Şimdi Ara

Ttnet ten 24 ay taahhüt almak için arayıp duruyorlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
5.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hardday

valla kardes iki kere sordum taahhut yok degilmi diye evet yok dedi.simdi ben nasil anlarim bunu valla ugrasirim.

Madem beleş bir uygulama var kendileri neden geçirmiyorda sizden onay istiyorlar hiç düşünmedinizmi bunu
  • Ne biliyim pradesur boyle demek diye dusundum..simdi konusma kayitlarimiz mutlaka mevcuttur.Adi kariya eger taahhut var ise istemedigimi yurt disina gidebilecegimi aboneligimi kapatirken sorun olmasin dedim,bastira bastira hayir istedigniz an aboneliginizi kapattira bilecegmi,ve taahhut olmadgni soyledi.Ben bu kayitlara nasil ulasabilir ve taahhut olup olmadgni anlarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardday -- 23 Ekim 2010; 10:07:49 >
  • ADSL TAŞINABİLİRLİĞİ GELDİĞİ İÇİN 24 AY BAĞLAMAK istiyorlar.

BYBY kuzum diyerekten TNET ten hemen ayrılacağım.

Ama oradan kaçsan bu sefer SMILE var, aynısının laciverti.

Superonline a baktım, Superonline eskisi gibi değil, web sitesi bile güncel değil.

Nereye geçelim arkadaşlar?
  • Ben hizmetlerini daha iyi verirlerse, kabul ederim dedim. Net konuşmayı bilmek lazım. Gevelerseniz, onlar da sizi hala bir av olarak görür.

Açıkcası ben iyi bir hizmet alırsam neden geçmeyeyim, ama vermedikten sonra taahhüt vermeden 49 TL ödemeye devam ederim.

Teknoloji gelişiyor. 24 ay uzun bir süre.
  • Suan en iyisi musteriye yoluncak kaz gibi gormesine ragmen tt net,alt yapi ttnet in elinde.Smile ariza oldumu tt nete kosuyor. yalniz taahhut yok deyip yaptilarsa degistirmem ama ugrasirim ciddi ciddi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardday -- 23 Ekim 2010; 11:54:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snekercia

Aradılar aradılar en sonunda kapattırdım.

• 3G başladı ttnet çok üye kaybetti.bunun telaşıyla herkesi kendine bağlamak istiyor. ben 3G'den giriyorum kafam rahat. en azından TT denen üçkağıtçı şirketten kurtuldum
  • Arkadaşlar olay çözdüm.Türk Telekomda çalışan mühendis bir arkadaşım vardı.Onu aradım hemen ilgilendi sağolsun.Ve beni arayan bir bayi imiş.Benle
    irtibata geçen müşteri temsilcisininde ismini verdi.Ve taahhütlüymüş 24 ay hemde Allah belalarını versin,göz göre göre hayır taahhüt yok dedi adi kadın
    bu kadar pişkinlik olur.Hayır zaten değiştirmeyi düşünmüyordum ne gerek var böyle oyunlara.Gerçi aramasalar böyle kullanmaya devam edicektim.Tek artısı 8 ayda 240 lira vereceğime 120 lira ödiyeceğim.2 yılda 720 TL yerine 585 lira ödeyeceğim.Buda işin artısı.
    Ama yaptıkları harbi adilik

• quote:

Orijinalden alıntı: engink

3G başladı ttnet çok üye kaybetti.bunun telaşıyla herkesi kendine bağlamak istiyor. ben 3G'den giriyorum kafam rahat. en azından TT denen üçkağıtçı şirketten kurtuldum

3G'den hangi tarifeyle giriyorsun? Ben Vodafone'un günlük cepnet paketiyle denedim ama hız çok yavaştı, çekilir gibi değildi. Biraz daha hızlı bir seçenek olsa derhal TT'yi bırakacağım. (Bulunduğum yerde kablotv, fiber, elektirik, vs. gibi başka bir seçenek yok.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan23 -- 23 Ekim 2010; 15:48:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Arkadaşlar olay çözdüm.Türk Telekomda çalışan mühendis bir arkadaşım vardı.Onu aradım hemen ilgilendi sağolsun.Ve beni arayan bir bayi imiş.Benle
    irtibata geçen müşteri temsilcisininde ismini verdi.Ve taahhütlüymüş 24 ay hemde Allah belalarını versin,göz göre göre hayır taahhüt yok dedi adi kadın
    bu kadar pişkinlik olur.Hayır zaten değiştirmeyi düşünmüyordum ne gerek var böyle oyunlara.Gerçi aramasalar böyle kullanmaya devam edicektim.Tek artısı 8 ayda 240 lira vereceğime 120 lira ödiyeceğim.2 yılda 720 TL yerine 585 lira ödeyeceğim.Buda işin artısı.
    Ama yaptıkları harbi adilik

Evet, bu tür kandırmacaları yapanlar ttnet bayileri. Yukardaki mesajıma biraz uzun diye kimse bakmamış sanıyorum.

