Şimdi Ara

TTNet Tivibu [ ANA KONU ] (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.938
Cevap
4
Favori
284.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öyle durmuyor mesajın, sanki yeni bir çözüm yolu sunmuşsun gibi...
    Zaten iyice çorba oldu milletin kafası herneyse seninle tartışmayacam!

Sözün özü;
    ANİDEN PC'Yİ KASMA PROBLEMİ OLANLAR SILVERLIGHT 4 BETA KURSUN %100 KESİN ÇÖZÜM NOKTA!

http://silverlight.dlservice.microsoft.com/download/F/6/5/F653F7FD-AD4D-411D-8B1F-9C4B1BD69881/Silverlight_Developer.exe

• Arkadaşlar beta bir sürümü sorunları çözer diye sunmanız yanıltıcı ve saçma koca karı ilacını andırıyor. Sorun ttinin bandwidth inde 3. sürümünü indirsinler kuracak olanlar zaten silverlight güncelleme yapar 4 sürümü uygulamaya geçince

@Talyurt

beta sürümde nasıl %100 kesin çözüm diyebiliyorsun kaynım denedi çözüldü demek gibi olmuş yanlış bilgilendirmeyelim kimseyi!
    ben kurdum beta sürümünü her türlü test ettim dahada kötüleşti e noldu şimdi senin %100 nidecez madur yapma kimseyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 16 Mart 2010; 1:22:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: satantribal

Arkadaşlar beta bir sürümü sorunları çözer diye sunmanız yanıltıcı ve saçma koca karı ilacını andırıyor. Sorun ttinin bandwidth inde 3. sürümünü indirsinler kuracak olanlar zaten silverlight güncelleme yapar 4 sürümü uygulamaya geçince

Bandwidth diyorsanız galiba yanlış anladınız. Yayında takılmalar değil problem olan. Problem programın bilgisayarı 1dk kadar kilitlemesi, kullanılmaz hale getirmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

quote:

Arkadaşlar beta bir sürümü sorunları çözer diye sunmanız yanıltıcı ve saçma koca karı ilacını andırıyor. Sorun ttinin bandwidth inde 3. sürümünü indirsinler kuracak olanlar zaten silverlight güncelleme yapar 4 sürümü uygulamaya geçince

Bandwidth diyorsanız galiba yanlış anladınız. Yayında takılmalar değil problem olan. Problem programın bilgisayarı 1dk kadar kilitlemesi, kullanılmaz hale getirmesi.

iyide bunun silverlight ile ne alakası var net ortamındada kullanıyor sistem bunu pc mi kitleniyor o zamanda sorun donanımsal çakışma olabilir her pc bir değil aonuçta tivibu ile alakalı bir durum güncelleme beklemek gerek bende diyorumki silverlight 4 ü kurdum geçti demek saçma 4 kurulu donma yaşayanlarda var yazdılarda yenide yazarlar

• @satantribal
    İki mesaj üstteki konuda çok haklısın. Silverlight 4 yükle sorunlar tamamen gitsin diye bir şey yok. Mesela bende Silverlight 4 "seç izle"servisini kullanılamaz hale getirdi. Sonuçta beta sürümü olan bir program ve uyumsuzluk yaşanabiliyor. Silverlight4'ü öneren arkadaşın işine yaramış olabilir ancak bu programı yüklediği halde çözüm bulamayanlara ne diyecez. %100 gibi kesin bir yargıyla konuşulmaması gerek. Sonuçta Silverlight4'ü yükleyip programı allak bullak olanlar da var. Sen önerini sunarsın. Bende böyle bir çözüm oldu dersin kimse bişey diyemez. Ama öyle koca koca harflerle kırmızı renkli yazıp %100 çözüm deyip çözüm bulamayanlar açısından mağduriyet yaratılıyor

• Silverlight 4 RC yayınlandı, problem yaşayanlar bir de bunu denesin.

