Şimdi Ara

Ttnetten Geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Türknet'e Ttnetten geçiyorum. Ttnet internet aboneliğimi iptal ettirdim. Belgelerim geçen hafta çarşamba günü ellerine ulaştı 3-5 iş günü içinde aktif olur dediler fakat online işlemlerde hala aktivasyonunuzu yapıyoruz aşamasında duruyor. Ayrıca telefona mesaj atıp 'belgeleriniz ulaştı, ancak bir sorunla karşılaştık, sizin yapmanız gereken birşey yok' anlamında şeyler yazmışlar. Yani altı üstü, aynı hat üzerinden şimdi de türknet verecek interneti neden bu kadar uzun sürüyor. Aynı durumu yaşayan ve tavsiye verebilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önceki hattı iptal ettiğiniz için portunuz iptal oldu size sıfırdan devre hazırlanacak eğer port sıkıntısı olan bir bölgede iseniz hattınız açılmayabilir. Keşke var olan TTNet i kapatmadan türknet e geçirse idiniz (cep telefonu operatörü değiştirir gibi)

Şimdilik beklemeye devam yapacak bir şey yok

• aynı durumu bende yaşadım. sorun var mesajından sonra türknetdestek e yazdım. iptal ettireceğim dedim. aynı gün internetim geldi. ama adsl olarak geldi. 2 gün içinde vdsl gelecek dediler 1 hafta oldu hala adsl.

haklarını yemeyim internetimden gayet memnunum birde vdsl gelse süper olcak.

edit: demin vdsl gelmeye başladı. çok korktuğum kadar bişey olmadı. tavsiye ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FD1540C7 -- 25 Nisan 2018; 15:37:37 >
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Portla ilgili birşey söylemediler. İnşallah beklemeye gerek kalmaz. Sadece türknet sabit hattınıza bağlı internet gözüktüğü için aktivasyon tamamlanmamış diyor.

• Hayırlı olsun. Bugün için açılacağını söylediler benimki için. İnşallah kullanmaya başlarız.

• Buraya yazmayı unuttum fakat internet bağlanalı 1,5 hafta kadar oldu. Aslında bütün olay türktelekomdan kaynaklandı. Geçiş işleminizi ay başına kadar yapmıyorlar.(öylece bekliyorsunuz, ne kadar müşteri hizmetleriyle konulursanız konuşun)Ay başı hattınızı türknete aktarıyorlar ve o şekilde geçebiliyorsunuz. Türk telekom bunu siz eğer dönmek isterseniz kolaylık olsun diye hemen yapmıyoruz diyor. Ama bilemiyorum. Ben toplamda 2 hafta bekledim. Şu anda memnunum vae altyapısında 32mbit gibi bir hız var. Upload 2,7

• duda D kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun. İyi kullanımlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.