Şimdi Ara

TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.594
Cevap
13
Favori
144.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
392 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sizin fiyat epey ucuk cıkacak cunku tahahhut yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: axe190780

yynet sizi cok fena kucaga aliyor

superonline limitsiz akk siz . paket fiyatları

15 Mbit limitsiz sınırsız akk yok 79
    25 Mbit limitsiz sınırsız akk yok 89
    35 Mbit limitsiz sınırsız akk yok 139
    50 Mbit limitsiz sınırsız akk yok 169

TL

buda superonline fiyatları

Bunlar da çok pahalı. Taahhutum olduğu için ocaktan itibaren 50 megabit sınırsıza 72 tl ödeyeceğim Türk Telekomda. Bu fiyatlar hep fake bence. Nabız ölçüyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Kardeş harbiden yazık ya. Neyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanmam ...

platin paket 25 ozelikle cok satildi çünkü

ama 50 ye 200 Gb kotali 89TL mesela superde (turbo indir var ayda 3 kere alabliyorsun (5 tl download yapacagın zaman ki bence ayda 2 kere alsan
    hayli hayli yeter bana göre ( bilmiyorum ama benim oturdugum yerde (super fiber de ,ttnet fiber de i turknet fiber de , vodofone fiber de hepsi var ama ben superonine kulaniyorum ve asırı memnunum
  • Yok hocam fıyatın artmayacak zaten taahhut vermıssın bu sure zarfında kımse fıyatınıza mudahale edemez o zamsna kadar sızde lımıtsız aknsız netınızı kullanacaksınız

Ben bugun ttnete 3 yıllık tashhut verdım adsl hattım 16 mb 75 gb akn 61 tl+ev telefonu 250 dk her yone 1 ocaktan sonra sknsiz 3 yil bu fiyata kullanacagim bilmiyorum iyimi yaptik kotumu

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Millet balıklama atladı düşük kotalı tarifelere sınırsız olacak diye. Türk Telekom a güven olmaz. Ortada sözleşme var deyip çıkarlar işin içinden.

Alıntıları Göster
    Superonline taahhütüm geçen ay bitti. Bir aydır en kötü 3 günde bir arıyorlar taahüt yapalım diye. Ben de her seferinde açıkçası internet sağlayıcılara güvenmiyorum yeni dönemi bekleyeceğim diyorum. Kesin bi çakallık yapacaklar çünkü belli yani. Bu kadar arayıp kakalamaya çalıştıklarına göre...

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Ancak bu fiyatlara yeni paketlerden alma şansımız yok gibi görünüyor o yüzden değerlendirin bence fırsatınız varken

• Taahhüdümü eylül ayında yeniledim. Yıkılan internet kampanyasıyla full limitsiz 24mbps'e kadar aknsiz pakede 131 tl ödüyorum. 1 ocaktan sonra aynı paketin fiyatı düşerse düşük fiyattan o hizmeti alma imkanım var mı?

TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the flying dutchman -- 13 Aralık 2018; 21:26:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metacortex kullanıcısına yanıt
    Yalın kullanıyorum

• Türkiye'yi,Adil Kullanım Kotası kadar net özetleyen mevzu yoktur.Adam düdüklemek üzere hukuka aykırı olarak getirilen şeyi,hukuka aykırılığı tespit edildiği için iptal ederken de adam düdüklüyorlar.2 ucu çüklü eternet kablosu.Muazzam bi olay.İddia ediyorum hiçbir gâvur akıl edemez bunu.
  • Bugün 5 arkadaş telekoma gidip 24 olan hızı 35 yaptık ne olur ne olmaz diye.
    36 ay sözleşme var birde bize sizin sözleşmeden dolayı kota devam derlerse diye 35 geçtik.
    Yarın 3 kişi daha gidiyoruz.
    1 Ocakta ak kara belli olacak.
    35 mb hız 74 TL.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35 gb akn 24 mbit 58 liraya bugun 2 yıl taahhütlü başvurdum yeni yılda işler karışık olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: bozoklu66

35 gb akn 24 mbit 58 liraya bugun 2 yıl taahhütlü başvurdum yeni yılda işler karışık olacak
    hangi tarife hocam?
  • Adamlar benim 70 tl odedigim internete 250 tl istiyor hll vlla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Tarife ismini söyler misin?

• Telekom vurgun yapacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MPower12

Tarife ismini söyler misin?

Türk Telekom.
    Hipernet Limitsiz. 35 mbps kadar limitsiz.
    100gb akn.
    Akn sonrası 16mb.
    117 TL. İndirim 53 TL. 64 TL 36 ay.
    10 TL 250 dakika ev telefonu dahil 74 TL.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 50mbit/50akk 77tl ve 35mbit/71 tl üniversiteli kampanyası birde selffy kampanyası var oda 18 ve 25 yaş arası katılabilir oda 50mbit/50akk 71tl 35mbit/50akk ise 65tl bu paketler daha cazip bence inceleyin. Bu fiyatlar yalın internet içindir. Birde gsnet fbnet vs kampanyası var orda da fiyatlar 50/50 73tl 35/50 67tl ben dün 50/50 77tl den geçiş yaptım 2 yıl sözleşme yaptık. akk dolmuşdu bugün ek akk tanımlamışlar son sürat devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi force444 -- 13 Aralık 2018; 21:59:25 >
  • axe190780 kullanıcısına yanıt
    turbo almakla uğraşma millenicoma gel her günün turbo olsun hem de aylık 80 liraya akksiz 100 mb fiber. Reklam gibi oldu ama artık büyük kazıkçı şirketlere para yedirmeyin.
  • benim şimdi 2 yıllık taahhütüm var 58 tl ye 24 mbps hız 35 gb akk kullanıyorum 1 ocak 2019 da bende akk siz mi kullanıcam birisi söyleyebilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.