Şimdi Ara

Ttnet Tarife ücretlerine zam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
5.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.ttnet.com.tr/web/383-2434-1-1/tur/redesign_tr__navigation/diger/2012_degisen_tarifeler 1 nisan 2012 den itiaberen geçerli fiyatlara güncelleme yapmış adamlar zam yokk!!!

• ne olacak bu zamlar... dünyada interneti en pahalı kullanan ülkeyiz...
  • şimdi eski 49tl ödediğimiz limitsiz paketi kaçpara oldu
  • 55 bile pahali gelirken 60 tl yapiyorlar hayir hizmetide dort dortlukmus gibi galiba yeni tarife arayislarina basliyacagim
    "Yukarıda belirtilen güncellemeler ilgili paketlerin yalın versiyonları için de geçerli olacaktır. Yalın internet erişim ücretlerinde değişiklik olmayacaktır." bu cumlede anlatilmak istenen nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 13 Mart 2012; 16:51:58 >
  • ben dün 6 gb 8mbps ye geçtim 32 lira dediler o da mı değişti ??
  • net 6 paketinde bir değişiklik yok
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: turexx

55 bile pahali gelirken 60 tl yapiyorlar hayir hizmetide dort dortlukmus gibi galiba yeni tarife arayislarina basliyacagim
    "Yukarıda belirtilen güncellemeler ilgili paketlerin yalın versiyonları için de geçerli olacaktır. Yalın internet erişim ücretlerinde değişiklik olmayacaktır." bu cumlede anlatilmak istenen nedir

aynı zam yalın internetede geliyormuş fakat 15 lira olan sabit ücrete zam yokmuş..yani 59+15 oluyor anladığım bu
  • oh beeee 7 tl zam yimişiz 95 tl olmuş 4 mbit sınırsız
  • Netdisk vermişler birde adil kullanımı 50 gb yapmışlar. Öiv sini devlet düşürünce bile bir kaç ay indirimli sattılar, hemen eski zamlı fiyatına yükseltmişlerdi. Tekelliği ne zaman kırılırsa o zaman bizde rahat ederiz, baksanıza gsm operatörlerinin yaptıkları kampanyalara... 2 tane daha yaygın internet firması olsa idi böyle olur muydu?

Tekelcilik yasak, microsoft a kaç tane dava açıldı bu yüzden ülkemizde bu ttnete kaç tane dava açıldı? Hiç, sabit telefon ücretini geri alan bir vatandaş vardı, verilen bu karar emsal karar bile olamadı.

Yazık gerçekten çok yazık...
  • hiçbirşey anlamadım ben
  • e zaten şu an böyle değil mi. 1 ocaktan itibaren böyle oldu fiyatlar.

demek istedikleri eski kullanıcıların da fiyatları mı artacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

e zaten şu an böyle değil mi. 1 ocaktan itibaren böyle oldu fiyatlar.

Evet, yeni abonelikler için geçerli olan zam, eski kullanıcılar içinde geçerli olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugoss

quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

e zaten şu an böyle değil mi. 1 ocaktan itibaren böyle oldu fiyatlar.

Evet, yeni abonelikler için geçerli olan zam, eski kullanıcılar içinde geçerli olacak.

teşekkürler öncelikle.

damlar resmen ayaküstü soyuyorlar bizi
  • Bu ülke bunları hak ediyor mu yahu? Tt, Türkiye'de tekel olduğu için isteğini hizmeti istediği fiyata satıyor.
    Ama millet buna layık aslında. Millet daha Ttnet ten başka firma bile bilmiyor. Tt kadar bilinçsiz müşteri kitlesi de
    bunun sorumlusudur.
    Benzini pahalı kullanıyoruz. Dışarıdan alıyoruz. Yahu interneti de pahalı kullanıyoruz onu da mı dışardan alıyoruz.
    Resmen millete istediği fiyata satıyor. Rakip olsa, ah bir olsa. Böyle oynayamaz milletle.
    Yazık bu ülkeye. Bu tekelciliğe dur demeli biri.
  • Yazıklar olsun, diyecek ve yazacak birşey bulamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner282828

Bu ülke bunları hak ediyor mu yahu? Tt, Türkiye'de tekel olduğu için isteğini hizmeti istediği fiyata satıyor.
    Ama millet buna layık aslında. Millet daha Ttnet ten başka firma bile bilmiyor. Tt kadar bilinçsiz müşteri kitlesi de
    bunun sorumlusudur.
    Benzini pahalı kullanıyoruz. Dışarıdan alıyoruz. Yahu interneti de pahalı kullanıyoruz onu da mı dışardan alıyoruz.
    Resmen millete istediği fiyata satıyor. Rakip olsa, ah bir olsa. Böyle oynayamaz milletle.
    Yazık bu ülkeye. Bu tekelciliğe dur demeli biri.

evet dışardan alıyorsun malesef araplara gidiyor
  • Ben ingilizlerden alıyorum. Cepnet yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

oh beeee 7 tl zam yimişiz 95 tl olmuş 4 mbit sınırsız

Aynen öyle.

6mb alıyorum 95 tl vereceğim.

Mayıs ayında sözleşmem bitiyor , eğer bu şirketin müşterisi olursam adam değilim !
  • Daha uygun paketler çıkarmalarını beklerken zam yaptılar. Nasıl bir soygun düzeni bu böyle!!!!!!.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.