Şimdi Ara

TTNET Zorunlu 16 Mbps

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
4
Favori
14.922
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTNet, 1 Nisan 2014 tarihinde itibaren yeni tarifeler

16 Mbps'ye kadar ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB AKN - 69 TL

16 Mbps'ye kadar ULTRANET LİMİTSİZ 75 GB AKN - 72 TL

16 Mbps'ye kadar ULTRANET5 LİMİTLİ 5 GB - 37 TL

Upload hızları ise aynı 800 kbps olacak.

Kaynak: TTNet Müşteri Hizmetleri

TTNET 01 nisan 2014 tarihinden itibaren 8 Mbps paketlerini satışı durdurmuş durumda olup.
    taahhütsüz normal internet ve Taahhütleri 8 Mbps olanlar aynı şekilde kullanmaya devam edecek.

Taahhütleri bitenler ve yeni internet almak isteyenler 8 Mbps alamayacak, en düşük hız satışı 16 mbps olarak yapılacak. Türkiye'nin 3 te 2 si net hızı 8 Mbps yi görmezken 16 Mbps satılmaya başlanıyor.

Bu sene zam yaptığı başka bir konu statik IP ücreti dir.

2012 Yılında 2,26 TL
    2013 Yılında 5,00 TL
    2014 Yılında 9,00 TL

• dl yüksek olsa ne olacak ki. ping düşük. ul ise utanç verici halde
  • ping yüksek diyecektin sanırım =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

dl yüksek olsa ne olacak ki. ping düşük. ul ise utanç verici halde

Ping'in düşük olması iyidir zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala çoğu yerde 16 desteklemiyor ki? Mesala ben 16 istedim geçirdiler, ancak 1 hafta netsiz kaldım. Tekrar 8 e düşürünce düzeldi.
    Önce altyapınız adam gibi yapda sonra bu işlere kalkış TT net.
  • halihazırda 8mbit kullanıyorum 6,5mbit alıyorum. müşteri hizmetlerine 16mbit e geçebilirmiyim dedim. hattınız 20mbit e kadar destekliyor denildi. tamam dedim. bi daha internete baglanamadım. sonra iptal ettiler 8mbit e geri döndüm. saçma sapan işler yapıyorlar valla.
  • Ya zaten ADSL şuan ki şartlarda bildiğin modern sömürme. Bölgenize fiber gelmesi için baskı kurun. 50mbitdl 5mbit upload 100gb akk ye 59tl veriyorum. ADSL nasıl bir soygundur arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 9 Nisan 2014; 16:44:38 >
  • TTNET 8 mb netlimitsiz kullanıyorum, 4 mb i aştığını hiç görmedim. İlk başladığım zamanlar 5,5 - 6 mb i görmüştüm, birkaç ay sonra sürekli kopmalar başladı, müşteri hizmetlerini aradım, sünnet ettiler (günahlarını almayım ama, bilinçli yapıyorlar bu kopartmaları sanki). Artık adsl hızı 3,5 mb civarında. Her aramam kavga kıyamet, çözüm bulmadıkları gibi sizin bağlı bulunduğunuz santral o kadar kaldırıyor vs. deyip savıyorlar başlarından. Kağıt üstünde 50 mb deseler ne olacak ki?
  • AKK konusu ise ayrı bir rezillik zaten.
  • ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz TL49,90 x 24 Ay bu kampanya baya iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferfecir06

Hala çoğu yerde 16 desteklemiyor ki? Mesala ben 16 istedim geçirdiler, ancak 1 hafta netsiz kaldım. Tekrar 8 e düşürünce düzeldi.
    Önce altyapınız adam gibi yapda sonra bu işlere kalkış TT net.

bunun adı dolaylı zam 67tl lik tarifeyi 69tl yapmak için bir yığın laf salatası.

hat 16 taşımadığı için 4 e düşürürler 16 için fatura keserler.
  • 4 megabit bile alamıyorum bunlar neyin kafasını yaşıyor
  • 3 sene önce kırdım zincirlerimi ve kurtuldum TTnet rezaletinden. Aradan 3 sene geçmiş ama bakıyorum da halen aynı rezalet devam ediyor. Komik seviyede bağlantılar fahiş ötesi fiyatlara veriliyor. Vallahi yazık yurdumun parasına. Superonline seven var sevmeyen var, zaman zaman kısa süreli sıkıntıları da olsa, varsa imkanınız kaçın kurtulun, geçin Superonline fibere rahat edin, benden söylemesi. Kendinizi çağ ötesi hızlara mahkum etmeyin arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 9 Nisan 2014; 16:50:35 >
  • Rekabet Kurul gölge bir kurul olmasa bunların hiçbiri olmaz !

Yapsınlar benzindeki gibi bir tavan limit uygulaması bu nasıl bir soygun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

Ya zaten ADSL şuan ki şartlarda bildiğin modern sömürme. Bölgenize fiber gelmesi için baskı kurun. 50mbitdl 5mbit upload 100gb akk ye 59tl veriyorum. ADSL nasıl bir soygundur arkadaş

hangi sağlayıcı
  • Tabi ki superonline ADSL leri görünce şoka giriyorum. hem 2 kat daha yavaş, 2 kat kota az, 2 kat upload yavaş birde daha pahalı. yok eben yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 9 Nisan 2014; 16:52:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

3 sene önce kırdım zincirlerimi ve kurtuldum TTnet rezaletinden. Aradan 3 sene geçmiş ama bakıyorum da halen aynı rezalet devam ediyor. Komik seviyede bağlantılar fahiş ötesi fiyatlara veriliyor. Vallahi yazık yurdumun parasına. Superonline seven var sevmeyen var, zaman zaman kısa süreli sıkıntıları da olsa, varsa imkanınız kaçın kurtulun, geçin Superonline fibere rahat edin, benden söylemesi. Kendinizi çağ ötesi hızlara mahkum etmeyin arkadaşlar.

sanki çağ ötesi akk ye takılmıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

Tabi ki superonline ADSL leri görünce şoka giriyorum. hem 2 kat daha yavaş, 2 kat kota az, 2 kat upload yavaş birde daha pahalı. yok eben yani.

akk den sonra sizinde mi 3 mbit e düşüyor?
  • Düşüyor da 100gb akk var. adsl 69tl ye 50gb akk demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 9 Nisan 2014; 16:58:37 >
  • upload neden 800 kb bende onu anlamıyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.