DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Ttnet ten 24 ay taahhüt almak için arayıp duruyorlar
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
84
Cevap
0
Favori
5.673
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> Ttnet ten 24 ay taahhüt almak için arayıp duruyorlar
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 sonraki >>>
Giriş
      471 Mesaj
      10 Ekim 2010 23:32:02
      Ttnet ten 24 ay taahhüt almak için arayıp duruyorlar kabul etmeyincede sanki enayimisiniz bu kabul edilmezmi tepkisi veriyorlar.Sanırım yakında yeni tarifeler açıklanacak yoksa bu kadar uğraşmaları için hiç bir sebep yok .

www.Dreamhost.com dan 50$ indirimli hosting almak ve her türlü script kurulumunda destek isteyenler mesaj atsın.
    • Yarbay
      13205 Mesaj
      10 Ekim 2010 23:54:11
      Altyapı hazır olmadan yeni tarifeler açıklanmaz, ilk bakışta 3-5 ay yarı fiyatına fatura ödemek avantajlı gelsede 24 ay sizi kelepçeleyen türk telekom en büyük avantajı elde ediyor. Sizinde ağzınıza bir parmak bal çalıyor.

İntel Core i7 4790K - Asus Sabertooth Z97 Mark 1 - Gskill Ripjawsx 4x4 GB DDR3 1866 Mhz - Evga GTX 980 Classified - Evga Supernova G2 750W - Corsair H100i - Samsung 850 Pro 256GB - Evo 840 500GB - Corsair Obsidian 750D - BenQ XL2420Z 144hz
      Macbook Air & Pro Retina 2016 Kullanıcı Kulübü
    • Yarbay
      2574 Mesaj
      18 Ekim 2010 04:20:04
      sakın taahhüt verme aramaları kesilmediği taktirde savcılığa suç duyurusunda bulunacağını söyle

• Yarbay
      2703 Mesaj
      18 Ekim 2010 12:02:25
      hanım 2 kez

SU AN SESINIZI KAYDEDİYORUM, 1 KEZ DAHA ARARSANIZ EŞİM AVUKAT VE SİZİ MUSTERİYİ RAHATSI ETMEKDEN
      HAKSIZ REKABETDEN HEM DAVA EDECEK HEMDE ŞİKAYET EDECEK

dedikden sonra birdaha aramadılar dedi... hemde BAGIRARAK yeter be kardeşim de başa ekleyerek.

hakaret etmeden öfkenizi de azıcık gösterirseniz size dönmezler

ANTIFACEBOOK'UN NERESI KURAL DIŞI || YA DELİRCEM ONLARCA UYEDE ANTIFACEBOOK SEMBOL VAR NEDEN BANA TAKTINIZ[/url]
    • Yarbay
      4871 Mesaj
      18 Ekim 2010 13:02:24
      kabul etmeyin tahadüt işi sakat

yeni paket çıkıyor alamıyorsun

• Yüzbaşı
      471 Mesaj
      18 Ekim 2010 20:24:12
      Şimdiye kadar vermedim çok cazip bir şey olmadıktan sonrada 3-5 e bakmak devam ederim. Zaten işe yarar bir şey olsa aramazlar..

www.Dreamhost.com dan 50$ indirimli hosting almak ve her türlü script kurulumunda destek isteyenler mesaj atsın.
    • Yarbay
      7177 Mesaj
      18 Ekim 2010 20:57:12
      6 ay boyunca 29 lira diyerek az önce aradılar. kabul etmiyorum teşekkürler diyince de sorguya çeker gibi niye diyor salak. sanane yahu, sen kimsin bana hesap soruyorsun

Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
      Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

• Yarbay
      2120 Mesaj
      18 Ekim 2010 21:35:49
      paso arıyorlar bıktık bizde hayır diyip kapatıyoruz..

P4 3.2Ghz HT LGA775 | MSI 865PE Neo3-F/ FS |2 X 512MB DDR400Kingston+1 GB DDR 400 Buffalo | Sapphire X1950GT
      | 320 GB SAMSUNG Spinpoint T HD321KJ---500 GB WD MYBOOK---2 X 1,5 TB Samsung Story---1 TB Seagate |

• Yüzbaşı
      376 Mesaj
      18 Ekim 2010 21:46:04
      Girmeyin 24 aylık taahhüde.
      ttnet kazıklayacak abone arıyor.
      Avrupa'da 30 mbps hız normal sayılırken, 8 mbps hızı beceremeyen, sabit telefonu zorunlu tutan, dünyanın en pahalı internetini vatandaşa kaktırmaya çalışan bir kuruma güvenilmez.
      Şimdilik tekel olduğu için katlanmak zorunda kalıyoruz.
      Ben şahsen bu hafta ttnet'i iptal edeceğim, cepden bağlanırım (bilgisayar bağlantısı ile) daha iyi. Üstelik daha ucuz.

• Yarbay
      2120 Mesaj
      18 Ekim 2010 22:10:12
      cepten nasıl bağlanacaksın ?

P4 3.2Ghz HT LGA775 | MSI 865PE Neo3-F/ FS |2 X 512MB DDR400Kingston+1 GB DDR 400 Buffalo | Sapphire X1950GT
      | 320 GB SAMSUNG Spinpoint T HD321KJ---500 GB WD MYBOOK---2 X 1,5 TB Samsung Story---1 TB Seagate |

• Yüzbaşı
      376 Mesaj
      19 Ekim 2010 01:49:51

quote:

Orijinalden alıntı: talaria

cepten nasıl bağlanacaksın ?

