Şimdi Ara

TTNet Tivibu [ ANA KONU ] (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.938
Cevap
4
Favori
284.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTNET son hamleleri ile kendini aşan bir politika izleyerek bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Teşekkürler TTNET

• Arkadaşlar bu seçeneklerden hangisi önerirsiniz?Seç-izle seçeneği nedir?Cevaplarınız için teşekkürler
  • beyler mail geldi bana 31agustosa uzamıs 1tlık kampanya dogrumu

Tivibu'nun en özel kullanıcılarına harika bir yaz hediyesi var! Yoğun ilginiz nedeniyle Standart Plus Paket 1 TL Kampanyası 31 Ağustos'a kadar uzatıldı. Siz değerli abonelerimiz Tivibu Standart Plus paketini yaz sonuna kadar aylık 1 TL'ye kullanmaya devam edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rain-Man -- 8 Mayıs 2010; 1:43:30 >
  • Arkadaşlar,

Ben okulun kampüsü içerisinde yurtta kalıyorum, bize verilen internet "uluslararası akademik ağ" ISP adıyla geliyor. TTnet müzikten bu sebepten faydalanamadığımı biliyorum ancak Tivibu hizmeti de mi aynı şekilde? Evimdeki ADSL aktif durumda o hat üzerinden alacağım bir Tivibu pakedini okuldan kullanabilir miyim ? Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rëaksiyon

Üç tane yeni kanal geldi Film Club, Film Club 2 ve Club 1001 adında Türkçe dublaj filmler var, şimdilik güzel görünüyor ama madem film verecekler 16:9 formatında versinler bu yayınları.

Gördüğüm kadarıyla Club 1001'de gayet kaliteli filmler var an itibariyle. İleride paralı olması muhtemel bu kanalların.

1 temmuza kadar kullandığımız 1 tl lik pakete dahilmiş.Geçmek için arayın demişler ama zaten mevcut şuanki kanallar arasında gerek yok herhalde.3 kanalda da tam geceye uygun korku ve hareketli filmler vardı güzel beğendim bende

quote:

Orijinalden alıntı: playerx

Arkadaşlar bu seçeneklerden hangisi önerirsiniz?Seç-izle seçeneği nedir?Cevaplarınız için teşekkürler

Şuan için standart plus üyeliği seçebilceksiniz sadece o da zaten 31 ağustosa kadar 1 tl.ağustos ayının son günü isterseniz standart üyeliğe çekersiniz tekrardan.

Seç izle içerisinde hem ücretsiz olarak izleyebileceğin film müzik gibi arşivler varken ayrıca kirala izle menüsü var buradan 1-2 tl gibi ücretlerle daha güncel vizyondan yeni düşmüş filmleri kiralayabiliyorsun 24 saatliğine.

filmclub olayı yeni çıkmış bende şuan gördüm 3 tane güzel film kanalı var.o da 1 temmuza kadar 1tl dahilinde verilecekmiş 1 temmuzdan sonra ayıracaklar demek.

Daha net ve temiz bilgiler için aşağıdaki linkten bakabilirsin

http://www.tivibu.com.tr/ozellikler?type=uyelik-paketleri

quote:

Orijinalden alıntı: out

Kirala İzle de Cem Yılmaz ın YAHŞİ BATI filmi 0,00 TL

Film in Sponsoru Telekom olduğu için kıyak geçmişler..

İzlemeyen arkadaşlara tavsiye olunur..

Tivibu sayesinde izledim bende.Tivibuyu iyice sevmeye başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 8 Mayıs 2010; 3:11:41 >

• E hani Iron Man 2?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Mike

E hani Iron Man 2?

Tivibu daki banner dan Iron Man 2 yi vizyonla aynı anda yayınlayacakları kanısınamı vardın?
  • telekomun satışından beri kendimi enayi gibi hissediyorum sanki evime hırsız girdi elmaslarımı çaldı sankisi fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chavez06 -- 9 Mayıs 2010; 22:17:53 >
  • p3 3.00ghz(2cpu)
    1gb ram
    ge force 7100 512mb ekran kart özellikli ve yeni formatlanan bilgisayar tivibu açtığım zaman görüntü 1 sn takılıp takılıp ilerliyor ve ses bzen geliyor bazen cızırtı ( karıncalanan tv de çıkan ses ) evde notebook var onda ayna gibi görüntü ve 0 donma gayet güzel internet hızım 8mb 4 gb kotalı 5mb şuanda sizce sorun ne olabilir ? bu arada silverlight 4 yüklü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanaysal

p3 3.00ghz(2cpu)
    1gb ram
    ge force 7100 512mb ekran kart özellikli ve yeni formatlanan bilgisayar tivibu açtığım zaman görüntü 1 sn takılıp takılıp ilerliyor ve ses bzen geliyor bazen cızırtı ( karıncalanan tv de çıkan ses ) evde notebook var onda ayna gibi görüntü ve 0 donma gayet güzel internet hızım 8mb 4 gb kotalı 5mb şuanda sizce sorun ne olabilir ? bu arada silverlight 4 yüklü

