Şimdi Ara

TTnet'ten Smile ADSL'e geçmeli miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
27
Cevap
0
Favori
2.008
Tıklama
Giriş
    7619 Mesaj
    aman kardeşim geçme aynı terane.

türkiyede bu halk düşmanı yasalar oldukça ne farkları var.

smile beni kaç senedir rezil ediyor.

en son dün kapatın hattımı diye rest çekince arıza kaydı aldılar.

bir firmaya arıza kaydı aldırmak bu kadar zor olabilir.
    |
    |
    11 ay oldu.
    hiç sıkıntı arıza vs başıma gelmedi. dsmartın suresi dolduğu için üzülüyorum.
    ücretli olarakta devam ettirmek istemiyorum işin aslı...
    |
    |
    Kararını birdaha gözden geçirmeni şiddetle öneririm.Yaklaşık olarak 2,5 yıl boyunca ttnet 4 gb kotalıdaydım.En son bir yıl önce Smıle adsl 4 gb kotalıya,yarı yarıya kampanyası ile geçtim.Hem ttnette hemde smıle da aynı kullanım alışkanlığına sahip birisi olarak smıle adsl de 3 ayda bir hızımda büyük yavaşlamalar ve 2 ayda birde kota aşımı yaşıyorum.Smıle adsl müşteri hizmetleri ile akraba gibi olduk.Habire şikayetler,aramalar,elektronik postalar.Taahütümün dolmasını sabırsızlıkla bekliyorum.Daha fazla giderim olur ama hiç değilse hizmetin hakkını verir diye düşünüyorum ttnet.Yinede son karar sizin.
    |
    |
    |
    |
    Eğer günün birinde çıkmak isteyip de 8-9 gün uğraşmak, defalarca telefonda kavga etmek istemiyorsan sakın ama sakın Smile'a geçme. İptal için onlara kayıt bırakıyorsunuz, güya hattın iptali için onların "İptal Servisi" nin sizi araması gerekiyormuş. Arkadaş ben aradım zaten, siz niye arıyorsunuz tekrar beni. Abartısız 8-9 gün uğraştım, hergün aradım. En son aradığımda bağıra çağıra üst yetkiliyi bağlamalarını söyledim. Zar zor bağlattım ve hattın hemen iptalini yapmasını istedim. 1 saat sonra 9 gündür beni aramayan "İptal Servisi" aradı ve hattımı iptal etti. Siz siz olun TTnet ten şaşmayın, sonuçta hepsi Telekom'dan alıyorlar ama bir sorununuz olursa en azından Telekom'un binasında bulunan TTNet yetkilisiyle yüzyüze görüşme şansınız var. Diğerlerinde bu imkansız.
    |
    |
    |
    |

Ragnarök--

Satılık Abra A7 V6.2.1
  • Binbaşı
    1047 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MarquisDeSade

benim smile 'e gecme nedenlerimi siraliyim

smile'e gecersen ping'in kesinlikle duser,
    ttnet 8-10 tane hop'tan yurtdisina cikana kadar dolastirir. boylece pingin asiri yukselir
    smile' de bu maximum 3 veya 4 tur.

ttnette gercek sinirsiz 16mbit yok.
    smile ve digerlerinde var.

bir arizan oldugunda ttnet seninle ilgilenmez, hatayi sende arar. ve ariza raporu acmaz. gunlerce surundurur.
    smile'de bir arizan oldugu vakit hemen rapor hazirlar ve bagli bulundugun santrale is emri olarak bildirir, santral arizayi hemen giderir.

smile'den diger bir isp'ye gecmek istersen (taahudun yoksa). diger isp'den adsl tasima formu doldurman yeterli..

simdilik aklima gelenler bunlar.

kardeş bende smile kullanıyorum ping değerlerim çok iyi allah nazardan saklasın.Şöyle birşey demişsin tam oalrak açarmısın acaba.
    "ttnet 8-10 tane hop'tan yurtdisina cikana kadar dolastirir. boylece pingin asiri yukselir
    smile' de bu maximum 3 veya 4 tur."
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
SEO
Canlı Tv izle
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.