Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (192. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motorsports tv tivibu evden de kaldırıldı mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadasimda tivibu paketi ve tt internet var. Ben onun sifresiyle smart tv yada internet uzerinden izleme yapabilir miyim? Yaparsam extra bir ucreti var mi?

• Arkadaşlar şuanda Digiturk kullanıyorum ama malum fiyatı cep yakıyor bu yüzden Tivibu eve geçmek istiyorum fiyat olarak 11tl taahhütsüz buraya kadar tamam ama ben turknet kullanıyorum ama yazlık evimde tt var tt nin de 9 ayı var bitmesine sözleşme yenilemiyecegim onuda türknete gecircem bu durumda turknet ile Tivibu ev alınır mı veya TT yi tivubunun olacağı adrese nakil yapsam Tivibu kurulunca TT yerine turknet gelse sıkıntı olurmu

• Arkadaşlar selam. Bugün böyle bi sms geldi kıllandım, malum dolandırıcılık olayları falan. Kullanan arkadaşlar ne dersiniz, teklif uygun mu? Eskiden teledünya vardı, dsc science felan iyiydi aslinda...

• Arkadaşlar selam. Bugün böyle bi sms geldi kıllandım, malum dolandırıcılık olayları falan. Kullanan arkadaşlar ne dersiniz, teklif uygun mu? Eskiden teledünya vardı, dsc science felan iyiydi aslinda...

• Kampanya kapsamında aylık 5 tl karşılığında bağlattım.Fiyat kanal açısından gayet tatmin edici.Özellikle belgesel kanalları çok iyi.

• MGM kanalı Tivibu Sinema paketinden çıkartıldı mı? An itibari ile yok. Güzel western filmler oluyordu. :(
  • Yaklaşık 4 aydır tivibu kullanıyorum.Sinema kanalları hariç diğer kanallarından memnunum.Tivibuya tivibulu cep tarifesi olarak kayıt oldum 45 tl olan pakete.Yanında 2 yıllık tivibu go süper paket hediye ettiler.Süper paketide bir arkadaşıma 200 tl karşılığında 1 yıllık olarak sattım.Tivibuyu bedavaya getirdim anlıcağınız seneye olan yayınları bidaha satarak kara geçiçem.Tivibuya geçmek isteyenlere tavsiye ederim.
  • bende aylık 5 tl ye 24 taahhütlü tivibu süper paket aldım telefonumda türktelekom değil internetim de türk telekom değil ayda 5 tl başka bir arkadaşın telefonunu referans aldılar tivibu yu bağladılar 1 yılda tivibu go üyeliği verdiler alan varsa bende satayım arkadaşlar tivibu go yu 1 yıllığına 200 tl ye
  • arkadaşlar bir yıllık ttnet+tivibu abonesiyim. tivibu nun Tivibu Ev Giriş Paketi HD tarifesini kullanıyorum. internet + tivibuya toplamda 81 tl, yani tivibuya yaklaşıl 15 tl ödüyorum. sadece ulusal kanalları izleyebiliyorum. yani belgesel kanallarını kullanamıyorum. geçenlerde aradım müşteri hizmetleri belgesel için 25 tl artı ödemem gerekiyormuş. yalnız benden daha eski abone olan bi arkadaşım aynı fiyata belgesel kanallarını izleyebiliyormuş, hatta birkaç arkadaştan da duydum. özellikle belgesel meraklısıyım. benim gibi aynı fiyatladırmaya belgesel kanallarını izleyebilen var. konu hakkında bilgisi olan varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_b_68 -- 7 Ekim 2017; 22:44:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin50

bende aylık 5 tl ye 24 taahhütlü tivibu süper paket aldım telefonumda türktelekom değil internetim de türk telekom değil ayda 5 tl başka bir arkadaşın telefonunu referans aldılar tivibu yu bağladılar 1 yılda tivibu go üyeliği verdiler alan varsa bende satayım arkadaşlar tivibu go yu 1 yıllığına 200 tl ye

Teknosa da Tivibunun kendisi 200 liraya satılıyor. Gözünüz çok açık sanırım.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    benden bir mesaj üstte arkadaş yazmış ben ona istinaden yazdım baksana arkadaş satmış dediğine göre asıl gözü açık işte o
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin50

benden bir mesaj üstte arkadaş yazmış ben ona istinaden yazdım baksana arkadaş satmış dediğine göre asıl gözü açık işte o

Kusura bakmayın farketmedim.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    önemli değil hocam
  • Tivibu sinema kanallarında filmler İngilizce altyazılı olarak izleyebiliyormuyuz bilen varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: turgayzeybek

Tivibu sinema kanallarında filmler İngilizce altyazılı olarak izleyebiliyormuyuz bilen varmi

ingilizce altyazı yok ama orijinal dilinde ve türkçe altyazı seçenekleri var kumandadan ayarlanıyor. seç-izle de sunulan filmlerde ingilizce altyazı olabilir emin değilim
  • Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: realstory

Tivibu Uydu'ya 5TL'den üye oldum. Dsmart modül mega paket vardı, 14TL ödüyordum. Kanal geçiş hızı dışında gayet güzel çalışıyor.
    Yalnız bir sorunum var, bazı kanallarda örneğin Sinetivilerde ses çok çok yüksek çıkıyor, ses kısma işe yaramıyor. Diğer kanallarda bu sorun yok. Fikri olan var mı?

Bende aynı şekilde dün geçtim dsmarttan tivibuya kanal geçişleri beni de rahatsız etti 5sn beklediğim bile oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tivibu iptv var. Pek de izlemiyoruz televizyon şu aralar ama bir baktım yeni yazılım gelmiş mi diye. 19 ekimde tivibu posta kutusundan mesaj atmışlar 19 ekimde yeni yazılım gelecek, gece açık bırakın diye. Ben de cihazın yazılımını sıfırladım. Yeni yazılımı direkt yükledi.

Eger mesaj geldiyse ve beklemek istemiyorsanız deneyebilirsiniz.

Cihaz Vestel'inki bu arada. Bazen hızlı çalışıyor bazen de çok yavaş. Ram'i boşaltmada sıkıntı var sanki.

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.