Şimdi Ara

TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.594
Cevap
13
Favori
144.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
392 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Newwarrior

Ben anlamadım ki olayı. 100 Mpbs kullanıyorum ben 99TL, Yılbaşından sonra tarifem mi değişecek yoksa ücreti mi arttıracaklar?

Bu uçuk fiyatlar yeni müşteriler için mi?
    Tahattünüz bitene kadar aynı fiyattan kullanırsınız. Bittikten sonra açıklanan fiyatlardan satacaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Newwarrior N kullanıcısına yanıt
    Devam eden bir sözleşmeniz varsa ve AKN'li bir paketteyseniz, 1 Ocak itibariyle, tamamen sınırsız kullanacaksınız sözleşmeniz sona erene dek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Şu konularda sayfalarca konuşuldu yazildi çizildi, 1-2 kere bişiy sordum Bir Allahin kuluda alintilayip cevaplamadi..

Sorum şu, Şuan 50 MB 200 GB AKN'li Tahahhütsüz paket kullanicisiyim.. 2019'da benim paketim veya hızım neye dönüşecek fiyat ayni mi kalacak, AKN'ler kalkiyorsa şu zamana kadar 100 GB AKN kullanan ile 200 GB AKN kullananlarin faturasini ne yapacaklarda farkli gelmeyecek.. ? 100 GB paket kullananin fiyati mi artacak 200 GB kullananin fiyatimi düşecek.. Türk telekom sitesinde galiba fatura tutarlarinda değişme olmayacak demiş, Eeee o zaman ne boklar döndürecek bu telekom. ?
    En az bir fatura donemi oncesinden fiyat degisikligini bildirmek zorundalar. Ayvayi yedin, sana kilitleyecekler vs diyenlere bakma sen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Bizim burda superoine turksat var onlara mesaj atacagim altyapi isterim belki cekerler onlardan alirim. Yada vdsl netspeed millenicom denerim. Masabasi firmalardan da pek alasim yok ama cok isterse telekom maalesef vermem.
    netspeed kullanıyorum ancak Telekom bağlantı ücretini çok artırırsa netspeed'de bize zam yapar...

unutmuşum kablonette var ama oldukça sınırlı sanırım... abone sayısı hala az sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Şu konularda sayfalarca konuşuldu yazildi çizildi, 1-2 kere bişiy sordum Bir Allahin kuluda alintilayip cevaplamadi..

Sorum şu, Şuan 50 MB 200 GB AKN'li Tahahhütsüz paket kullanicisiyim.. 2019'da benim paketim veya hızım neye dönüşecek fiyat ayni mi kalacak, AKN'ler kalkiyorsa şu zamana kadar 100 GB AKN kullanan ile 200 GB AKN kullananlarin faturasini ne yapacaklarda farkli gelmeyecek.. ? 100 GB paket kullananin fiyati mi artacak 200 GB kullananin fiyatimi düşecek.. Türk telekom sitesinde galiba fatura tutarlarinda değişme olmayacak demiş, Eeee o zaman ne boklar döndürecek bu telekom. ?
    Taahütsüz olarak şu an kaç lira ödüyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

En az bir fatura donemi oncesinden fiyat degisikligini bildirmek zorundalar. Ayvayi yedin, sana kilitleyecekler vs diyenlere bakma sen.

Alıntıları Göster
    teşekkürler. 16/05/2018 tarihinde sözleşmemiz başlamış. 24 ay taahüt var. bu durumda 16/05/2020 tarihine kadar 99tlye 100mbps tamamen sınırsız kullanacağım yani.

o zamana kadar da sular durulmuş olur inşallah :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Newwarrior -- 13 Aralık 2018; 23:43:30 >
  • Hüsami kullanıcısına yanıt
    TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı

Şuanda kullandığım modem ttnetten aldığım zyxel vds2 modem. Hattım direk santarale bağlı 1700 metre kablo uzunluğum var. Saha dolabım fttc değil.

Siz bu hatta 35 mbps bağlayın taksin meydanında eşşek gibi anırırım 35 dk

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

Bu mesaj silindi.
    Ona mı laf ettim kardeş? 1 ay daha az bir ücrete kullanmak için bu kadar uğraşmana kendi kodunu paylaşmana dedim.
  • Az önce 20bms'ye kadar 75 gb akn'li 13 aylık tahahüt ile 66.90 a yeniledim. Yılbaşından sonra akn olmayacak ama şimdilik 75 gb söylemek zorundayım dedi.
  • Türk Telekom yeni bir güncelleme ile fiyatlarda değil paketlerin isimlerinde değişiklik yapmayı seçti.
    'Limitsiz İnternet Çağı' imiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatemre

Türk Telekom yeni bir güncelleme ile fiyatlarda değil paketlerin isimlerinde değişiklik yapmayı seçti.
    'Limitsiz İnternet Çağı' imiş
    linki yok nerde bu paketler
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeTeRPaNN

turbo almakla uğraşma millenicoma gel her günün turbo olsun hem de aylık 80 liraya akksiz 100 mb fiber. Reklam gibi oldu ama artık büyük kazıkçı şirketlere para yedirmeyin.
    bende fiberim 50 200 e 89 veriom işte yetiyor bana (bisey indireceksem turbo aliyorum..)

5 tl ye yetip artiyor bak ayın 14 yarısı bitti

yeiyor bana zaten 180 ustune cıkmadım hiç bugne kadar

• axe190780 kullanıcısına yanıt
    İite ben de diyorum ki hem düşük hızda hem de sınırlı internete neden 90 lira para ödüyorsunuz? Bu da benim aylık yapmış olduğum indirme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vodafone na geçtim hemen.turksat kablonetin altyapısını kullanıyor.74 tl +7 lira modem kirası 81 tl ye 50 mbit 250 GB akn. Akn dolunca 16 mbit sınırsız. 25 mbit de var 250 gb akn.akn dolunca 8 oluyor hiz.50 mbit benim icin ideal bu.fiyatlari görünce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 yıldır vodafone fiberdeyim. 200 mbps hız ve güya 200 gb akn var ama adamlar aknsiz hizmet veriyor sanki.iki yıldır bir kaç kez hızımı düşürdüler ama onlarda da çok sürmedi ertesi gün eski hızıma hep geri döndürdüler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnline

linki yok nerde bu paketler

Alıntıları Göster
    Maalesef gene kaldrılmış,yaklaşık 55 dadika önce vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: vedatemre

Maalesef gene kaldrılmış,yaklaşık 55 dadika önce vardı

Alıntıları Göster
    Alttan alttan yokluyorlar herhalde dalga geçiyorlar
  • TTNET MEZA"RCI BİR FİRMADIR DİNLERİ İMANLARI PARA FİYATLARA BAK SOKAYIM SİZİN FİYAT POLİTİKANIZAİNŞANLAH İFLAS EDER BATARSINIZ GEBERİN
  • Arkadaşlar yukardaki Evde internet müşterisiyim veya değilim seçimine göre sayfayı görüyorsunuz ya da göremiyorsunuz.

Mesela Limitsiz İnternet Çağım kampanyası, ''Evde İnternet Müşterisi Değilim'' adı altında tanımlanmış. Eğer sizde üstte ''Evde İnternet Müşterisiyim'' seçili ise, sayfayı göremezsiniz. Değiştirip linke tekrar tıklayın :)

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/limitsiz-internet-cagi-kampanya.aspx

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.