Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (214. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 aralık ayından beridir seç izle ve tekrar izleyi kullanamıyorum. Ya yüklenmiyor ya donuyor ya da zaman atlıyor. Müşteri hizmetleri teknik sorun var deyip geçiştiriyor. Bende üst mertebeden şikayette bulundum. Hizmet düzeltilene kadar ücret ödemek istemediğimi belirttim. İmzaladığımoz sözleşmeyi gönderdiler. Sözleşmede TİVİBU nun bize para karşılığı sadece tv yayını sattığını diğer geri kalan özelliklerin ücrete tabi olmadığı yazdığını gösterdiler beni susturdular. Şaşırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Qled 2017 kullanıyorum 2 yıldır TİVİBU GO uygulaması vardı bende. 2 buçuk saat izledikten sonra donma yapıyordu. İlk 2 buçuk saat sorun yok ama sonrasında donuyor ve 3 saatten sonra uygulamadan atıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: metinyildirim1990

Samsung Qled 2017 kullanıyorum 2 yıldır TİVİBU GO uygulaması vardı bende. 2 buçuk saat izledikten sonra donma yapıyordu. İlk 2 buçuk saat sorun yok ama sonrasında donuyor ve 3 saatten sonra uygulamadan atıyordu

beceremediler ben artık tv'ye tivibu go kurmuyorum sinir hastası oldum donup donup duruyor mh arıyorsun ellerinden hiçbir şey gelmiyor ama tivibuyu satmaya gelince dillerinden bal akıyor..
    iki ay sonra kontratı donuyor bölge müdürlüğü gidip kapatacağım ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung n serisinde altyazi acmak istediğimde tv modeli bu özelliği desteklememektedir uyarısı geliyor. Ayrıca her 1 dk da 2-3 kere yayının sesi kesilip geliyor. Ufak rötuşlarla güzel bir hale gelebilir aslinda tivibu go smart tv

• Merhaba arkadaşlar Eve türktelekom internet çektim Tivibu ev de mobil indirim kampanyası varmı

• ugurbjk1903 U kullanıcısına yanıt
    İp tv de yok ama alt yapın iyise parası değer yakında inceleme gelicek

• AMC A kullanıcısına yanıt
    24mbps hız alıyorum sıkıntı çıkarırmı

Olacağını sanmam hocam

Teşekkür ederim hocam

IP TV 6 mbps gibi bir hız yiyor internetten. Eğer şebeken destekliyorsa normal paket hızından düşme yaşanmıyor. Ama yaşadığın yerin altyapısı müsait değilse akşam saatlerinde hızını bayağı düşürüyor. Mesela ben 35 mbps hızım var. Şebekem maksimum 38 mbps hızı destekliyor tivibu açıkken hız testi yaptığım da 32 görüyorum kapalıyken 35 görüyorum. Ama şebekeniz nolursa olsun tivibu PİNG sürenizi ciddi anlam da düşürüyor. Oyun oynuyorsanız tivibu açıkken çok sorun yaşarsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinyildirim1990

25 aralık ayından beridir seç izle ve tekrar izleyi kullanamıyorum. Ya yüklenmiyor ya donuyor ya da zaman atlıyor. Müşteri hizmetleri teknik sorun var deyip geçiştiriyor. Bende üst mertebeden şikayette bulundum. Hizmet düzeltilene kadar ücret ödemek istemediğimi belirttim. İmzaladığımoz sözleşmeyi gönderdiler. Sözleşmede TİVİBU nun bize para karşılığı sadece tv yayını sattığını diğer geri kalan özelliklerin ücrete tabi olmadığı yazdığını gösterdiler beni susturdular. Şaşırdım
    Hocam internet bağlantınız yavaş olabilir mi? Olmadı cihazı değiştirin. Ethernet kablosunu falan kontrol edin.

• bu tivibu cihazları neden 1080i çok saçma
    1080p olan cihaz yok mu bide son dağıtılan cihazlar
    nelerdir acaba benimki airties 7205 sizce değiştirmelimiyim
  • Hakkinen35 H kullanıcısına yanıt
    ne yaptınız..bendede aynı sorun var aynı zamanda benimkide gitti kimseye ulaşamadım
  • karadenizliapo K kullanıcısına yanıt
    DÜN AKŞAM KONTROL ETTİM TİVİBU GO GELDİ
  • telefon uygulamasında ızledıgım kanalı bılgısayarda smart tv de ızleyemıyorum bunu nasıl cozerım
  • ben airties 7205 cihaz kullanıyorum arkadaşlar şuan son dağıtılan cihazlar nelerdir bir bilginiz var cihazım çok yavaş
  • Discovery Showcase
    Discovery Turbo Extra
    Animal Planet
    Eurosport 2

kanalları gidiyor

https://www.tivibu.com.tr/kanal-ve-icerik/genel

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU]
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Tivibu küçülmeye gidiyormuş malesef :(
    discovery showcase,animal planet, eurosport2 kötü oldu

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Valla platformu kapasalar daha iyi.
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.