Düşük sistemlerde sorun çıkartıyor çünkü o görüntüyü çözmek için işlemciye yük biniyor o yüzden sorun çıkıyor o sistemde izleyemezsin büyük ihtimal bende p4 3.0 var onda bile tam ekranda 1000 kbps ye çıkınca işlemcinin yükü artıp görüntüde donmalar başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darbaz34

quote:

p3 3.00ghz(2cpu)
    1gb ram

Düşük sistemlerde sorun çıkartıyor çünkü o görüntüyü çözmek için işlemciye yük biniyor o yüzden sorun çıkıyor o sistemde izleyemezsin büyük ihtimal bende p4 3.0 var onda bile tam ekranda 1000 kbps ye çıkınca işlemcinin yükü artıp görüntüde donmalar başlıyor.

p4 2.4le çalıştıyor arkadaşın % 90 işletim sistemiyle silverlight sürümü arasında uyumsuzluk var ondandır farklı silverlight sürümde denesin mutlaka çözecektir.

• düşük işletim sistemi bence sorun ondan olamaz çnkü hp miniote ( türkcellin verdiği notebook ) atom işlemci 1gb ram 128ekran kartı hiç bir şekilde donma yok ve çok güzel bi şekilde izleniyor bu pc de olmaması lazım. silverlight 4 yüklü bide önceki sürümü yükleyip deneyim yardımınız için teşekkürler :)
  • Tam dedim tivibu kanal kalitesini arttırıyorki tam çakallık yeni paket daha açmışlar. 11tl oldu demek şimdiden ben size diyeyim arkadaşlar bu işin sonu yok.Yakında 30-40tllik paketler gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 10 Mayıs 2010; 13:19:39 >
  • destek hattındaki adam bana ısrarla silverlight 4 de çalışmaz dedi notebookta izlediğimi söyledim sonradan betada oluyor dedi silverlight 3 yükledim yine sorun düzelmedi virüs yok bi türlü çözemedm ses bazen cızırtı bzen normal görüntü süreklli takılıp takılıp 1sn arlıkla ilerliyor snra tekrar yüklenyor ne yapabilirim ki silverlight da çözüm olmadı??
  • quote:

destek hattındaki adam bana ısrarla silverlight 4 de çalışmaz dedi notebookta izlediğimi söyledim sonradan betada oluyor dedi silverlight 3 yükledim yine sorun düzelmedi virüs yok bi türlü çözemedm ses bazen cızırtı bzen normal görüntü süreklli takılıp takılıp 1sn arlıkla ilerliyor snra tekrar yüklenyor ne yapabilirim ki silverlight da çözüm olmadı??

çözüm olacaktır öncekini komple sistemden kaldırarak deneyiniz yeni sürümleri yüklemeyi.bende farklı sorunlar yaşamıştım silverligt ile çözdüm.yada bilgisayarınızda farklı bir sorun var onu tespit etmeye çalışın.Ama donanım olarak çalışmasına bahsettiğiniz sorunları yaşamanıza engel birşey yok.

quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Tam dedim tivibu kanal kalitesini arttırıyorki tam çakallık yeni paket daha açmışlar. 11tl oldu demek şimdiden ben size diyeyim arkadaşlar bu işin sonu yok.Yakında 30-40tllik paketler gelecektir.

Normal birşey değil mi ? Eklenen yeni paket film kanallarını içermekte ki yinede 1 temmuza kadar 1 tl dahilinde izleniyor sonra ayrılacak.Tüm tv izletme platformlarında film kanalları ayrı paket olarak sunulur tivibuda haklı olarak bu yolu seçmiş.Yani bunu izlemek ek birşey ben ihtiyaç duymam o yüzden önemsiz ayrıntı mühim olan normal yerli ve yabancı tv kanallarını izletebilmesi birde benim için çok önemli birşey olan tekrar izle menüsü bunları 1 tl ye kullandığım sürece tivibu çok güzel bir sistem zaten temel olanda bunlar.Üzerindeki hizmetin ekstra ücrete tabi olması normal bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 10 Mayıs 2010; 14:52:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Orijinalden alıntı: Darbaz34

quote:

p3 3.00ghz(2cpu)
    1gb ram

p4 2.4le çalıştıyor arkadaşın % 90 işletim sistemiyle silverlight sürümü arasında uyumsuzluk var ondandır farklı silverlight sürümde denesin mutlaka çözecektir.

