gr 20 TL,Cevizli incir 400 gr 36 TL) Tuğba kuruyemiş trendyol (Antep Fıstıklı İncir Döneri 400 gr 20 TL,Cevizli incir 400 gr 36 TL) 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatları kendi sitesiyle karşılaştırmadan almayın , Antep rüyası 34 lira, ty da 52

• En mantıklı böyle oluyor galiba 150-35
    Tuğba kuruyemiş trendyol (Antep Fıstıklı İncir Döneri 400 gr 20 TL,Cevizli incir 400 gr 36 TL)

• Şikayetvar da incir dönerinden kum çıktığı söyleniyor.

• karasac K kullanıcısına yanıt

Sanmam. Tuğba kuruyemiş çok kaliteli bir üretim ve satış sürecinden geçiyor.

İncir'in çekirdekleri keserken, asarken, kurutulurken vs. inceliyordur, dökülüyordur, kum sanıyorlardır. (bence) Yiyecek sektörü çok zordur. Ne kadar kaliteli olursanız olun sıkıntı olabilir.

• Jagenhagar kullanıcısına yanıt
    Lokumda 3 al 2 öde yansımamış

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çok al az öde kampanyasının detayı nerede yazıyor. Bir de 3 al 2 öde yazanlar var, onu nereden buluruz

• Arkadaşların tercihine güvendim. Aşağıdaki siparişi verdim.

Tuğba kuruyemiş trendyol (Antep Fıstıklı İncir Döneri 400 gr 20 TL,Cevizli incir 400 gr 36 TL)

• Bende ilk defa sipariş geçiyorum. Beğeneceğimizi umuruyorum

• Cevizli incir candır

• antep fıstıklı incir dönerini alıp almama konusunda kararsız kaldım, ürün içerikleri de yazmıyor hiçbir yerde fiyat olarak indirimsiz 50 lira bile çok uygun kg fiyatı üzerine birde indirim var insan acaba diyor.

• bu kadar adam almış bide biz deneyelim bakalım nasılmış. Haber veren ve vesile olanlara teşekkürler

• newrophat kullanıcısına yanıt

Bol gıda boyalı ve katıklı hocam

• İnterest kullanıcısına yanıt

İçindekiler bilgisine sahip misiniz hocam?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.