Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (267. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tivibu uydu cihazını internete bağlayabilirsiniz.Ayrıca tivibu go uygulması ile smart tv,tablet,telefon ve bilgisayardan internet ile izleme olanağı var. Ben kullanıyorum.

• S sportlar en az 1 sene daha durur mu acaba tivibu'da?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni tasindigim yerde kablonet olmadığı için ttnetle birlikte tivibu da bağlantım fakat görüntü kalitesi hiç tatmin etmedi. Hd paket olmasına rağmen düşük görüntü kalitesi. Hep böyle midir bir şeyi mi atlıyorum

• Menzil genişletici ile tivibu yu ethernet ile bağladım ancak yayın alamıyorum. Etherneti laptopa bağladım internet geliyor menzil genişletici de sıkıntı yok. Aynı sorunu yaşayan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt

Tivibu ev iptv, direkt modem veya ana routerınıza ethernet kablo bağlayarak veya powerline adaptör ile kullanılmalı.

Menzil genişleticilerin çoğu(yeni nesil ve orta seviye olanlar hariç) iptvnin kullandığı yüksek bant genişliğini kaldıramaz ve aynı zamanda kablosuz ağınızı sürekli meşgul ettiğinden diğer cihazlardaki kablosuz performansınız da düşer.. Görüntüde donmalar, siyah ekran veya sürekli karelenme sorunu yaşarsınız.

• mevo55 M kullanıcısına yanıt

Başvurum sistemsel bir hatadan iptal oldu. Bende bayisine gittim kampanya varmış 24 ay tahadütlü 30 tl süper paket tüm kanallar açık. Aldım tak çalıştır zaten. Cihaz da seri gibi şimdilik memnunum. Altyapım iyi olsa bende düşünürdüm de ip tv de iyi değil işte.

• grikurtccc G kullanıcısına yanıt

Merhaba. Bu zte cihazın kullanım kılavuzu hala duruyor mu sizde. Duruyor ise bana özelikle kumanda kısmı için olan sayfaların resmini çekebilir misiniz

• Radresxg R kullanıcısına yanıt
    TTNet TİVİBU EV [ANA KONU]

Teşekkür ederim ilginiz için. İyi akşamlar.

merhaba bir şey soracam zte kutunuzda haber mozaik ve spor mozaik kanallarınız çalışıyor mu ??? bende 1 aydır yok 3 er haneli kodlar çıkıyor aç kapa diyor sorun devam ederse müş hizm ara diyor biri olsa biri olmuyor kutularda sinir bozucu elzem bir durum değil ama neden çalışmaz

• Gilth kullanıcısına yanıt

Mercusys ME10, N300 Mbps Kablosuz Menzil Genişletici ile ne yazık ki yayın alamıyoruz. Modem de değişti ama sonuç aynı.

Aşağıdaki router ile sonuç alabilir miyiz acaba?

• fatito77 F kullanıcısına yanıt

direkt müşteri hizmetlerine bağlanın sorunum çözülmezse iptal edeceğim deyin

ben küfür etmemek için zor durdum gerçi küfür etsem de mağdur olduğum için mahkeme beni haklı bulabilir büyük ihtimal

gerek yok mahkemeyle uğraşmaya sert konuştum baya uğraştım anladım bunlardan adam olsa yine şansınızı deneyin

• tivibulu internetim var iptal ettirmek için ne yapablirim. sadece internetin olmasını istiyorum.

tivibu istemiyorum

• aykutersoy A kullanıcısına yanıt

Ara söyle

• Tivibu kutularından şu anda hangi kutuda rf kumanda özelliği var? Bilgisi olan var mı bu konuda?

• umutcuk U kullanıcısına yanıt

merhaba. Kutu vestel mi ? Bende Süper paket aldım 1 ay olmadı Tivibu GO hediye edildi ancak içerikler güncel değil. Müşteri hizmetleri çalışmalar devam ediyor diyor o yüzden kullanamıyorsunuz dedi. Wifi adaptörü alsak da problem çözülmeyecek o zaman dogru muyum ? Bilginiz var mı ?

• Merhabalar, şu anda Türknet kullanıyorum. Ancak Tivibu Ev almak istiyorum ve bana 50 mbit internet ve Tivibu Ev Süper paket 189 TL olduğu söyledi. Sizce fiyat uygun mudur?
    Ayrıca şu anda kullandığım modem Tplink W9970. Bu modemle Tivibu Ev kullanabilir miyim? Eğer uyumlu değilse aylık 20 TL ekstra ücret çıkar dediler. Bu masrafla baya pahalıya geliyor. Bilgisi olan var ise yardımcı olabilir mi?

• burak886 B kullanıcısına yanıt

Bi kere sizi kandırmışlar o modem parası sabit 24 ay alacaklar nuh der peygamber demezler benim keenetic modemim uyumlu olmasına rağmen zorla veriyorlar olmaz diyorlar ki el mahkum aldım ama kendi modemimi kullanıyorum siz iyice sorun benim modeme ihtiyacım yok veriyorsanız verin diye o fiyata modemsiz 186 ise hemen kabul edin ben 4 -5 ay önce aldım modem tivibu ev süper 35 mbps internet 175 ödüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatito77 -- 7 Eylül 2022; 16:8:40 >
  • fatito77 F kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar tekrardan, sizin uyumlu dediğiniz modeminiz türktelekomun kendi modemi miydi? Ben özellikle sordum eğer türktelekom logolu modemlerdense ve uyumluysa iptal ediyoruz modem ücretini dediler. Ama dediğiniz gibi ilk üyeliğe girişte modemi eklemek zorundayız, uyumlu oluyorsa sizin modeminiz teknik servis arkadaşa iade gibi gösterebilirsiniz dediler.

• burak886 B kullanıcısına yanıt

Keenetic omni dsl 300 Telekom logolu değil iptal oluyorsa ben de iade edeyim ozaman ama türk telekom logolu falan değil

• 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.