Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (213. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Altyapı çok şükür iyi hocam hd olarak abonelik açtılar yarın nasipse gelirlerse birbirimize daha iyi yardımcı olmaya başlarız cihazı filanda paylaşırım burdan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Altyapı çok şükür iyi hocam hd olarak abonelik açtılar yarın nasipse gelirlerse birbirimize daha iyi yardımcı olmaya başlarız cihazı filanda paylaşırım burdan
    Aynen hocam hayırlı olsun şimdiden merakla bekliyoruz.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam
  • Evet yeni modemim ve tivibu az önce kuruldu şuanlık sıkıntısız :)
  • İp tv abonesi oldum 5-6 saat oldu gayet mutluyum doğru karar vermişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 7 Ocak 2019; 16:9:6 >
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum. Umarım memnun kalırsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni modemde geldi cihaz gayet güzel seri yayın kalitesi güzel belgesel kanallarınıda beğendim yani doğru seçim yapmışım digitürk tivibu güzel uyum oldu
    Hayırlı olsun hocam 😊

İnternet hızınız ne kadar?

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam 80-90 mbit.
  • quote:

Evet yeni modemim ve tivibu az önce kuruldu şuanlık sıkıntısız :)
    Hangi marka kutu verildi hocam? Geri al izle - Durdur izle özellikleri sorunsuz çalışıyor mu? Bu aralar teknik çalışma olduğu için kullanılamadığını duymuştum. Üç beş fotoğraf atarsanız çok güzel olur..

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Airties 7200-ı vermişler hocam baya seri diyorlar eve geçince güzel inceler detaylı olarak anlatırım 1-2 kanal göstermiyor dediler arayıp çözdürdüm sıkıntı yokmuş ama sanırım geri izlede çalışıyor hocam anca ben gidince detaylı bakmam lazım
  • Sonunda 2018 model samsung tv lere’de Tivibu go gelmiş

Hocam,

Maşallah çok iyi 😊

• Arkadaşlar merhaba. Daha yeni bir Smart TV aldık. Önceden tivibuyu cihazla kullanıyorduk, bugun kuruluma gelen servis Tivibu akıllı TV'lerin içinde var dedi. Ancak playstore'da baktım bulamadım tivibu uygulamasını. Smart tv'ye nasıl kurabilirim acaba?

Teşekkürler

• Düne kadar Samsung 50ku7000 Tv'de TivibuGo vardi. İzliyorduk. Bugün uygulamayı açınca uygulama kaldirilmistir dedi ve silindi. Bulamıyorum kaldırdılar sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Arkadaşlar merhaba. Daha yeni bir Smart TV aldık. Önceden tivibuyu cihazla kullanıyorduk, bugun kuruluma gelen servis Tivibu akıllı TV'lerin içinde var dedi. Ancak playstore'da baktım bulamadım tivibu uygulamasını. Smart tv'ye nasıl kurabilirim acaba?

Teşekkürler
    hocam bende yeni samsung uhd tv aldım tivibu cihazını kendim bağladım ve tv ye kurulumunu yaptım şimdi otomatik olarak ana menüde tivibu logosu çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexander vasilievich

hocam bende yeni samsung uhd tv aldım tivibu cihazını kendim bağladım ve tv ye kurulumunu yaptım şimdi otomatik olarak ana menüde tivibu logosu çıkıyor

Alıntıları Göster
    Teşekkürler cevabınız için. Benim TV'nin markası Philips. Dün konuya yazdıktan sonra Tivibu TV'nin içinde yüklü gelmiş Tivibu uygulaması buldum ancak çalışmıyor, giriş sayafsını açmak yerine hata veriyordu. Philipslerde olan genel bir sorun sanırım. Cihazı bağlayıp deneyeceğim ben de.
  • Arkadaşlar alınır mı tivibu mobil hat gösterince 5 tl oluyor diyolar da kimi kanal göstermiyor sinyal zayıf kimide belgesel kanalları kalkacak diyor ee neye alıyoruz o zaman bunu

• MrCaner kullanıcısına yanıt
    Sinyal zayıflığı uyduya bağlı kimi bu işlerden gram anlamadığı için atıp tutuyor uydu yayını yerine ip tv öneririm tabi internetin iyiyse.
  • quote:

Sinyal zayıflığı uyduya bağlı kimi bu işlerden gram anlamadığı için atıp tutuyor uydu yayını yerine ip tv öneririm tabi internetin iyiyse.
    İnternetim yok port yok çünkü Türk Telekom sagolsun

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.