Şimdi Ara

TTNET-TAAHHÜT BİTTİ. KOMİK TEKLİFLER İÇERDE. SİZCE NE YAPMALIYIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
3.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar, fikirlerinize ihtiyacım var.

Mevcutta 24 mbps 75 gb akk kullanıyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi taahhüt bitti. Bittiği içinde 76 tl fatura kesmişler. Normalde 59.99 idi. Buraya kadar her şey normal.

Şimdi müşteri hizmetlerini aradım teklif yapmalarını istedim. Yine 24 ay taahhüt edeceğimi söyledim. Görüşme sonucunda 61 tl ile aynı hizmeti almaya devam edebilirsiniz dediler

Bende forumu kurcaladım. Sonrasında ne göreyim ? 24 mbps 150 gb akk 24 ay taahhüt 55 tl teklif edilmiş bir forumdaşa. Bende bundan yararlanmak istiyorum dedim. 5 yıllık ttnet kullanıcısıyım 1 faturası aksamadı. Bu tarifeye hiç cevap bile vermedi müşteri temsilcisi. Resmen duymamazlıktan geldi.

Şimdi siz olsanız ne yaparsınız? 61 tl ile 24 mbps 75 gb akk 24 ay taahhüt devam mı dersiniz? Yoksa öneriniz nedir?

Bulunduğum mahallede ttnet, süperonline, kentnet mevcut. Tamam mı? Devam mı?

• Netspeed e gec.

Illa türk Telekom ile devam etmek istiyorsan müdürlüğe git iptal dilekçesi doldur. En ucuz tarifeyi o zaman veriyorlar.

Ayrıca forumda yazılan tekliflerde kişiler sabit telefon mu yalın mi olduğunu belirtmiyor.

55 lira yalın mi yoksa ilave olarak 25 lira sabit ücret ödüyor mu bu da önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam, mahallede netspeed yok malesef.

O zaman dilekçe doldurayım gidip. Peki dilekçe doldurmaya gittiğimizde mi teklif veriyorlar? Nasıl oluyor biraz detay verebilir misiniz?

Edit: Binada ttnet fiber var. Tilgin modem var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrandLotus -- 12 Haziran 2018; 22:25:46 >
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 22:16:7 >
  • benimde biteli 2 ay felan oldu her ay en az 3-5 kere arıyorlar şuan reddediyorum mevcut tarifem 8 mbit netlimitsiz 83 tl olmuş daha önce taahüdüm vardı 57 tl ödüyordum banada önerdikleri kampanya 16 mbit hız 150 akn hızı akn yi geçince 8 mbit düşecekmiş 67-68 tl bir şey söylediler bende çok oldugunu söyledim sonra bi teklif daha yaptı 16 mbit hız 100 akn hızı 5 mbit düşecek 60 tl ben anlamıyorum başkalarına nasıl teklifler yapıyorlar illa müdürlügemi gidip iptal ettiriyoruz demek lazım benim bi arkadaş 16 mbit sınırsız 49 ttl ödüyor benim birde sabit telefon var onada ayrı ödüyorum bazılarıan sabit telefon bile içinde 55-60 tl fiyatlar söylüyorlar

sizce önerilen kampanyalar nasıl ben aslında paketi degiştirme taraftarı degilim tamam başkasına geçince hız yükselecek ama diger paketin fiyatıda taahüt bitince çok fazla 8 mbit 83 tl 16 mbit 115 ya tekrar teklif bekleyecek yada kapatıp başkasına geçecem

• Mahallede netspeed nasıl olmaz ki hocam ? Sonuçta onlar da ttnet altyapısını kullanıyorlar.
  • Dayı sen yalın mı kullanacaksın, telefondan internete giriyormusun.
  • berrakk B kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom seni iyi dolandıriyor.

Üstüne bir de sabit telefon ödüyorsun. Artı 20 lira para veriyorsun.

Tavsiyem telefon gerekmiyorsa telefonu iptal et netspeed e gec.

Eğer Türk Telekom olsun ve telefon lazım diyorsan müdürlüğe git telefon ile Hersey dahil 67 liraya 35 mbps hız veriyorsunuz internet sitenizde. Benden 16 mbps hıza sabit telefon ile birlikte 90 lira para istiyorsunuz de. Iptal dilekçesi doldur.

• kentnet varda düşünmen hata :)
  • Millenicom böyle bir paket çıkarmış FTTH müşterileri de yararlanabiliyor 100 mbps'e kadar akksiz 70tl taahhütsüz demiş fakat taahhüt olsa bile gerçekten limit yok ise güzel bir paket bence bir bak derim

https://www.milleni.com.tr/eviniz-icin/kampanyalar/internet/ozgurum-kampanyasi/5591c149-1e89-4319-836e-3872dfbcd148
  • bizim soru neydi ? kafamda çok tilkiler dolaşıyor şu sıralar
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandLotus

Eyvallah hocam, mahallede netspeed yok malesef.

O zaman dilekçe doldurayım gidip. Peki dilekçe doldurmaya gittiğimizde mi teklif veriyorlar? Nasıl oluyor biraz detay verebilir misiniz?

Edit: Binada ttnet fiber var. Tilgin modem var.
    Netspeed nasıl yok o kısmı bi açar mısın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 22:15:3 >
  • Mr.Data M kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç güven vermiyor. Bir okudum da baya şart koymuş.

• circassianmen C kullanıcısına yanıt
    2 aydan önce iptal ederseniz 70 TL ek olarak istiyor (kurulum ücreti) netspeed gibi modem teslim gibi şeyleri diyorsanız ftth altyapılarda klasik Telekom kendi veriyor cihazı ve iade etmenizi bekliyor dsl var ise kendi cihazınızı kullanırsınız

• aynı paketteyiz benimkinde alo da var tahatttüt bitti şimdi 70 liradan devam ettiriyor ben kabul etmiyorum 2 sene söz verip 1700 tl keş yatıcak sizin hesabınıa bana bişi vermeniz gerekli ya modem ya tvibu istiyorum diyorum bana gb yükseltelim diyorlar gb ben size verim düşük gb tarife fiyat uygun olsun onada yok illa giydircekler

• Ev telefonu kullanıyorsanız TTNET aloya geçirmek istiyorum deyin yalın internet fiyatına ev telefonu artı internet alırsınız ama alo paket konuştukça öde olacak. 5 dk gsm ile görüşürseniz 0,060 TL yansıyor mükemmel
  • pazartesi ttnet ile taahüdüm bitti gittim dilekçe verdim ıslak imzalı.1 saat sonra eve geldim neti kapatmış godoşlar.aradım uygun teklif almak istiyorum diye imza verdim dediler ayın 8 ine kadar dondurmuşlar.bugün 3.gün ne arayan var ne soran.24 mbit 75 gb kota bana verdikleri teklif 68 tl...telefon dahil..cumaya kadar aradılar aradılar aramazlarsa verdikleri teklifi kabul etmeden normal taahüt vermeden geçeceğim internete.sonra vereceğim dilekçe netspeede gecicem
  • wkend kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç uğraşmayın türktelekom ile ev telefonunuz varsa kullanıyorsanız türknet heryöne 1000 dk görüşme dahil 65 tl.
    yoksada netspeed.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erocan27 -- 4 Temmuz 2018; 21:34:31 >
  • Ttnet Fiber varsa Netspeed fiber alabilmeniz lazım onlar Ttnetin Fiber altyapısını kullanabilen tek firma.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.