Şimdi Ara

TTNet Tivibu [ ANA KONU ] (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.938
Cevap
4
Favori
284.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada aşağıda ki işlemi yaptıktan sonra gerçekten problemler ortaya çıkmıyor..
    Ki en azından hala yaşamadım ve fan yüklü bir şekilde çalışmıyor.
    Bugün biraz daha test ettikten sonra onaylıyacağım.
    Problem yaşayanlar da yüklesin bi sonucu dönsünler...
    Teşekkürler nihattr
    quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

Donma sorunu olanlar Silverlight 4 Beta'yı indirsinler.

http://silverlight.dlservice.microsoft.com/download/F/6/5/F653F7FD-AD4D-411D-8B1F-9C4B1BD69881/Silverlight_Developer.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talyurt -- 14 Mart 2010; 22:42:09 >

• Benim pc p4 2.8 işlemci var ram 1gb herhangi bir takılma yok barça maçını izledim şimdi de real in maçını izliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: onea54

Benim pc p4 2.8 işlemci var ram 1gb herhangi bir takılma yok barça maçını izledim şimdi de real in maçını izliyorum

4gb ddr3 var bende yukarda yazıldıgı gibi yarım saatte bir falan birden cpu sonuna kadar zorlanıyor. aniden oluyor pc kitleniyor. normalde kasma falan yok ama ara ara çok kötü kitliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talyurt

Bu arada aşağıda ki işlemi yaptıktan sonra gerçekten problemler ortaya çıkmıyor..
    Teşekkürler nihattr
    quote:

http://silverlight.dlservice.microsoft.com/download/F/6/5/F653F7FD-AD4D-411D-8B1F-9C4B1BD69881/Silverlight_Developer.exe

Teşekkürler, bende deneyip sonucu yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: preacion

quote:

Orijinalden alıntı: onea54

Benim pc p4 2.8 işlemci var ram 1gb herhangi bir takılma yok barça maçını izledim şimdi de real in maçını izliyorum

4gb ddr3 var bende yukarda yazıldıgı gibi yarım saatte bir falan birden cpu sonuna kadar zorlanıyor. aniden oluyor pc kitleniyor. normalde kasma falan yok ama ara ara çok kötü kitliyor.

AŞAĞIDA Kİ İŞLEMİ DENER MİSİN?
    AMA MUTLAKA SONUCU YİNE BURADA PAYLAŞ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talyurt -- 15 Mart 2010; 11:57:46 >

• yahu bende diyorum bilgisayarıma ne oldu.
    durduk yere tv izlerken komple donuyor kitleniyor. 1 dk boyunca mudahele edemiyorum.
    Meyerse tivibudan dolayı yapıyormuş. ne zaman tv izlemeye kalksam mutlaka oluyor.
    xp sp3 kullanıyorum.
    e5200 cpu
    2gb rem

Ulan ttnet bi işinide düzgün yap be oğlum...
  • yalnızca izlerken değil izlemezken de yapıyor, yani program tamamen kapalıyken de kasılma oluyor, görev yöneticisinden değil de daha ayrıntılı bir programdan baktığınızda tvplayer.exe dosyasının sürekli çalıştığını görebilirsiniz

düzeltme: imlâ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achfighter -- 15 Mart 2010; 13:51:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SNIPER82

@£se®
    Euronews türkçe kanalı tivibunun resmi sitesinde haber kanalları içinde gösteriliyordu dün. Ancak uygulamada malesef yok. Ancak yakında ekleyeceklerini düşünüyorum.

