Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (255. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tivibu vestel cihazlara WI-FI özelliği gelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel cihazıma dün gece itibari ile update geldi wifi desteği gelmiş kullanmak için Wifi dongle almak lazım ve kutu baya bi hızlandı kasmalar donmalar gitti
    TTNet TİVİBU EV [ANA KONU]

• Update tuner ile geldi int olmadan Valla çok uzun zamandır bekliyordum güncelleme gelmesini hem wifi özelliği gelmiş boşu boşuna oturma odasına kablo çekmemiş olurum bide 50 tlye iyi bir wifi dongle al miss gibi kullan

• Arkadaşlar selam,

Evimde ttnetten başka bi seçenek olmadığı için yüzyıllardır tivibu kullanıyorum. Ama evde digiturk, dsmart falan da olduğundan çok açılmaz, kenarda dururdu. Şimdi evi fln tadilat yaptırdım, televizyonu yeniledim, uydu abonelikleri de bitti gönderdim, elimde sadece tivibu var.

Kutu airties, sadece internet üzerinde çalışanlardan. Kumandası Rf, görüntü geçişleri falan fena değil. Ancak görüntü kalitesi 4K 65 inç tvde biraz düşük kaldı. Seçeneklerde en fazla 1080i çıkıyor. Bunun 1080p olan kutusu var mı? Değiştirmeye değer mi? Yoksa hiç ellemiyim mi? İnternetim 50mbps hipernet bu arada, hız problemim yok...

• mevo55 M kullanıcısına yanıt

tüm wifi dongle kullanılabiliyor mu hocam biliyor musunuz

• arkadaşlar...tivibu ev üzerinden yayın yapan sinema tv paketinde ve bütün lisanslı yerli televizyonlarında rütük yüzünden ağır sansür yapılıyo mağalesef zira böyle kanallardan filim izlemek seyir zevkini mahfediyo...!!!...astra uydu üzerinden ve iptv paneli üzerinden yabancı sansürsüz kanalları seyretmek keyif veriyo...!!!...TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] 

• Tivibu süper paket bayi kampanyası ile 19 lira dün yeni üyelik aldım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mr Digital M kullanıcısına yanıt

Hocam geç cevap verdim özür 30 tlye dongle lar var ama çip ve driver sorunu olabilir hometech uydunun WiFi adaptörünü taktım çalışmadı yani tüm dongle lar olmayabilir Türk Telekom mağazalarından 5tl taksi ile almak daha iyi bence bide yeni kullanım kılavuzuna göre kutudanda çıkıyormuş

• mevo55 M kullanıcısına yanıt

estağfurullah hocam, bende evdeki doggledan denedim kabul etmedi sanırım kendileri satacaklar....ethernetten devam edeceğim zaten :)

• Arkadaşlar merhaba, tivibu uyduda kutuyu internete bağlayınca yayını durdurup geri alabiliyor muyuz? Forumda biraz araştırdım çoğunluk olmuyor dese de bazı arkadaşlar oluyor yazmış. Evimde internet altyapısı olmadığı için tivibu ev alamıyorum. Ona göre tivibu uydu üyeliği alacağım cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• İyi günler arkadaşlar. Bu tivibu üyeliğinin taahhüt bilgilerini nereden öğrenebilirim ne zaman bitiyor falan hiç bilgim yok. Ttnet faturasına yansıtılmış ücretini görebiliyorum ama ttnet uygulamasında paketlere falan bakıyorum orada görünmüyor sadece internet paketim görünüyor.

• Tamacti Jun kullanıcısına yanıt
    Faturanın 2. Sayfasında yazar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tamacti Jun kullanıcısına yanıt

Merhaba, e-mail olarak gönderilen faturanın en alt kısmında aboneliklerin tarife isimleri ve kalan süreleri yazıyor. Ben öyle hatırlıyorum, bi bakabilirsiniz o e-mail'e.

Olmadı bir telefon ile öğrenebilirsiniz. 444 5 375 telefon numarası.

• @EndlessDarkness

@bay baykuş

Teşekkür ederim dikkatimden kaçmış olmalı tekrar kontrol edeceğim. Sağolun

• klimanka K kullanıcısına yanıt

olmuyor hocam belki harici disk bağlayarak olabilir ama ben denemiştim çok kullanışlı olmadı ama tv rehberi ile yayınları geriye dönük izleyebilirsiniz. yani program başlangıcını açıyor direkt. seç izle ve tekrar izle de aktif. Uydu olarak bu özellikte yine en iyi tivibu

• klimanka K kullanıcısına yanıt

Hocam usb bellek bağlayıp yayını geri alma durdurma kaydetme yapabiliriz internet olduğu zamanda tivibu go uygulamasına giriş yapıp oradan hangi diziyi programı kaçırdıysak izleyebiliriz

• 4K çalışmaları başlamış, hayırlı olsun.

• mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt

4k kutu mu gelecekmiş ?

• e_capkan kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimalle

TRT 4K test yayınına başlamışlar

• mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt

hayırlısı olsun.

belki birde love nature 4k gelir. fazla kanal yok zaten 4k

ruslarda eurosport 4k ve discovery ultra hd var.

4K film ve belgesel eklemeleri lazım yoksa pek bir anlamı olmaz 4K kutunun

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.