Şimdi Ara

TTNet Tivibu [ ANA KONU ] (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.938
Cevap
4
Favori
284.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tivibu sürekli makinayı kitliyor sizde de aynı sorun var mı?
    işletim sistemi xp..
  • quote:

Orijinalden alıntı: allornone

arkadaşlar tivibu sürekli makinayı kitliyor sizde de aynı sorun var mı?
    işletim sistemi xp..

Silverlight 4 sürümünü yüklerseniz kilitleme olmaz ama "Seç İzle" bölümü 4 sürümüyle çalışmıyor.

http://www.filehippo.com/download_silverlight/download/95439daea8dd7a09ce58a2212cdbc925/
  • bende silverlight 4 kullanıyom bütün bölümler açık iron man 2 ne zaman gelcek arkadaşlar
  • --bıraktım artık masaüstünde tivibuyla uğraşmayı çözüm yok ona :)

--iron man 1 sinemada izledim 2 ye gidemedim bende yabancı siteden torrent indirdim altyazısıda var flawless torrentini indirirseniz sinema çekimi ama grntü güzel
  • şimdi ben standart plus + filmclub'a üye olsam 1 temmuza kadar, 1 temmuzda telefon açsam standart plus'a geçmek istiyorum desem, 31 ağustosa kadarda onu izlesem, 31 ağustosta da telefon açıp ben standart üyeliğe geçiyorum desem..
    bu şekil yapabilir miyiz? çünkü ayda en fazla 1 tl vermek istiyorum bu hizmete.

TTNet Tivibu [ ANA KONU ]
  • quote:

Orijinalden alıntı: berden

şimdi ben standart plus + filmclub'a üye olsam 1 temmuza kadar, 1 temmuzda telefon açsam standart plus'a geçmek istiyorum desem, 31 ağustosa kadarda onu izlesem, 31 ağustosta da telefon açıp ben standart üyeliğe geçiyorum desem..

Evet çoğunlukta öyle yapıcak zaten ben dahil :)

• bu programın klavye kısayolları yok mu? yani tam ekran küçük ekran ses açma kapam filan? sadece sağ-sol ok tuşlarıyla kanal değişiyor başkada bir şey yok.
    birde seç izle servisi nerde? göremedim ben?
  • quote:

bu programın klavye kısayolları yok mu? yani tam ekran küçük ekran ses açma kapam filan? sadece sağ-sol ok tuşlarıyla kanal değişiyor başkada bir şey yok.
    birde seç izle servisi nerde? göremedim ben?

mouse ile sağ altta geldiğinde açılan kısımda sağdan 2. video izle ona tıkla 3 alan çıkıyor zaten seç izle - kirala izle - tekrar izle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

şimdi ben standart plus + filmclub'a üye olsam 1 temmuza kadar, 1 temmuzda telefon açsam standart plus'a geçmek istiyorum desem, 31 ağustosa kadarda onu izlesem, 31 ağustosta da telefon açıp ben standart üyeliğe geçiyorum desem..

şuan benim standart paket ama diğer özellikleride kullanabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

şuan benim standart paket ama diğer özellikleride kullanabiliyorum.

standarta aldığım halde otomatik standart plusa almış sistem senide almışlardır :) film kanalları evet açık bunu başta da demiştim 1 temmuzdan sonra kaldırırlar herhalde.

• Arkadaşlar şu max bitrate miktarını artırmanın bir yolu var mı? 10 mbit bağlantım var, 22 inch ekranda 1000 kbit'lik görüntü hiç de iyi görünmüyor. Bir de bu 1000 kbit'e ses de dahil mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyaan

Arkadaşlar şu max bitrate miktarını artırmanın bir yolu var mı? 10 mbit bağlantım var, 22 inch ekranda 1000 kbit'lik görüntü hiç de iyi görünmüyor. Bir de bu 1000 kbit'e ses de dahil mi acaba?

Öyle birşey şuan için mümkün deil evet sesde dahil 1000kbps
  • iptv den haber var mı?
    kullananlar hiç video koymuyo mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darbaz34

quote:

Arkadaşlar şu max bitrate miktarını artırmanın bir yolu var mı? 10 mbit bağlantım var, 22 inch ekranda 1000 kbit'lik görüntü hiç de iyi görünmüyor. Bir de bu 1000 kbit'e ses de dahil mi acaba?

yok ses dahil değil diye biliyorum ben..yaptığım hesaplarda hep 45 mb falan fazla geliyor..yani 96 kbit falanda ses olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzil

quote:

Orijinalden alıntı: Darbaz34

quote:

yok ses dahil değil diye biliyorum ben..yaptığım hesaplarda hep 45 mb falan fazla geliyor..yani 96 kbit falanda ses olması lazım.