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=167220
  • Ben %100 çözüm falan yazmadım zaten. Sadece bende işe yaradı dedim ve çözüm arayanlara bir seçenek sundum. 4 sürümünde de sorun yaşayanlar olabilir. Zira bazı kişilerde de 3 sürümüyle sorunsuz izleniyor. Herkes kendi bilgisayarı için seçenekleri densin. Önemli olan çözüm şıklarını arttırmak. 4 sürümünde "Seç İzle" servisinde sorun olduğu doğru. Çözüm arayanlar bu noktaya da dikkat etmeli tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLTuu

Silverlight 4 RC yayınlandı, problem yaşayanlar bir de bunu denesin.

"Seç İzle" servisi için deniyorum ben. Haber için teşekkürler.

Güncelleme:Bu sürümde de "Seç İzle" servisi aktif değil. "Seç İzle" servisi 3 sürümü için geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihattr -- 16 Mart 2010; 2:08:24 >
  • quote:

@Talyurt

beta sürümde nasıl %100 kesin çözüm diyebiliyorsun kaynım denedi çözüldü demek gibi olmuş yanlış bilgilendirmeyelim kimseyi!
    ben kurdum beta sürümünü her türlü test ettim dahada kötüleşti e noldu şimdi senin %100 nidecez madur yapma kimseyi

Önce bi problemleri okusaydın atlamazdın böyle...
    Kocakarı mocakarı ağızlarını bırakta oku, anla, yaz!
    Benim bahsettiğim problemi bilenler biliyo, sen hatla ilgili problemlermiş gibi anlamaya devam et..
    Günlerdir biz hangi konuda muzdaribiz bilmiyosan sus!
    Ayrıca diğer arkadaşlar için de şunu söylüyorum;
    BENİM PROBLEMİMDEN YAŞAYANLAR İÇİN TEKRAR BELİRTİYORUM %100 ÇÖZÜM...
    ZATEN NİHATTR RUMUZLU ARKADAŞ ÖNERMİŞTİ VE DİĞER ÜYELERDENDE DÖNÜTLERİ ALIYORUZ.. SİZ RAHAT OLUN, DERDİ PROBLEMİ YAŞAYANLAR BİLİYOR.. DOLAYISIYLA MUHALEFET OLMANIZ GEREKMİYOR!

Herneyse.. Ben kime, niye yardımcı olmaya çalışıyorsam! Son mesajım eyvallah bu başlıktan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talyurt -- 16 Mart 2010; 2:03:43 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aLTuu

Silverlight 4 RC yayınlandı, problem yaşayanlar bir de bunu denesin.

"Seç İzle" servisi için deniyorum ben. Haber için teşekkürler.

Ben "Seç İzle" servisini kullanmıyorum ama kasma problemi tamamen ortadan kalktı bu sürümü kurunca...

• quote:

Ben %100 çözüm falan yazmadım zaten. Sadece bende işe yaradı dedim ve çözüm arayanlara bir seçenek sundum. 4 sürümünde de sorun yaşayanlar olabilir. Zira bazı kişilerde de 3 sürümüyle sorunsuz izleniyor. Herkes kendi bilgisayarı için seçenekleri densin. Önemli olan çözüm şıklarını arttırmak. 4 sürümünde "Seç İzle" servisinde sorun olduğu doğru. Çözüm arayanlar bu noktaya da dikkat etmeli tabii.

orada size demek istemedim yanlış anlamayın tabikide önerilerde bulanabilirsiniz talyurt arkadaşımıza söylemiştim %100 kesin dediği için.
  • quote:

quote:

Ben %100 çözüm falan yazmadım zaten. Sadece bende işe yaradı dedim ve çözüm arayanlara bir seçenek sundum. 4 sürümünde de sorun yaşayanlar olabilir. Zira bazı kişilerde de 3 sürümüyle sorunsuz izleniyor. Herkes kendi bilgisayarı için seçenekleri densin. Önemli olan çözüm şıklarını arttırmak. 4 sürümünde "Seç İzle" servisinde sorun olduğu doğru. Çözüm arayanlar bu noktaya da dikkat etmeli tabii.

orada size demek istemedim yanlış anlamayın tabikide önerilerde bulanabilirsiniz talyurt arkadaşımıza söylemiştim %100 kesin dediği için.