Bende izliyorum sorunsuz 1000 kbps de ama yük artıyor görüntü netleşince ve işlemcinin ısısıda artıyor ve ısı 75 lere gelince frama düşüyor sonra donmalar başlayıp 600 kbps ye geriliyor veya 300 kbps ye düşüyor yani p3 sistemde onu 1000 kbps ile izlemesi imkansız sıcaklık degerleri düşük bile olsa belki 300 kbps de izler ama 1000 kbps ye kadar bana imkansız geliyor.

• arkadaşlar kusura bakmayın p3 değil P4 olcak yanlış yazmışım. tivibu sildim kaldırdım silverlight 4 tamamen kaldırdım kalıntılarına filanda (revo programıyla) silverilght3 kurdum yine çözüm olmadı antivirüsle tarattım service pack3 yaptım tüm güncellemeler yükledim pc de donanımla ilgili sorunda olamaz başka ne yapılabilir ki ttnet destekteki adam bilgisayarcıya götür dedi.Yardımlarınız için çok sağoun bu arada CeSiN temmuza kadar 1 tl ağustosa kadar uzadı galiba yukarda temmuz diye belirtmişinde
  • quote:

arkadaşlar kusura bakmayın p3 değil P4 olcak yanlış yazmışım. tivibu sildim kaldırdım silverlight 4 tamamen kaldırdım kalıntılarına filanda (revo programıyla) silverilght3 kurdum yine çözüm olmadı antivirüsle tarattım service pack3 yaptım tüm güncellemeler yükledim pc de donanımla ilgili sorunda olamaz başka ne yapılabilir ki ttnet destekteki adam bilgisayarcıya götür dedi.Yardımlarınız için çok sağoun bu arada CeSiN temmuza kadar 1 tl ağustosa kadar uzadı galiba yukarda temmuz diye belirtmişinde

Görev yöneticisini açıp işlemciyi kullanan programları tespit etmelisin bu donmalara neden olabilir ayrıca evet ağustosa kadar uzadı
  • quote:

arkadaşlar kusura bakmayın p3 değil P4 olcak yanlış yazmışım. tivibu sildim kaldırdım silverlight 4 tamamen kaldırdım kalıntılarına filanda (revo programıyla) silverilght3 kurdum yine çözüm olmadı antivirüsle tarattım service pack3 yaptım tüm güncellemeler yükledim pc de donanımla ilgili sorunda olamaz başka ne yapılabilir ki ttnet destekteki adam bilgisayarcıya götür dedi.Yardımlarınız için çok sağoun bu arada CeSiN temmuza kadar 1 tl ağustosa kadar uzadı galiba yukarda temmuz diye belirtmişinde

Tekrar okursan 1 temmuzu niye belirtiğimi anlarsın :) filmclub üyeliği çıktı ayrıca 3 tip üyelik olacak artık.o film kanalları için 1 temmuza kadar demiştim

Standart Plus + FilmClub Üyeliği ise 1 Temmuz’a kadar ayda 1 TL!

Normal plustan bahsetmedim yani filmclub paketinden bahsettim mevzu oydu arkadaş ücretlendirilmesine tepki vermişte o açıdan.Film kanalları 1 temmuza kadar 1 tl ye dahil.plus üyelik içerikleri ise 31 ağustosa kadar 1 tl.sitesinde ayrıntılı bilgi mevcut bakabilirsin.

ayrıca p3 olmadığını zaten anlıyoruz merak etme 3000 mhz p3 olmaz :) senin sorunun farklı ozaman.madem herşeyi denedin olmadı aklıma başka birşey gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 10 Mayıs 2010; 16:34:15 >

• İlk çıktığında üye olmuştum sonra kapattırmıştım bugün tekrar açtırdım ama program ve görüntü kasıyor sanki :S herkeste öylemi sistem imzada yazılı

(Kanalı açtıktan sonra bir problem yok sadece kanal geçişleri felan kilitlenme var sanki )

Bitrete oranını nasıl öğreniyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blank42 -- 10 Mayıs 2010; 17:32:18 >
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.