Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (251. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PrudoN

Söyledim zaten tv ayarlarından hdmi ayarı var. 1.4 idi 2.0 yaptım sonra tivibuda 1080i ayarladım tekrar oldu

Bizde Philips Led tv hdmi ses çıkışı var. Açık yaptım. Onunla ilgili değildir. Başka ayar yok.

Her tv de farklıdır tabi ki.

• Gusttavo G kullanıcısına yanıt
    Görüntü ayarlarına bakmanızı öneririm. Oradan buldum ben. Mutlaka vardır ayarı.
  • srvngrc S kullanıcısına yanıt

Merhaba humax tn 2000 5 kez cihaz değişti şansım yok sizde hiper mi fiber mi var altyapı olarak ben iptal ettim 15 gün kullanıp btkya yazdım cayma bedeli 130 TL yi iade aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alicancoban A kullanıcısına yanıt
    Hiper. Vdsl kullanıyorum. Nasıl bi sorun vardı?
  • Kardeşim yayın donuyor kumanda basıyorum tepki vermiyor kutu yu kapatıp açıyorum düzeliyor

Kardeşim yayın donuyor kumanda basıyorum tepki vermiyor kutu yu kapatıp açıyorum düzeliyor

2 ay falan oldu bu cihaz geleli. Öncesinde airties vardı. Bu ona göre çok daha iyi. Daha tepkisel. Görüntü kalitesi de daha iyi. Elbette kusurları var ama ciddi sorun yaşamadım hiç.

Abim özel değilse ben tekrar almak istiyorum digitürk 4k plus kutu iptal edecem hangisi iyi birde sıfır gelirmiş humax

Bana gelen sıfırdı. Humax TN2000HD.
  • merhaba arkadaşlar.. Vdsl (hiper) 50mbps. Asus DSL AC750 modem.. 17 şubatta tivibu iptvye geçtim. Tivibu iptv Humax TN2000 HD kullanıyorum.. d smart ve (turksat) digiturk kullandım memnun kalmadığım için sözleşme yenilemedim... Tivibu iptv Humax TN2000HD cihaz fena değil, iyi sayılır.. cihaz kilitlenme, takılma, donma, mozaiklenme, kumanda tuşlarının bazılarının çalışmaması, farklı menü açması ve bu gibi sorunların çoğunlukla yazılımlarla alakalıdır ayrıca humax iptv cihazdan daha iyi bir cihaz bildiğim kadarıyla şuanda teknik servislerde yok.. tivibu iptv cihaz sorunlarından bazılarını bende yaşıyorum.. yazılımlarla düzeltilebilir..

• Berthan B kullanıcısına yanıt
    Asus modem arayüzünde iptv bitrate ayarı falan var mı acaba?
  • iptv ayarlarında göremedim.. sorunun nedir?

• Berthan B kullanıcısına yanıt
    Tivibu'nun daha iyi görüntü verebildiğini fakat bitrate oranının modem üzerinden sınırlandığını okumuştum. Eğer Asus değişikliğe izin veriyorsa kısıtlama kaldırılır diye düşündüm.
  • Tivibu IPTV dün akşamdan beri 21303 hatası veriyor. Uygulamada açılmıyordu bugün açılıyor. Genel sorun mu var acaba?

• Arkadaşlar bu tivibu'da canlı izlerken sorun yok fakat geriye aldığımızda oyun oynarken ping değerleri alt üst oluyor bunun önüne geçme şansımız var mı?

• Bir hafta önce tivibudan tahhütümü uzattım(süper paket). O gün bu gündür spor kanallarım çalışmıyor. Üyeliğiniz bu kanalı kapsamamaktadır uyarısı alıyorum.mh yi aradığımda arıza kaydı açıp duruyorlar hiç bir değişiklik yok bir haftadır. Rezalet ya ben bunlarla yaşadığım sorunu hiç bir firmayla yaşamadım Allah belalarını versin gırtlaklarında kalsın aldıkları maaş

• Bu tivibunun set top boxını kablosuz kullanamıyoruz değilmi. Modemim mecburen başka yere kuruluyor.

• Tivibu iptv STBsi var elimde Arris VIP1113 model bir kutu. Bu kutuyu başka bir iptv aboneliği alarak kullanabilir miyim?
  • mucoline kullanıcısına yanıt

Hyr kablosuz zaten iyi bir bağlantı seçimi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Hyr kablosuz zaten iyi bir bağlantı seçimi değil

Bunun farkındayım ama gpon fiber bağlantım var. ve binanın giriş kapısının yanıda modem tv vs bağlantılar için bir kutu yapılmış. Geçen sefer modemi bu kutunun içine koydular. He işin doğrusu en mantıklı yer orası. evin hemen her yerinden wifi alabiliyoruz ekstra birşeye ihtiyaç olmadan. duvara gömülü bir kutunun içinde olduğu için hiç kablolu kullanmadık. o kutudan alıp salona tvnin yanına koyabilirlermi modemi bilmiyorum. birde tabi öyle olunca wifiyi arka odalara taşımak için ekstra bir alete ihtiyaç olacak. ev biraz büyük. ama bu şekilde içeriye bağlayabiliyorlarmı buradaki servisle konuşmak gerek sanırım. sitedeki diğer dairelere bağlamışlardır herhalde.

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.