Şimdi Ara

TTnet Upload Hızları Arttırıldı [GENEL BAŞLIK] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
0
Favori
8.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: turnike_85_85

quote:

Orijinalden alıntı: luckyluke

8 sadece dreame bağlı 16 mbit olanı da ben kullanıyorum:)faturiya gelince ben öretmenim babam da memur pek etkilemiyo verdiğimiz toplamda 110 lira fatura bizi ALLAH a Şükür

dreamboxunuzun modeli ne? ayrıca dreambox zaten fazla interneti kullanmıyor.1 kb hız falan kullanıyor gereksiz bence.alın bi switch.8 mbps iptal ettirin.

dm800 hd ben daha önce tek bağlantı kullaniyodum kardeş ama ben bişiyler indirirken videoguard şifreli kanallarda kırılma oliyodu ben de çareyi ikisinin bağlantısını ayırmakda buldum 8 mb olanın taahhütü var zaten şu an iptal edemem yine de teşekkürler tavsiye için kardeş:)

• Konu yukarı Hız artışı olmayan arkadaşlarda hız artışı mevcut mu şuanda ? bilgi amaçlı
  • ben normalde 16100 civarı download ve 797 upload aliyodum ama bugün modemdeki db değerli yükselmiş ve hat zayıflaması düşmüş 797 olan da 799 olmuş artık tam 16 geliyo diğer 8 olan hattımı daha kontrao etmedim edince bi deişiklik varsa yazarım Hayırlı akşamlar herkese
     TTnet Upload Hızları Arttırıldı [GENEL BAŞLIK]

8 olan hattım da düşmüş
    Line Rate - Upstream (Kbps): 799
    Line Rate - Downstream (Kbps): 7999
    daha önceki değerleri yukarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GBrighter -- 15 Ağustos 2011; 22:50:31 >
  • ilk resimde uplıad düşük, gönderme hızı benim gibi 440 olan arkadaşlar santrali arasınlar, hızı bir aşağı bir yukarı alsınlar düzeliyor. Ben bu işlemi bu öğlen yaptırdım. Gönderme hızım 80 Kb oldu. Hızım 8 Mbps, hattımı bir dakikalığına 6 Mbps ye çekti sonra tekrar 8 Mbps ye çekti gönderim hızım yükseldi.

• buda yükselen upload hızı resmi

• vallahi yalan yok ben bu hızı 2 aydır alıyorum hiçte etkilenmedim diyebilirim 2 aydır 1 mb seviyelerde dolaşan dosya indirmeleri yapıyorum sadece 12-20 dakka karım oluyor başkada bir dalaverisi yok...

yer ankara

• Benim de değişmiş.

Down: 9413
    Up:958
  • 797 / 16220
    download düşmiş benimde.pinglerde 7-8ms düştü.
  • benim internetim stabil 16 aliyo artık ve downloadda ortalama 1.55 mb/slerde artık yotubedan 1080p videoları hiç durmadan izliyebiliyorum hatta fazladan yükleniyo daha ben açar açmaz eskinden ben de 16100 civarlarında alırdım ama bu kadar stabil deildi
    Sayısal Abone Hattı Up 16381 kbps / 799 kbps
    evdeki diğer 8 olanın hızı işe düşmiş 7999/799 olmuş ama eskiden ondaki ulaşılabilir hız 10500 civarlarında görüniyodu ama artık o da 20500 civarlarında görüniyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GBrighter -- 18 Ağustos 2011; 0:48:41 >
  • 16 mbit olupta upload'ı artan daha görmedim
  • sene oldu 2014 upload hızı hala 0,80. superonline katıksız 3mpbs veriyor.

• Alternatif olsa günahymy vermem bunlara. O azabla ölmeyi göze alamam.
  • Konuyu görür görmez hemen hız testi yaptırdım. Sonuç hüsran.

Neden ümitlendiriyorsunuz, sebebi neydi ki?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.