Şimdi Ara

Tuchel pep'den daha iyi diyen tip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Futbol hakkında görüşleri dikkate alınmalıdır şüpheli olan tip.

Dünya futbolunun değiştirip tarihe damga vuran gelmiş gelmiş en iyi teknik direktörden iyiymiş tuchel :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• böyle yaparak kendisini ciddiye alıyormuşsunuz gibi oluyor o da bundan zevk alıyor.Üstünde konuşmaya edğecek bir tip değil blocklayın geçin
  • Kel hocamın barçanın altın jenerasyonuyla kazandıkları haricinde yıllardır cl de ne tür bir başarısı var da dünyanın en iyi teknik direktörü diyebiliyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuchel abartılmış hocaların en başlarında geliyor. 10 kişi eksik takıma tur vermesi ile yine kanıtladı sağolsun belki ileri de daha iyi bir td olur ama şuan üst düzey için yetersiz
  • Tuchel ne başarmış da Pepden iyi oluyormuş.

• werner gibi SSe pivot santrafor diyecek kadar futbola uzaksin.bir de laf oyunu yaparak beni mi elestiriyorsun? ben orada neden daha iyi buldugumu nedenleriyle yazdim.

evet, ben Tucheli daha iyi buluyorum.SL icin daha iyi. cunku, Pepin takimlari defans yapamiyor. defans omurgalari zayif oluyor.

hedef ligse, pep harika hoca, hedef slyse her turlu tucheli tercih ederim.

• Tuchel kaç tane cl aldı bilen var mı?

• Pep, dünya futbolunu değiştirmiş adam. Bunu yapabilmiş kaç teknik direktör var? Şimdiyi geçtim tarihte kaç tane var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B6E2676F0

Pep, dünya futbolunu değiştirmiş adam. Bunu yapabilmiş kaç teknik direktör var? Şimdiyi geçtim tarihte kaç tane var?
    Pep hoca konusunda katiliyorum. cok severim kendisini. lakin ben psg acisindan baktim. pep hocanin takimlari savunma yapamiyor, kolay pozisyon veriyor ve defans omurgalari zayif.tuchel mi pep mi? hedefi sl olan psg acisindan ben pepi psgde istemezdim yukarida saydigim sebeplerden oturu.

pep hoca, slyi kazanma gucu olan 2 takimda 7 sene calisti, 2 SL aldi. tuchel hoca, ilk defa bu sene bu ayarda bir takimla calisti. mucizevi bir sekilde elensekte ilk defa sl takimi gibi top oynadik bu sene.bu forumda cogu kisinin bu sene favorisi psgydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Pep hoca konusunda katiliyorum. cok severim kendisini. lakin ben psg acisindan baktim. pep hocanin takimlari savunma yapamiyor, kolay pozisyon veriyor ve defans omurgalari zayif.tuchel mi pep mi? hedefi sl olan psg acisindan ben pepi psgde istemezdim yukarida saydigim sebeplerden oturu.

pep hoca, slyi kazanma gucu olan 2 takimda 7 sene calisti, 2 SL aldi. tuchel hoca, ilk defa bu sene bu ayarda bir takimla calisti. mucizevi bir sekilde elensekte ilk defa sl takimi gibi top oynadik bu sene.bu forumda cogu kisinin bu sene favorisi psgydi.

Alıntıları Göster
    Tuchel'e biraz sabretmeniz lazım. Kötü hoca değil. Elenme durumu olmasaydı gayet de iyi gidiyordu hatta. PSG'nin kadrosunda da hala eksikler var. Kaliteli nüve oluşturmak uzun bir süreçtir. Kesenin ağzı biraz daha açılmalı.

PSG'nin bir sorunu da oyuncuların aklının futbolda olmaması gibi geliyor. Sanki hepsinin başka mesleği var da yetenekli oldukları için akşamları futbol oynuyor gibiler Takımı ateşleyecek, abilik yapacak, maçın kilidini açacak oyuncu yok gibi bir şey. Neymar ve Mbappe çok büyük oyuncular olsa da az önce saydığım meziyetlere sahip olan isimler lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.