Şimdi Ara

Tuğba Kuruyemiş 200GR Yer Fıstığı Ezmesi 5 ₺ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
7
Favori
13.411
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyat guzel de ne 10 lira maliyeti 5 lira bile maliyeti yoktur.ama urunu nerden alacigimizi anlayamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tuğbadan mı bahsediyoruz bakırköy meydana açmışlar herşey 5 liraydı ufak kutularda.
    Tuğba Kuruyemiş 200GR Yer Fıstığı Ezmesi 5 ₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 24 Mart 2017; 17:4:19 >
  • ako07 A kullanıcısına yanıt
    hocam dükkanlarından alabiliyorsun

@BèRuTTì aynen logolar aynı
  • Her şubede geçerlimi acaba bu kampanya ?
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    fikrim yok ama haberlere çıktığına göre heryerde aynıdır ben ankara bahçelievler 7.cadde de olandan aldım
  • Konuda herşey birbirine karışmış.

• Jif marka olan gerçekten çok iyidir, aynı zamanda kaşık kaşık yemezseniz faydalıdır da. %85 oranında doymamış faydalı yağ vardır içinde, 32gr'da 3 gr şeker 7 gr protein var. Gold ve Calve'ninkileri de denedim, Gold çok şekerli Calve lezzetsiz. Nutella ve türevlerini çok seven fakat zararlı olduğu için çekinenler kesinlikle Jif'i denesin.

• kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Hocam perakende satış yapan yerde olmuş bir olay. Bayiliğini alan kişinin sorumsuzluğu. Firmaya mal etmek saçma olur.
  • internet sitenesine baktımda kafayı yemişler fiyatlar fahiş
  • Furuichi kullanıcısına yanıt
    tugba kuruyemisleri magazasi hepsi tek kisinin kardesim bayilik yok fare 1 tane olsa tamam dicem hemen yaninda bir tane daha var baksana poz veriyo keratalar

• Nétwork kullanıcısına yanıt
    usttekinin mi alttakinin mi

• fıstık ezmesine o para verilmez. gold marka var isteyen ondan alır yer. fiyatı daha uygun. yılların markası.
  • Her sabah yeşil zeytin İnek ezine peynir salatalık gold üzeri bal ve süt tüketiyorum standart kahvaltım

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

tugba kuruyemisleri magazasi hepsi tek kisinin kardesim bayilik yok fare 1 tane olsa tamam dicem hemen yaninda bir tane daha var baksana poz veriyo keratalar

yok hocam 8 tane var fare.. ben adamların yerinde olsam beyazıt şubesini komple kapatırım
  • Tuğba kuruyemiş kalitelidir. Zaman zaman güzel indirimleri de oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Al 250 gr tuzsuz fıstık 3-4 liraya, kabuklarını soy tavada yağı çıkana kadar kavur.

Sonra robota at; önce uçuşacak sonra yağı çıkıp dipe çökecek.

Ardından damak tadına göre bal varsa bal, pekmez varsa pekmez, pekmezde yoksa şeker at. İstediğin kıvama göre 3-4 damla ya da daha fazla zeytin yağı damlat. 1-2 dakka robotta çevir.

Mis gibi organik fıstık ezmesi. Afiyet olsun.

Ben sık sık yaparım. Ucuz fıstık buldum mu bunun için alırım. Sadece bal-pekmez ve zeytin yağını kıvamını kontrol ederek dökün, cıvık olmasın. Glikoz şuruplu 1-2 liralık ürünlere dünyanın parasını vermeyin.

Aynısı fındık içinde oluyor, antep içinde

Aynen dostum bizde bir süredir evde yapıyoruz, hiç şeker koymadan bal ile muazzam oluyor. Yerken kafa rahat oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Al 250 gr tuzsuz fıstık 3-4 liraya, kabuklarını soy tavada yağı çıkana kadar kavur.

Sonra robota at; önce uçuşacak sonra yağı çıkıp dipe çökecek.

Ardından damak tadına göre bal varsa bal, pekmez varsa pekmez, pekmezde yoksa şeker at. İstediğin kıvama göre 3-4 damla ya da daha fazla zeytin yağı damlat. 1-2 dakka robotta çevir.

Mis gibi organik fıstık ezmesi. Afiyet olsun.

Ben sık sık yaparım. Ucuz fıstık buldum mu bunun için alırım. Sadece bal-pekmez ve zeytin yağını kıvamını kontrol ederek dökün, cıvık olmasın. Glikoz şuruplu 1-2 liralık ürünlere dünyanın parasını vermeyin.

Aynısı fındık içinde oluyor, antep içinde

Kıvamını tutturdumu süper oluyo hakikaten ben de yapıyorum arada, tavsiye ederim.

• coolcicada kullanıcısına yanıt
    olmasi gereken o zaten

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.