Şimdi Ara

TTNET'den Kampanya - ADSL Promosyon (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • BÖYLE BİR ÇİFTE STANDART OLABİLİR Mİ? HİZMET VERİYORLAR FENA DA DEĞİL DİYORUZ AMA YETER YA BÖYLE BİRŞEY OLABİLİR Mİ? ALLAH BELANIZI VERSİN YAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!
  • Zaten bir öğretmen furyası gidiyo bakalım hayırlısı...

Öğretme laptop, adsl vs

ya gecen sene ünlü bir bilgisayar firması ile anlaşan milli eğiitim bakanlığının bilgisayarlarını dagııtık 250 okula bölgede öyle okullar vardıki dağın başında köyde elekttrik bile yok dogru dürüz adam oraya
    son sistem pc, nokta vuruşu yazıcı ,tarayıcı vs onu bırak mikrofonuna kadar vardı setlerin içinde bu kadar paranın harcanmasına şaşmmıştım
  • ya ne kadar aptal düşünüyosunuz.... siz 2 gün önce aldınız diye adamlar kampanya yapmicak mı hayret bi şey ya..... adamlar kampanya yapıcaz derse bunun kampanyaya benzeyen yanı kalmazki tarife halini alır.... kampanya süpriz bir şekilde yapılır..... aldıysanız aldınız telekom napsın... herşeye bi bok bulmayın.....beğenmiyosanız kullanmayın....
  • quote:

Orjinalden alıntı: header

ya ne kadar aptal düşünüyosunuz.... siz 2 gün önce aldınız diye adamlar kampanya yapmicak mı hayret bi şey ya..... adamlar kampanya yapıcaz derse bunun kampanyaya benzeyen yanı kalmazki tarife halini alır.... kampanya süpriz bir şekilde yapılır..... aldıysanız aldınız telekom napsın... herşeye bi bok bulmayın.....beğenmiyosanız kullanmayın....

Yazı yazmayı öğren önce artist.Yoksa bir şikayetin sesini çıkarma kimse sana başkalarına hakaret etme hakkını vermiyor!

Kampanyalar hakkında bukadar bilgiye sahipsin ozaman hiçbir kampanyada bu derece indirim yapılmadığını bilmen gerek.Ben ilk faturamı 145 milyon ödeyeyim sonra millete bedava peşkeş çekilsin öylemi.Benim anlımda birşey yazmıyor,seninkinde?
  • quote:

Orjinalden alıntı: obm17

Kampanyalar hakkında bukadar bilgiye sahipsin ozaman hiçbir kampanyada bu derece indirim yapılmadığını bilmen gerek.Ben ilk faturamı 145 milyon ödeyeyim sonra millete bedava peşkeş çekilsin öylemi.Benim anlımda birşey yazmıyor,seninkinde?

Kardeş iyi de sen 145 ödemişin diye herkes bunu mu ödesin, başkaları da fazla ödeyince sen neden mutlu oluyorsun, sırf sen kendini iyi hisset diye fazladan para verip bundan gocunmayalım mı...
    Mis gibi de kampanya yapmış adamlar. Fiyatı indirsen olmaz kaldırsan olmaz, yaranılmaz bu millete...

Ben de telekomun önceki abonelerindenim ama çok isteyen arkadaşlarım vardı şimdi az ödeyerek abone olacaklar diye seviniyorum....
  • quote:

Orjinalden alıntı: pacman

Kardeş iyi de sen 145 ödemişin diye herkes bunu mu ödesin, başkaları da fazla ödeyince sen neden mutlu oluyorsun, sırf sen kendini iyi hisset diye fazladan para verip bundan gocunmayalım mı...
    Mis gibi de kampanya yapmış adamlar. Fiyatı indirsen olmaz kaldırsan olmaz, yaranılmaz bu millete...

Ben de telekomun önceki abonelerindenim ama çok isteyen arkadaşlarım vardı şimdi az ödeyerek abone olacaklar diye seviniyorum....

Kardeş ben orda ''başkalarıda o parayı ödesin ozaman mutlu olurum'' diye bir cümle kurdummu?
    Benim anlatmak istediğim kullanıcı haklarını hiçe saymaları.Kampanya olur tamam bişey demiyoruz ama bu şekilde bir önceki abonelere ''siz bir enayisiniz'' demeye getiren kampanya olmamalı.Mantıklımı sence okadar para verilen aboneliği şimdi bedavaya vermeleri.Madem bukadar indirim yapabiliyorlar onları hiç etkilemiyor demek oluyorki bizden aldıkları para havadan para!

Müşterilerini adam yerine koymadıkları yolunacak kaz gibi gördüklerinedir benim tepkim.Yoksa netin yayılmasını en az hepiniz kadar isterim.Umarım anlatabilmişimdir.

• arkadaşlar bu adamanlara ne dense haktır bu ülkede illaki bir şey yapılmak insanlara gerçekten y ardım yapılmak isteniyyorsa 300 milyon asgari ücret alan işçiye adsl i bedava ver profesöre doçente öğretmene vs değil bunu 10 yaşında çocuk bile düşünür ŞEREFSİZLİKLERİ HER YERLERİNDEN BELLİ ...İNANIN ELLERİNDEN GELSE CEBİMİZDEKİNİ SON KURUŞUNA KADAR ALIRLAR ... HİÇ BİR ÜLKEDE 256 KBPS İNTERNET YOK JAPONYADA 51200 KBPS 30 EURO KBPS BAŞI ÜCRET 0.04 EURO 51200 KBPS NERDE 256 KBPS NERDE VAY HALİMİZEE...
    http://www.adslguide.org.uk/newsarchive.asp?item=2161

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan244 -- 24 Haziran 2005, 5:42:58 >

• bi destekte bizden,
    forum üyesi arkadaşlara,
    bilgiyi paylaşanlara,

http://www.adslbilgi.com/default.asp?p=flforum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.