Zaten 3-4 gündür deniyorum, vodafone telefonla dial-up bağlantı yapıyorum. (üstelik sınırsız internet)
      Film, video seyretmelerde takılmalar oluyor, yüklemesini beklediğinde rahatlıkla seyredebiliyorsun.
      Bunun dışında e-posta, facebook, dh, siteler vs gayet iyi (tabi ttnet sorunlarına göre)
      Dün bir film indirdim, süre adsl'ye göre uzun olmasına rağmen hiç kopma olmadı ve başarılı bir şekilde indirdi.
      adsl bağlantısında sık sık sorun yaşamasaydım (çok düşük hız, internettin saatlerce kesilmesi gibi) tabiki böyle birşey yapmazdım.
      Yahu şu ttnet adamı tansiyon hastası yapacak.
      Sonuç da tabiki yapacaklarınız adsl'ye göre birazcık sınırlı.

• Yarbay
      3841 Mesaj
      19 Ekim 2010 05:39:32
      sadece görüşseler iyi
      son 2 aydır çaldırıp kapatıyor adamlar ya şaka gibi

• Yüzbaşı
      575 Mesaj
      22 Ekim 2010 10:36:16
      Benide çok aradılar 12 ay taahhüt için, sonunda kabul ettim, faturam 35tl ye düştü. Fakat 1 sene dolmadan iptal ettirmek zorunda kaldım. Normalde ceza ödemem gerekiyodu ama ttnet unuttu heralde:D son faturayı ödedim kapandı.

SAMSUNG LG HTC S-OFF, UNLOCK YAZILIM TAMİRİ YAPILIR
    • Yarbay
      2606 Mesaj
      22 Ekim 2010 14:57:13
      Küfür etsem ceza alırmıyım bunlara bıktım artık

• Yüzbaşı
      993 Mesaj
      22 Ekim 2010 15:34:06
      En iyi savunma SALDIRIdır! Aslında birşeyleri bahane edip BİZ TTNET'i aramalıyız devamlı! Adamlar da bizden bıkmalı! Böyle bir eylem yapılabilir.

Veya aklıma birşey daha geldi... TTNET'ten aradıkları zaman saçma sapan şeyler sorup, lafı uzattıkça uzatıp, karşı tarafı bezdirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan23 -- 22 Ekim 2010; 15:45:07 >

• Yüzbaşı
      305 Mesaj
      22 Ekim 2010 16:36:01
      Sizi arayanlar şahısların işlettiği ttnet bayileridir. İşlem alabilmek için herkesi arıyorlar. Forumda birkaç konuda hiç haberleri olmadıkları halde tarifelerini değiştiğini yazan arkadaşlar olmuş. Bayi oldukları için bilgisayardan müşterinin her bilgisine erişebiliyor ve her değişikliği yapabiliyorlar. Bazıları sırf işlem alabilmek için tarifeyi kasıtlı olarak yanlış tanıtıyor. Net pakete geçirmek isteği müşteriye hızda düşme olmayacak diyebiliyor. Yanında antivirüs, bedava konuşma, e-posta verilceğini söyleyip ev kullanıcısını daha pahalı olan işyeri paketlerine geçiriyorlar. Ve bunu gibi birçok kandırmaca... Dürüstü var mı, tabiki var. Ama siz yinede bir işlem yapmak istiyorsanız ttnet bürolarına gidin yada ttnetin müşteri hizmetlerini arayın veya online işlem merkezini kullanın.

• Yarbay
      2281 Mesaj
      22 Ekim 2010 16:43:40
      benide aradilar 4gb sinirli baglantim var aylik 29 lira 8 ay 15 lira odeyeceksiniz 8 ay sonunda 29 liradan devam ediceksiniz kabul ediyormusunuz diye.Taahahut varmi dedim hayir istediginiz zaman aboneliginizi iptal edebilirsiniz dedi bende kabul ettim.4 yildir kullaniyorum ttneti.Umarim oyuna gelmemisimdir teklif cazipti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yüzbaşı
      378 Mesaj
      23 Ekim 2010 00:06:46
      Aradılar aradılar en sonunda kapattırdım.

BİZE HER SEVDADAN GERİYE KALAN GALATASARAY
    • Yüzbaşı
      993 Mesaj
      23 Ekim 2010 03:03:36

quote:

Orijinalden alıntı: hardday

benide aradilar 4gb sinirli baglantim var aylik 29 lira 8 ay 15 lira odeyeceksiniz 8 ay sonunda 29 liradan devam ediceksiniz kabul ediyormusunuz diye.Taahahut varmi dedim hayir istediginiz zaman aboneliginizi iptal edebilirsiniz dedi bende kabul ettim.4 yildir kullaniyorum ttneti.Umarim oyuna gelmemisimdir teklif cazipti.

Böyle birşey olamaz. Yani mantık olarak "8 ay indirim yapıyoruz, kabul ediyor musunuz" diye bir soru olmaz. Muhtemelen taahhütlü bir tarifeye geçtin... Artık yalan da söylemeye başladılar demek!

• Yarbay
      2281 Mesaj
      23 Ekim 2010 03:16:01
      valla kardes iki kere sordum taahhut yok degilmi diye evet yok dedi.simdi ben nasil anlarim bunu valla ugrasirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.