Anladım. 4 sürümü için olumsuz cevap veren var mı onu merak ediyorum sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: talyurt

quote:

@Talyurt

Önce bi problemleri okusaydın atlamazdın böyle...
    Kocakarı mocakarı ağızlarını bırakta oku, anla, yaz!
    Benim bahsettiğim problemi bilenler biliyo, sen hatla ilgili problemlermiş gibi anlamaya devam et..
    Günlerdir biz hangi konuda muzdaribiz bilmiyosan sus!
    Ayrıca diğer arkadaşlar için de şunu söylüyorum;
    BENİM PROBLEMİMDEN YAŞAYANLAR İÇİN TEKRAR BELİRTİYORUM %100 ÇÖZÜM...
    ZATEN NİHATTR RUMUZLU ARKADAŞ ÖNERMİŞTİ VE DİĞER ÜYELERDENDE DÖNÜTLERİ ALIYORUZ.. SİZ RAHAT OLUN, DERDİ PROBLEMİ YAŞAYANLAR BİLİYOR.. DOLAYISIYLA MUHALEFET OLMANIZ GEREKMİYOR!

Herneyse.. Ben kime, niye yardımcı olmaya çalışıyorsam! Son mesajım eyvallah bu başlıktan...

talyurt neden alınıyorsunki asıl sen beni anlamamışsın sorun ne olursa olsun %100 kesin diyorsun hala hata yapıyorsun. tüm konuları biliyorum programı ilk kullananlardanım topic in başından beride varım tamam arkadaşım. ben bunu denedim şu problemimi aştım öneriyorum de eyv. tasdikli birşeymiş gibi neden lanse ediyorsun hala diretiyorsun.

• sakin, relax. insanlara yardımcı olmaya çalışırken insanların kalbini kırmanın bir mantığı yok diye düşünüyorum :)
    Seç izle özelliğini kullanmayanlar silverlight 4' u bir deneyebilirler. Ama programın silverlight 3 baz alınarak yapıldığını unutmayın bunu yaparken.
  • Bende Popcorn Hour A-110 NMT + IPTV cihazı var.
    Internette bulduğum IPTV kanal linklerini ( rtsp:// ile başlayan ) Popcorna girip IPTV izliyebiliyorum.
    Acaba Tivibu'ya abone olursam bu kanal linklerini evimdeki Popcorna girip seyredebilirmiyim ?
    Olursa harika olur :)
  • yaw arkadaş bu tivibu benim işlemcinin anasını ağlattı. Kasılmalar donmaları geçtim %50-60 cpu kullanıyor. Dediğiniz linki indirdim v4 olanı. İşe yaramadı. Başka çözüm onerisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerim35

yaw arkadaş bu tivibu benim işlemcinin anasını ağlattı. Kasılmalar donmaları geçtim %50-60 cpu kullanıyor. Dediğiniz linki indirdim v4 olanı. İşe yaramadı. Başka çözüm onerisi olan?

Aynen. Bu nasıl program yapmışlar yahuu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerub -- 16 Mart 2010; 23:36:06 >
  • Herkeste bu kadar sorun var, ama ben bu bahsettiğiniz sorunların hiçbirini yaşamıyorum. Donma yok, programın kastığı falan yok. Şuan tek sorun bazı kanalların olmaması benim adıma.
  • Silverslight 4 RC Yükledim kasıntı gitti.
    2 gün denedim.
  • Arkadaşlar TV den en kaliteli , en az kayıplı kayıt nasıl yapabilirim?
    Fraps iş görür mü yoksa daha kaliteli görüntü alabileceğim bir program önerir misiniz?
    Bir kaç kişi Real Media yükle falan demiş ama izahı yok.
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.