Şimdi Ara

TTNETDEN SUPERONLİNE GEÇİŞ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
7.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Superonline fiber altyapsı nerelerde var şu an için nereden bilgi alabiliriz.
  • # Adana'da
    Çukurova, Seyhan

# Ankara'da
    Batıkent, Bilkent, Çankaya, Çayyolu, Eryaman, Etimesgut, Oran, Sincan, Söğütözü-Çukurambar, Ümitköy, Yenimahalle

# İstanbul'da
    Acıbadem, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bahçeşehir, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çekmeköy, Çengelköy, Esenler, Esentepe, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Halkalı, İçerenköy, Kadıköy, Kartal, Kemerburgaz, Kuyumcukent, Küçükçekmece, Kozyatağı, Maltepe, Maslak, Pendik, Samandıra, Sancaktepe, Sarıgazi, Soğanlık, Soyak-Göztepe, Şişli, Taşdelen, Topkapı, Ümraniye, Üsküdar, Yakuplu, Zeytinburnu

# İzmir'de
    75. Yıl, Bayraklı, Bornova, Buca, Çamdibi Bor-Koop, Çiğli, Esentepe, Evka-3, Gaziemir, İstasyonaltı, Karabaglar, Hatay, Karşıyaka, Konak, Mavişehir, Manavkuyu, Narlıdere, Örnekköy, Yeni Girne, Üçkuyular

# Bursa'da
    Nilüfer - Özlüce, Osmangazi, Yeşilşehir, Yıldırım

# Kocaeli'de
    Akçakoca, Derince, Gebze, Körfez, İzmit, Merkez

# Antalya'da
    Antalya Merkez

# Gaziantep'te
    Şahinbey

• sadece tokilere vede çok katlı apartmanlara gidiyolar adsl olan her binaya gitseler tabiki uzun zaman alır ama rekabet amma kızışır vede kaliteli hizmetler gelir
  • Eğer site veya yüksek katlı bir binada oturmuyorsanız size hizmet sağlamıyorlar.Bizzat müşteri hizmetlerine sordum.Benim oturduğum bina 6 katlı mesela, şu an o tip apartmanlara hizmet veremiyoruz dedi.Türkiye'de ne kadar site ve gökdelen tarzı apartman varsa sanki...
  • Ben youtube u cok kullaniyorum. gercekten cok mu dusuk hiz?
  • öncelikle meraba.
    superonline hakkında bildiklerimi aktarmak istedim.ben de sizin gibi ttnet kullanıcısıydım.net limitsiz tarifesini kullanıyordum.15 gigabayta kadar 8 megabite kadar hız,15 gigabayttan sonra 512 kilobayta düşüyordu hızın.bu tarife işkence gibiydi.bir umutla yaptırdım sonradan pişman oldum.superonline bizim oraya gelsin diye bekler oldum.sonradan superonline geldi.şimdi size superonline avantajlarını ve eksik yanlarını anlatayım.superonline evimize ilk geldiğinde 1 aylık bir test paketi yapacaklarını bundan ücret almayacaklarını ve memnun kalmazsak iptal edebileceğimizi belirttiler.test sürümü 50 megabit sınırsız tarifesiydi.gayet memnun kaldım.hala ttnet bağlıydı.superonline'a geçeceğimden dolayı ttnet'i iptal ettirdim.superonline 10 megabit sınırsız tarifesine geçtim.memnun muyum ? gayet memnunum.ha bir de şu olay var ona pek içim sinmedi.superonline'a ev telefonunuzu taşıyalım falan diyorlar.sabit ücret ödemekten kurtulun vs. gibi şeyler söyleniyor.hani internetten biraz da anlayan biri olduğum için internette herhangi bir düzenbazlık olamayacağını düşündüm.ama telefonda emin olamadım.telefonumu superonline'a taşımadım.superonline'a geçiyim mi dersiniz ? tabiki geçin derim.

• acıl cevap almam gerekıyor arkadaslar yarın baglantım gerceklesıcekte superonlıne a .. TELEFON HATTINI TASIMADAN GECIS OLUYOR MU YANI TURKTELEKOM HATTINDAN KONUSMA YAPICAM AMA INTERNETIM SUPERONLINE OLUCAK .. SIMDIDEN TESKKR ETTIM KESIN WE ACIL CEWAP ISTYRUM.. IYI FORUMLAR:D
  • olur
  • Yıl oldu 2013 hala Düzce'de oturduğum yerde fiber altyapısı yok Merkezde oturuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 3 Temmuz 2013; 21:05:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

Yıl oldu 2013 hala Düzce'de oturduğum yerde fiber altyapısı yok Merkezde oturuyorum

Yıl oldu 2016 kardeşim hala da yok. Bende merkezde oturuyorum gelsede kurtulsak.
    Türksat yada Süper online . Geri kalan Alayını keseyim atayım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.