Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (148. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.558
Cevap
54
Favori
427.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar...tivibuev şebekesine eklenmeleri gereken dünyaca meşhur televizyon kanalları:...hbo premium...axn white...vevo music...olala tv...jasmin channel...skysport...abcnews...travel channel...tele-5...canale-4...itv-2...nt-1...rtl-7...bilgilerinize sunarım...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Hemen ekliyorum...
  • Arkadaşlar Cnbc-e listeden çıkarıldımı dün bakıyım şöyle bir dedim ama bulamadım TLC diye bir kanal varmış yeni farkettim

Seneye iptal ederim büyük ihtimal zamanında full paket aldık uğraşmayalım diye şimdi ise sürekli içerik daraltıp paket çıkartıyorlar.
  • Selam,

Bende dün itibari ile tivibu IPTV+sinema paketi (hd) kullanmaya başladım.

Çanak çömlek ile uğraşmadan, geniş bant üzerinden yayın almak hoşuma gitti. Mevcut hızın ve kota da etkilenmiyor.

Çok fazla kurcalamadım ama ilk izlenim olarak fena değil diyebilirim.

Sinema paketinin yalnızca sinetv ve türevlerine açık olması oldukça saçma tabi ki. Full paket ile diğer sinema kanalları da açık oluyormuş.

Seç-izle bölümündeki filmlerin kimisi kiralanıyor, kimisi ise ücretsiz bunu ancak filmin üzerine geldiğinde görebiliyoruz. Ayrı bir grup altında yer almamışlar. Bu biraz sıkıntılı geldi bana. Bunun ayrımını yapabilsek, zaman kaybı yaşamayız.

Dizi bölümü (yerli-yabancı) arşiv olarak yetersiz ve çoğu güncel diziler yok. Yabancı dizilerin çoğunun yine tüm sezonları yok, galiba yavaş yavaş eklenecek.

Birde beni rahatsız eden, kanal sıralamasını açarken ekranın yarısını kaplıyor. Bunu aşağıya alabiliyor muyuz?

Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim.
  • airties 5341tt harici modem kullanan varmı yada hangi modemin hangi modeli bize sıkıntı çıkarmadan sorunsuz kullanım sağlar bilgisi olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.M.M.M,

Arkadaşlar Cnbc-e listeden çıkarıldımı dün bakıyım şöyle bir dedim ama bulamadım TLC diye bir kanal varmış yeni farkettim

Seneye iptal ederim büyük ihtimal zamanında full paket aldık uğraşmayalım diye şimdi ise sürekli içerik daraltıp paket çıkartıyorlar.

Cnbc kapandi, listeden cikarma soz konusu degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Diğer platformlara bakmamıştım, kapanması kötü olmuş teşekkürler bilgi için.

• Kanal D ve Star HD olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tivibu almayi dusunuyorum tavsiyeleriniz nedir

• Arkafaslar kampanya süreleri hep 31 aralığa kadar. Ne dersiniz, yeni gelecek kampanyalarda guzel bişeyler dusurebilir miyiz? 39 tl çok anlamsız. Ben sinematv kanallarını izlemek istiyorum ama sinema paketinde degiller!

• MrtAltg M kullanıcısına yanıt
    asusun iptv destekli modemini kullanıyorum, ttnetin verdiği modemler 5-6 defa bozuldu çareye asusta buldum,

kullandığım model; DSL-N10_C1
  • kralkan K kullanıcısına yanıt
    Eğer fiber kullanmıyorsan kotanı değil ama hızını çok etkiliyor. Bana HD satmadılar, hem Tivibu hemde internetiniz kötü etkilenir dediler, bende iptal ettirdim.
  • Tivibu seni çağırıyor kampanyasıni gördünüz mü. Eski uydusunu getirene ya da son 3 aylık faturalı başka platform faturası getirene idare eder indirim var ama ne yalan soyleyim beni kafalamaya yetmedi. İptv için değil de uydu için daha cazip bu kampanya sanirim.

