Şimdi Ara

TTNET TEKNİK HİZMET Hakkında.!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    25.11.2014 tarihinde ttnet telefon ve internet için başvuru yaptım ama hala gelen giden yok ikincisi duyduğuma göre onlar sadece apartman girişindeki kutuya kadar gelip bırakıyorlarmış ordan sonrası için ayrıca elektronik ustası çapırıp yaptırılacakmış yahu oraya kadar hizmet var sonrası için niye yok nasıl bir MANTIK anlayamadım. bu konuyu derhal çözmesi gerekiyor ttnetin. saçmalıktan başka bişey değil o kadar para ver ama hizmet alamama olacak iş değil.

• Ne alaka bağlayıp gidiyor.
  • Shamshiel kullanıcısına yanıt
    Evet aynen öyle yapıyorlarmış az önce aradım yetkili kişileri teyid etti.
    dedim neden böyle bir uygulama yapıyorsunuz şimdi birde elektrikçiye ayrıca 50 tl para vereceğim.
    sıfır müşteri memnuniyetsizliği açıkçası.
    İnşallah en yakın zamanda şu ttnete güzel bir rakip çıkarda kurtuluruz bunlardan yazık yani ya.
  • Arkadaşım kablo varsa apartmanın dairenin aşağıdan adamlar bağlar dairende kablo yoksa çektireceksin sen derdini anlatamıyorsun onlarda nedemek istediğini algılamıyorlar.

Rakip filan çıkmaz.
  • 9 katlı ve her katta 4 daire herkez kullanıyor bu interneti yani alt yapısı var sadece apartmanın girişindeki kutudan bağlantı yapmak için usta çağıracakmışız öyle diyor ptt personeli. ayda 64 TL 24 ay tahaüt yap aldığımız hizmet bu iş
    neyse yapacak bişey yok 50 TL daha bayılacağız ustalara ne yapalım
    rakipleri varda onlarda bu ttnetin alt yapısını kullanırsa rakip sayılmaz tabiki ama temennim ilerde inş. çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L0NEW0LF -- 29 Kasım 2014; 8:39:28 >
  • Onlar bağlıyor ayrıca sende daha pttde kalmışsın onlarda normal ozaman.
  • Binada zaten telefon hattı yok mu? Telefon hattı dediğin şeyin zaten binada olması gerekiyor. Telekom da gelip bu bağlantıya kadar kabloyu çekiyor, uçlarını bağlayıp işi bitiriyor. Bir anormallik yok ki? Binada telefon hattı yoksa Telekom'un suçu ne?
  • Merhaba.

Ptt değil, türk telekom. 24 nisan 1995'de telefon hizmeti pttden alınıp türk telekom kamu tüzelliğine verildi. Sonrasında özelleştirildi vs neyse.

Konunuza gelirsek,

Derdinizi anlatamıyorsunuz telekoma. Yapmanız gereken şu ve bize vermeniz gereken cevaplar şunlar,

Binanızın içerisinde telefon tesisatı var mı?
    Binanızın girişinde bulunan kutudan itibaren evinize kadar kablo ulaşıyor mu?

Bu iki soru çok önemli, eğer bu ikisi varsa, telekom gelecek ve girişteki kutudan bağlantınızı yapacak, sonrasında evinizden bağlantıyı sağlayacaktır. Eğer telefon tesisatı yoksa, elektrikçi çağırıp kablo çektirmeniz gerekmektedir.

Bina içerisindeki tesisatlar telekomun yetkisinde ve sorumluluğunda değil. Bakımı ve tesisatı tamamen müşteriye ve apartman bina sorumlusuna aittir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.