Şimdi Ara

TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.594
Cevap
13
Favori
144.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
392 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı

150GB bu arada AKK

Benim için uygun kota yok :(

Eğer varsa 1tb vs ozaman derim ben zaten 900gb nin üstünü görmedim bana yeter diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50Mbps 200gb Limitli kullanıyordum 100 Tl ye böyle bir mesaj geldi sanırım TTNET geri adım attı. ?
    TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaşlar yukardaki Evde internet müşterisiyim veya değilim seçimine göre sayfayı görüyorsunuz ya da göremiyorsunuz.

Mesela Limitsiz İnternet Çağım kampanyası, ''Evde İnternet Müşterisi Değilim'' adı altında tanımlanmış. Eğer sizde üstte ''Evde İnternet Müşterisiyim'' seçili ise, sayfayı göremezsiniz. Değiştirip linke tekrar tıklayın :)

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/limitsiz-internet-cagi-kampanya.aspx
    1 yıl sözleşmem var 50mb telekom 80 tl uzatsam dahamı iyi olur sizce ne yapmak gerekir

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    6 mb baglantı eklemişler o yoktu onceden
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Evet söylediğiniz gibi ''Evde İnternet Müşterisiyim'' seçili imiş.Şimdi görebiliyorum.
    Sonuçta herhangi bir fiyat değişikliği yapılmamış,bunların kafalarında çok tilki dolaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedatemre -- 14 Aralık 2018; 0:57:6 >
  • ADSL kullanıcısıyım şu an. 16mbps 50GB kullanıyorum 70 tl ye. bu uygulama gelince ilk aydan normal kullanıcılara yansıyacak mı yoksa belli bir süre aynı devam edebilecek miyiz acaba ?
  • 16mbps 200gb akn kullanıyorum 2020 yılında bitiyor sözleşmem ,kotadan sonra 8mbps mi yoksa sınırsızmı olucam ?
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    16mb aynı fiyattan aknsız sözleşme süresince kullanmaya devam ediceksiniz
  • vedatemre V kullanıcısına yanıt
    bunların kafalarında tilki yok direk fiyatlar bu olucak dh nin videosunu izleseydiniz(izleyin orda 3 firmanın fiyatları var)

ttnet ve superonline fiyatları aynı

turksat bunlardanda beter devlet yolu verdi bunlara o yuzden boyle (turksat devlete ait)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnline

16mb aynı fiyattan aknsız sözleşme süresince kullanmaya devam ediceksiniz
    yani akn ve diğer ismiyle kota yok sınırsız 2020 ye kadar 16mbps öylemi dostum
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    yapılan açıklama öyle aynen
  • 35 mbit kullanıyorum, sözleşmeyi 2 yıl daha uzatsam aynı şekilde akn kalkar mı ocakta? yoksa sözleşmeyi bilerek uzatmazlar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mind of a madman

35 mbit kullanıyorum, sözleşmeyi 2 yıl daha uzatsam aynı şekilde akn kalkar mı ocakta? yoksa sözleşmeyi bilerek uzatmazlar mı
    Aynı fiyattan vermezler büyük ihtimalle.
  • ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Ergen mi? :)

Haydi dilenmeye devam et kardeş, kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalkan bişi olduğu kesin
    Kısmet artık
  • fiyatları değiştirirler diye beklerken yine aynı fiyatlarla koymuş yüzsüzler.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/limitsiz-internet-cagi-kampanya.aspx
  • zfrkr kullanıcısına yanıt
    Taahhüt bitene kadar aynı fiyata sınırsız olacak zaten. Burada olay yeni alacaklar veya paket yenileyecekler için olan abartılı fiyatlar.
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.