Ben evde mix mastering felan yapıyorum ses monitörlerim var onlarda dinledimde sonucu yazdım 300 kbps de normal kolonlarda sorun yok gibi gözüksede ses monitörlerinde bariz ortaya çıkıyo arasındaki fark

• bu temmuzdan sonra fiyatlar nasıl olacakmış? şimdi üye oluruz sonra onun içinde 49 lira demesinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: lethegrn

bu temmuzdan sonra fiyatlar nasıl olacakmış? şimdi üye oluruz sonra onun içinde 49 lira demesinler

sitesinden bakabilirsin tüm ayrıntılar yazıyor madem sayfalarda bakınmak istemiyorsun :)

http://www.tivibu.com.tr/ozellikler?type=uyelik-paketleri
  • Yeni öğrendiğim bir saçmalık var.

Müşteri hizmetlerini aradım ve Standart Plus'tan (4 tl olacak) Standart (1 lira) üyeliğe geçmek istediğimi belirttim. Telefondaki adam şu anda paket değişikliği yapamadıklarını söyledi. Ne zaman yapılacak diye sorduğumda ise 31 Ağustos'ta aramam gerektiğini belirtti. Peki ben 1 ay için de olsa 4 lira mı vereceğim bu hizmete dediğimde "evet" yanıtını almamla kavgamız başlamış oldu.

Uzun bir itiraz süreci sonunda yetkili kişi ödeyeceğim 4 liranın bir sonraki faturada indirim olarak yansıtılacağını söyledi. Nasıl 4 lira oluyorsa artık bilemiyorum. 3 lira olması lazım değil mi? Ve zaten 1 ay kullanmışım, 4 lirayı almışsınız daha neyin geri ödemesi olacak bu? Salladıkça sallıyor arkadaş. Sıkıştırdım sıkıştırdım ve anladığım kadarı ile herkesten biz istemesek dahi 1 ay için 4 lira söğüşleyecek bu adamlar. Saçmalığa bakın hele!

Kullanmak istemediğim şeye 1 ay için 4 lira ödeme yapmak istemiyorum bir müşteri olarak, daha yetkili birine bağlayın dedikçe "şu anda paket değişikliği yapılmıyor" deyip durdu. Şikayet formu aç o zaman dedim ama hala "paket değişimi için form açamayız" dedi. İşte burada kayış, balata, sigorta ne varsa attı. O zaman "kardeşim memnun değilim hizmetinizden şeklinde bir form aç sebebine de bu olayı yaz!" dedim de form açtı ve şikayetimi yazdı (umarım).

Bakalım, bana görüş dönüş yapacaklarmış. O zaman da aynı şeyleri söylerlerse komple iptal ettireceğim. Ne zaman 1 liralık paket alınabilir hale gelir o zaman alacağım. Aksi halde böyle bir saçmalığı kabul edemem. İnsana zorla 4 lira ödettirecekler! Yeterince kan emdikleri yetmiyor bir de kullanmadığım özelliklere zorla fazla para vereceğim? Zaten geçen gün -ilk defa- bir film izleyeyim dedim, açılmadı.

Arkadaşlar dikkat edin yoksa sizden zorla 4 lira alacaklar. Bence 31 Ağustos sonrasında Standart üyeliğe zam yapar bu adamlar ve 1 liralık servis falan kalmaz ortada. Yanlış anlaşılmasın "ben memnunum, 4 lira da olsa kullanırım" diyen varsa, onlara hiçbir sözüm yok zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyaan -- 18 Mayıs 2010; 23:16:31 >

• Arkadaşlar elimde 6300 telefon var acaba bluettoth aracılığı ile kumanda olarak kullanabilirmiyim yada şöyle bir kumanda :)
    http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.9877
  • tivibuya üye oldum.üye olduktan sonra programı indir linki çıktı indirdim kurdum.programı açınca ekranda kare bi pence çıkıyor solda tivibu yazıyor o kadar.ne bi ayar.ne kanal listesi hiç bişey yok.bu nedir? nasıl olur??
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.