• Dostum senin o mesajını okudum ama gelen numara 4440375 olunca ihtimal vermemiştim bu duruma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan23

quote:

Orijinalden alıntı: engink

3G başladı ttnet çok üye kaybetti.bunun telaşıyla herkesi kendine bağlamak istiyor. ben 3G'den giriyorum kafam rahat. en azından TT denen üçkağıtçı şirketten kurtuldum

3G'den hangi tarifeyle giriyorsun? Ben Vodafone'un günlük cepnet paketiyle denedim ama hız çok yavaştı, çekilir gibi değildi. Biraz daha hızlı bir seçenek olsa derhal TT'yi bırakacağım. (Bulunduğum yerde kablotv, fiber, elektirik, vs. gibi başka bir seçenek yok.)

doğan23 arkadaşım anladığım kadarı ile 3g internete geçmek istiyorsun ben 17 aydır turkcell 3g hizmetini kullanıyorum sana biraz bilgi vereyim.17 ay önce ttneti iptal edip notebook da kullanmak için turkcell connect aldım o zaman edge hızında yavaş bir bağlantı vardı daha sonra 7.2 mbs hıza geçtik ama hızda çok bir değişiklik olmadı.Bunun yanısıra bağlantı kopmalarıda cabası. 3g,teknolojik yapısı gereği değişken hıza sahip bir erişim şekli.bulunduğunuz bölgenin yapısına görede bu değişkenlik safsatası insanı cinnet noktasına getiriyor.Benim evimde 3g sinyal seviyesi ortalama %90, semtimde de benden başka turkcell 3g kullanan yok.Buna rağmen nasıl bir yoğunluk oluyorsa sözde 7.2 lik hızı görmek hiç nasip olmadı.Birde 2 dakikada bir wcdma ile hsdpa arasında bant değişikliği oluyor.Neyseki bu ayın sonunda 18 aylık taahhüdname sona eriyor ve ben bu 3g muhabbetinden kurtuluyorum.

Sonuç olarak 3g ye geçmeden önce hız olayını iyice araştırmanı tavsiye ederim

• 3G denize düştüğünde sarılacak bir durum iş yerindede arkadaşlar aldı elde laptop, şurda iyi çeker belki diye geziniyorlar...
  • Sormayın Aynı Sorun bendede var Ben Çalışıyorum Genelde Yokum evde arıyorlarmı Babam vs cıkmıs bi kaç kez Demiş Çocuğa sormam lazım demiş ne yapcanız sorupta karlı cıkcanız vs demiş babamda neti biz değil o Kullanıyor demiş sonra arayın kapatmıs beni aradı böyle böyle dedim kesinlikle kabul etme ne olursa olsun adamlar yüzsüz gibi hayır dedigimiz hade 2günde 1 arayp gecin diyorlar deli oldum.aradıklarında acmıyorum teli artık illallah ettirdiler ya paramla resil oluyoruz.
  • beni de bugun aradılar. mesgulum dedim kapattılar.
  • beni hiç kampayamız var diye aramıyorlar.....
  • Benim bağlantıda sadece modem takılı olduğu için böyle bir şansları olmuyor, rahatsız da olmuyorum çok şükür.
    Zaten eş, dost, akraba ile artık cep telefonuyla haberleşiyoruz.
    Turkcell BizBize Kamu tarifesini (35 TL, her yöne aylık 20 saat) kullandığımdan beri telefonu söküp çıkardım, koydum bir kenara.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Örneğin ttnetin 5 ay 15 tl 8 mbps netlimitsiz paketini bağlattık.
    Bu kampanya için 24 ay taahhüt gerekiyor. Buraya kadar tamam.
    6 ay sonra interneti kapattırdık diyelim 5 ay boyunca aldığımız indirimi geri ödeyeceğiz bunada tamam.
    24 aylık taahhütün 6 ayını kullandık geriye kaldı 18 ay. Biz bu 18 ayı kullanmasakta ttnet bizden aylık 49 tl alma hakkı varmıdır.

''Müşterilerin ADSL hattını 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal ettirmeyi istemesi durumunda, abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler geri alınacaktır. İndirimli modem seçeneklerinden yararlanan müşterilerden ise abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler ve faturaya yansıtılan modem ücreti toplam modem bedelinden (kablolu modem için toplam 50 TL, kablosuz modem için toplam 125 TL) düşülerek geri alınacaktır. Ayrıca varsa ödenmemiş bağlantı ücreti veya taksitleri tahsil edilecektir. "

• quote:

Orijinalden alıntı: hontey

Arkadaşlar bir sorum olacak. Örneğin ttnetin 5 ay 15 tl 8 mbps netlimitsiz paketini bağlattık.
    Bu kampanya için 24 ay taahhüt gerekiyor. Buraya kadar tamam.
    6 ay sonra interneti kapattırdık diyelim 5 ay boyunca aldığımız indirimi geri ödeyeceğiz bunada tamam.
    24 aylık taahhütün 6 ayını kullandık geriye kaldı 18 ay. Biz bu 18 ayı kullanmasakta ttnet bizden aylık 49 tl alma hakkı varmıdır.

''Müşterilerin ADSL hattını 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal ettirmeyi istemesi durumunda, abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler geri alınacaktır. İndirimli modem seçeneklerinden yararlanan müşterilerden ise abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler ve faturaya yansıtılan modem ücreti toplam modem bedelinden (kablolu modem için toplam 50 TL, kablosuz modem için toplam 125 TL) düşülerek geri alınacaktır. Ayrıca varsa ödenmemiş bağlantı ücreti veya taksitleri tahsil edilecektir. "

bağlantı ücretinin 12takside bölünmesi gibi bi durum vardı hatırladığım kadarıyla. onunla ilgili olabilir diye düşünüyorum.

• Cevap için teşekkürler.
    1 tl x 24 ay = 24 tl bağlantı ücreti var bunu biliyorum. Benim öğrenmek istediğim sözleşme süresi dolmadan kapatma işlemlerinde kullanmadığımiz dönemler için ücret ödüyormuyuz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.