• tivibu uydu cihazı kullanıp internete bağlayıp portal uygulamasına girebilen var mı? ben ethernet bağlantısını sağladım. ayarlardan gördüğüm kadarıyla cihaz ip alıyor ama internet uygulamalarına girmek istediğimde siyah ekranda kalıp bi süre sonra tv yayınına geri dönüyor. yardımcı olabilecek olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fevzi17 kullanıcısına yanıt
    aman aman kardeşim hele alt yapın musait değilse düşünme bile
  • Akşamları televizyonun karşısına geçtiğimde zap yapmaktan gına geliyor.uyduda o kadar kanal var,şöyle zevkle izlenecek doğru düzgün bir şey yok.zaten favori listemde 30 kanal var.ayda yılda iyi bir film ya da belgesel olsa o da sansürden izlenmiyor.akşamları tek zevkimiz tv.bende bir tv platformuna geçme düşüncesindeyim.şu an tivibu ya diğer platformlardan daha yakınım.D-smart ve Digitürkte çok şikayet var.tivibu düşük fiyatlı paketlerde daha fazla kanal barındırıyor galiba.mesela 19 tl lik sinema paketi bana cazip geldi.
    Öncelikle futbol ve futbolla ilgili hiçbirşeyle işim olmaz.ama extrem sporları severim.benim için öncelik belgesel.sinema paketinde belgeselle ilgili Discovery channel,Animal planet,BBC earth HD var.Discovery le Animal in HD olmaması kötü oldu.belgeselden sonra sinema,dizi,eğlence geliyor.
    Birde ben internetli kullanım istemiyorum.IPTV net bağlantılı kullanım oluyor sanırım.
    En önemlisi ise görüntü kalitesi.diğer platformlardan daha mı iyidir?verdiğim bilgiler doğrultusunda almamı tavsiye edermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gümüş_süvari

Akşamları televizyonun karşısına geçtiğimde zap yapmaktan gına geliyor.uyduda o kadar kanal var,şöyle zevkle izlenecek doğru düzgün bir şey yok.zaten favori listemde 30 kanal var.ayda yılda iyi bir film ya da belgesel olsa o da sansürden izlenmiyor.akşamları tek zevkimiz tv.bende bir tv platformuna geçme düşüncesindeyim.şu an tivibu ya diğer platformlardan daha yakınım.D-smart ve Digitürkte çok şikayet var.tivibu düşük fiyatlı paketlerde daha fazla kanal barındırıyor galiba.mesela 19 tl lik sinema paketi bana cazip geldi.
    Öncelikle futbol ve futbolla ilgili hiçbirşeyle işim olmaz.ama extrem sporları severim.benim için öncelik belgesel.sinema paketinde belgeselle ilgili Discovery channel,Animal planet,BBC earth HD var.Discovery le Animal in HD olmaması kötü oldu.belgeselden sonra sinema,dizi,eğlence geliyor.
    Birde ben internetli kullanım istemiyorum.IPTV net bağlantılı kullanım oluyor sanırım.
    En önemlisi ise görüntü kalitesi.diğer platformlardan daha mı iyidir?verdiğim bilgiler doğrultusunda almamı tavsiye edermisiniz?

arkadaşım...uydu yayını üzerinden yayın yapan cinemax ve fullaction kanallarındaki sinema filimleri sansürsüz yayınlanıyor...iptv yayını üzerinden yayın yapan dünya televizyonlarıda sansürsüz filimler yayınlıyor...gümüş süvari kartilkisi olarak bende aynen senin gibi sansüre gıcık kaparım...rtük lisanslı türkiye televizyonları malesef üzücü şekilde sansürlü yayın yapıyor...rtüke sansürlü yayın yaptırdığı için yazıklar olsun...filimsever vatandaş olarak yayınları orjinal çekimiyle izlemekten yanayım...ülkemizdeki digitürk-d smart-teledünya-tivibu-filbox-turkcell tv şebekeleri kesinlikle sansürsüz yayın yapmalıdır bence zira şifreli yayına sansür yakışmaz şeklinde düşünüyorum...
  • arkadaşlar bana babytv kanalı lazım tivibu'da varmış hangi paketi önerirsiniz. birde tivibuda uydu diye bişey çıkmış onu seçersem uydu cihazımı takıyorlar. bunların interaktif box ları iptalmi oldu.
  • Tivibu veya tivibu go full paket üyeliği olan arkadaşlar bana ulaşabilir. Anlaşırsak onlara bi güzellik yapabilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveheartgs43 -- 15 Aralık 2015; 14:29:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Tivibu veya tivibu go full paket üyeliği olan arkadaşlar bana ulaşabilir. Anlaşırsak onlara bi güzellik yapabilirim...

Bende tv go sinema paket var hocam

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.