Sağol dostum bilgilendirmen için.
  • Valla bu son sayfayı okudumda baya güldüm. O kadar sinirle milletin üstüne çullanmışlardı yok çok iyi hizmetmiş filan diye. Ama sorunsuz kullanan 1 kişinin mesajını gördüm son sayfada. Verilen paralara karşılık bu ttnet hizmetleri yeterli değil diyorum başkada bişey demiyorum.
  • Buda fiyasko olucak sanki şimdiden patlak vermeye başladı
  • İnternetin yoğun olarak kullanıldığı şu saat dilimi ve bundan önceki 2 saat boyunca takılmasız net 1000 kbps bitrate değeri ile TİVİBU'yu izleyebiliyorum. Programda veya sunucularda sanırım iyileştirmeler yapılıyor.
  • Selam arkadaslar.Ben üye oldum tivibu ya. Standart plus 4 lira yazıyordu.Aylık 4 lira değilmi? İnternet faturasınamı yansıyacak acaba ? İstedigimiz kadar izleyebiliiyoruz değil mi 4 liraya ?
  • Bende de işe yaradı teşekkürler
    quote:

Orijinalden alıntı: MagiLum

quote:

Bu arada aşağıda ki işlemi yaptıktan sonra gerçekten problemler ortaya çıkmıyor..
    Teşekkürler nihattr
    quote:

Teşekkürler, bende deneyip sonucu yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sittingbull267

Valla bu son sayfayı okudumda baya güldüm. O kadar sinirle milletin üstüne çullanmışlardı yok çok iyi hizmetmiş filan diye. Ama sorunsuz kullanan 1 kişinin mesajını gördüm son sayfada. Verilen paralara karşılık bu ttnet hizmetleri yeterli değil diyorum başkada bişey demiyorum.

Sen merak etme hala çok iyi hizmet.Sorunsuz kullanan adam hergün buraya gelip sorunsuz mu yazması lazım.Ben tekrarlıyorum senin için,işlemci e1240 overclokcsuz, ram 1 gb,net 1 mb.Programda donma ,kasma,işlemci yükselmesi,aşırı ram,hiçbirşey yok.Gayet güzel,ha bazı kanallar çok nadir de olsa arada takılıyor ki o kadar olur.

Tivibu'dan daha iyisi şu an için yok.

• http://silverlight.dlservice.microsoft.com/download/F/6/5/F653F7FD-AD4D-411D-8B1F-9C4B1BD69881/Silverlight_Developer.exe

bunu yüklemeden önce benim bilgisayar da da kasmalar oluyordu. Yayında ise son 3 saattir atv açık hiç bi kasma donma olmadan ezel'i izleyebildim. Bence oldukça başarılı bi servis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OpelCorsa1.3

Selam arkadaslar.Ben üye oldum tivibu ya. Standart plus 4 lira yazıyordu.Aylık 4 lira değilmi? İnternet faturasınamı yansıyacak acaba ? İstedigimiz kadar izleyebiliiyoruz değil mi 4 liraya ?

• quote:

quote:

Selam arkadaslar.Ben üye oldum tivibu ya. Standart plus 4 lira yazıyordu.Aylık 4 lira değilmi? İnternet faturasınamı yansıyacak acaba ? İstedigimiz kadar izleyebiliiyoruz değil mi 4 liraya ?

Standart plus 30 Nisana kadar 1 lira. Sonra yıl sonuna kadar 4 lira. İnternet faturasına yansır. Kirala İzle servisi hariç diğer servislerden dilediğiniz kadar izleyebilirisiniz.
  • quote:

quote:

quote:

Standart plus 30 Nisana kadar 1 lira. Sonra yıl sonuna kadar 4 lira. İnternet faturasına yansır. Kirala İzle servisi hariç diğer servislerden dilediğiniz kadar izleyebilirisiniz.

teşekkür ediyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: egulova

bunu yüklemeden önce benim bilgisayar da da kasmalar oluyordu. Yayında ise son 3 saattir atv açık hiç bi kasma donma olmadan ezel'i izleyebildim. Bence oldukça başarılı bi servis.

Eee biz ne diyoruz ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: egulova

Eee biz ne diyoruz ?

Sana da benden kocaman bi

Ben denemişim sonucu buraya yazıyorum sen gidip bana yapıyosun

Al sana bi daha

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.