Şimdi Ara

TTNET Zorunlu 16 Mbps (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
4
Favori
14.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shockwave error

quote:

Orijinalden alıntı: zztrk

quote:

Ya zaten ADSL şuan ki şartlarda bildiğin modern sömürme. Bölgenize fiber gelmesi için baskı kurun. 50mbitdl 5mbit upload 100gb akk ye 59tl veriyorum. ADSL nasıl bir soygundur arkadaş

5mbit upload kim veriyor superonline mı

Bende doping kullanıyorum 25mbit e kadar. Torrentde 2.2, 2.3 civarı sorunsuz indiriyorum

Evet SOL fiber veriyor.

-Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
    -25 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps hızları için internete yükleme (upload) hızı 5 Mbps'dir.

Burada tuhaf olan 25mbit içinde 100mbit içinde aynı upload hızı var. Benim gibi 50mbit kullananlar için çok güzel ama 100mbit kullanıyor olsam daha fazla upload hızı isterim tabi. 1080p stream yapacam arkadaş ^^

o kadar saçma birşey ki SOL ttnetin fiberi olan yerde int veremiyoruz dedi elim kolum baglandı cok saçma

• superonline gelsede kurtulsam bizim bölgeye. 2 ay önce sözleşmem bitti bu lanet firma TTnet'le
  • Bütün dünya internette indirim üstüne indirim yaparken, Hatta bazı ülkeler artık bedava vermeyi düşünürken bizimkiler hala yılda 2 kez internet fiyatına zam yapma peşindeler.
    Şaka gibi resmen soygun.
    Ben Bulgaristan'da iken 100mbps upload/download simetrik internete TL ile 20 TL veriyodum. Hiçbir sınır kota vs yoktu.
    Şimdi burda ttnet fibere (çakma fiber apartmanın altına kadar fiber getiriyolar ordan evlere vdsl2 olarak telefon kablosu üzerinden dağıtıyolar) 50mbps download 20mbps upload 200GB aKK ayda 80 lira. Paraya bak.
  • shockwave error kullanıcısına yanıt
    SOL fiber optikte upload hızı 9~10mbps çıkıyor? 5mbps mi? + dns hijacking olayında TTNET önde bunu unutmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grezimonk -- 10 Nisan 2014; 2:29:05 >
  • ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kadar!
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    burda varda biz geçmiyoruz zaten el mahkum kardeşim
  • Arkadaşlar! Fırsatı, imkanı, altyapısı olan uydu nete geçsin. TTNET den artık gına geldi. Bu nasıl rakamlar?

10 mbps internet 32 TL
    20 mbps internet 37 TL
    50 mbps internet 57 TL
    100 Mbps’e kadar 77 TL

http://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalar
  • Superonline kullaniyorum sozdr 8 e kadar. 1mb görüyorum en fazla. Vinn kullansam ondan iyiydi... lanet olsun hepsine...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara doğalgaz hattından fiber kablolar geçtiğiyle ilgili haber okumuştum. ihaleyi de superonline almıştı. ne oldu o. 4 - 5 yıl oluyor ses seda yok.

edit: ahanda haberi buld7m
    http://forum.donanimhaber.com/m_36586665/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qontak0 -- 10 Nisan 2014; 7:34:30 >
  • Spoon! kullanıcısına yanıt
    Blueray 3D filmler genelde 20 GB oluyor ama zaten film indirilmesine karşılar. O bakımdan şirket politikaları açısından bir yorum yapamayacağım. 50 GB yerine 100 GB olmalı diye düşünüyorum.

AKK olmasın demiyorum hatta böyle diyenlere de karşıyım. Türk ve Arap kıyaslanamaz. Hiç bir zaman ihtiyacım kadar kullanayım diye düşünmez bu milletin insanları (ben de dahil oluyorum ama ben ihtiyaca göre kullanırım genellikle, izlemeyeceğim filmi, oynamayacağım oyunu indirmem). Bu sebeple de internet alt yapısının anası bellenmesin diye güzel bir uygulama olduğu kanaatindeyim.
  • quote:

Ya zaten ADSL şuan ki şartlarda bildiğin modern sömürme. Bölgenize fiber gelmesi için baskı kurun. 50mbitdl 5mbit upload 100gb akk ye 59tl veriyorum. ADSL nasıl bir soygundur arkadaş

o bile aşırı pahalı
  • ttnet almayın bu kadar söyleyeceklerim. yaşadıklarım yeter
  • Sene 2014 hala ttnet kullananlar var çok ilginç bide bunun için başlık falan açılıyor
  • errorman_cem kullanıcısına yanıt
    hocam iyi mecbur kalıyoruz mesela dsmart veya diger internet saglayıcılarının bulundugum yerde bayiiileri yok telefonlada arayınca ulaşamıyoruz hiç degilse ttnetin büroları filan var sorun olunca ordan cözüyorlar bende memnun degilim bu durumdan ama mecburum ne yapabilirim
  • sıcak değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz YK

hocam iyi mecbur kalıyoruz mesela dsmart veya diger internet saglayıcılarının bulundugum yerde bayiiileri yok telefonlada arayınca ulaşamıyoruz hiç degilse ttnetin büroları filan var sorun olunca ordan cözüyorlar bende memnun degilim bu durumdan ama mecburum ne yapabilirim

bende o durumdaydım digiturk+superonline kampanyasına geçtim şuan kafam rahat
    cebime ekstra maliyeti 2 lira
    bana ekstarası digitürk:belgesel+haber+anadolu paketi +daha kaliteli bi internet
    bir daha allah yolumu ttnetle kesiştirmesin
  • errorman_cem kullanıcısına yanıt
    bulundugum yerde bayii olsa hemen gece cegim suan ttnetteyim ama bayiileri yokki bir sorun oldumu telefonla arayacagım ozamanyarım saat beklem veya hiç ulaşamama ihtimali var simdilik burda ttnet iyi ama oda zam yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarcusAntonius

Rusyada akk 20tb

Neyyy
  • Arkadaşlar şunuda belirtmekte fayda var Adsl arızalarının %80 i kullanıcı tesisatından kaynaklanıyor
    o hızım düşük diyenler kutuya kadar cat 5 kablo çeksinler o kablo üzerinden hatlarını kullanmaya başlasınlar bana hak verirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OkNisT_ -- 10 Nisan 2014; 9:31:53 >
  • Arkadaşlar apartmanın önüne fiber geldiyse söylesek bağlarlar mı eve? Extra para mı istiyorlar nasıl oluyor şu iş bi anlatıverin

Bir de 8 Mbit süperonline var. En fazla 800-850 kb indiriyor saniyede normal mi sizce? Kuzenimdeki ttnet 8 Mbit 1.3 mb indiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemoktem -- 10 Nisan 2014; 9:39:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.