Şimdi Ara

TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.594
Cevap
13
Favori
144.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
392 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birde fiber hatta yalın internet ücreti ödüyorum kafaya bak! akla bak! zihne bak! Binaya bakır hat gelmiyor bile. Mantık yoookkk sistem var!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akn kaldırılması yerine akn sonrası düşen hızı atıyorum, 8den 3 değilde 5 e düşürülmesi olmalıydı, akn kalksın diye imza toplayıp kampanya yapanların kulakları yakında ttnet den daha fazla çınlayacak

akn kalsın kalksın diye diye , al kalkıyor hayırlı olsun

2019 da bu şahısların akn tekrar gelsin imza kampayalarını görürüz
  • radko kullanıcısına yanıt
    Düşüncesiz adamsın vesselam. 100 mbps internet kullanıp kota bitince 3 mbps ye düşmek neyin harcıydı? En azından şimdi başka İnternet servis sağlayıcıları 100 mbps e kadar interneti 60-70 liradan satıyor bu da bir gelişme. Beğenmiyorsan (ki kimse bu fiyatları begenmez) başka sağlayıcıya geç. Boş yapıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tanerss kullanıcısına yanıt
    Laf anlatamazsın hocam bunlara koyun bunlar. Vur ensesine al ekmeğini. Hiç ses seda çıkarmazlar gelişme oldu mu da laf atarlar yarın öbür gün 100 mbps internet olurda 70 tl olursa (başka sağlayıcılarda var) siz kullanmayın kullananın ....

• Hadouken06 kullanıcısına yanıt
    2019 ocak ayında başlıyor AKN GERİ GELSİN imza kampanyası,meclise halkın dar gelirli internet kullanıcaları ziyaret gerçekleştirip yetkililere mağduriyetleri iletecektir!

• quote:

Orijinalden alıntı: tanerss

Hak aramak ne zaman suç oldu ? Yanı başımızda ki ülke deki bağlantı 10 kat daha ucuza verebiliyorsa bu işte bir iş var demektir. 10 kat daha ucuza verip bunun üstünden orada ki ISS kar yapabiliyorsa bizimkiler neden 10 kat fiyat istiyor ? Biraz kafayı çalıştıralım lütfen. ISS'ler 10 kat daha fazla cebine para sokmak istedikleri için bütün Türkiye'nin interneti sürünüyor. Bunun suçlusu hakkını isteyen kullanıcılar değil ISS'lerdir.

Alıntıları Göster
    Hak arayın ama hakkı ararken sonuçlarını biraz olsun kestirin, yani bir iş bile kurarken ya batarsam diyebiliyorsanız buda öyle kafayı çalıştırın lütfen :) Kaldı ki sizin gibi bu kadar güzel türkçeyi kullanan bir insan sanıyorum ki kültürlüsünüz de gerçekten akn kalkınca birşeylerin düzeleceğini umuyormuydunuz ?

Ben geçmişe döneceğimizi biliyordum hali hazırda zaten 5mbit'e düşüyoruz akn kalkmasına gerek yok, 100mbit kullanıyorduk akn düştüğünde yine 5mbitti fakat kota dolana kadar iyi bir hızımız vardı ve firmaların bir sürü kota yükseltme kampanyaları vardı iyiydi yani, parası olan zaten simetriye devam ediyor.

• Görüyorum da konuyu İnternet servis sağlayıcılarının trolleri basmış. Akn geri gelsin diye ağlayacakmisiz. Asıl sizin bu kadar ağladığınız yeter bence.

Ocakta görüşürüz diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar geri cekildi konu kilit

• Yühhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  • imza kampanyası yapilmasının amacı fiyatların düşmesi , hızların artmasiydi.

Turktelekom ise burada "bana bir tokat attilar , bende bir tokat atacagim" diye olaya bakiyor. haliyle Akn'e geri gelsin mi "bu kafa yapisiyla" evet geri gelsin tabiki. eğer bugunden daha kötüsü olacaksa (ki öyle görünüyor) Akn'nin kalkması hata olur.

nedense ülkemizde hep birşeyler değiştikten sonra eskisini sürekli mumla ariyoruz.

kimse 4 mbit internete 60 TL ödemek istemez. Bunun adı sınırsız değil resmen sınırlandırmak. kota olarak değil ama hız olarak evet.
  • Gatetrans kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Biraz önce Türk Telekomdan gelen mesaj..

Degerli musterimiz, 1 Ocak'tan itibaren mevcut hiziniz degismeden ve ek bir ucret odemeden, paketinizi limitsiz internete donusturuyoruz. Gule gule kullanin. B001

• Sağolun bende bunu anlatmaya çalışıyorum aslında, yani bakın arkadaşlar

Aşağıdaki tabloda görüldüğü üzere ortalama bir internet kullanıcısı 24mbit 50-60 TL arası ödüyor varsayalım, akn dolunca hızı 8mbit oluyor. Şu an 8mbit aknsiz fiyat çok pahalı. Akn dolana kadar kullandığınız 24mbit yanınıza kear kalıyor.

TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Staree -- 13 Aralık 2018; 16:7:20 >
  • Şöyle bir mesaj geldi bana e öyleyse çok iyi çünkü ben hızlı İnternet kullanıyorum

TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı

• quote:

Orijinalden alıntı: Irina Spalko

Şöyle bir mesaj geldi bana e öyleyse çok iyi çünkü ben hızlı İnternet kullanıyorum

bunlara güven olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Hadouken06

akn kaldırılması yerine akn sonrası düşen hızı atıyorum, 8den 3 değilde 5 e düşürülmesi olmalıydı, akn kalksın diye imza toplayıp kampanya yapanların kulakları yakında ttnet den daha fazla çınlayacak

akn kalsın kalksın diye diye , al kalkıyor hayırlı olsun

2019 da bu şahısların akn tekrar gelsin imza kampayalarını görürüz
    Şaka mısınız siz ya

Buradakiler insanlar sayesinde akn sonrası hız 3ten yükseltildi şimdi de akn kalkıyor

Çok istiyorsanız gidip 4 mbps internete 60 tl bayılın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackSmoke

bunlara güven olmaz

Alıntıları Göster
    Valla kendileri bilir umrumda olmaz turknete geçerim

• radko kullanıcısına yanıt
    gece saat 2:00 sabah 8:00 a kadar zaten kota mota yoktu, ben oyun gücellemesi vs yapacağım yada büyük bir dosya idireceğim zaman pc yada ps4 ü downnload bitice kapancak şekilde ayarlıyordum bugün ayın 13 ü 230gb download var akn hala bitmedi kullanmayı bilene zaten kota mota yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irina Spalko

Şöyle bir mesaj geldi bana e öyleyse çok iyi çünkü ben hızlı İnternet kullanıyorum

demek ki bu yüzden bana port yok diyolar. taahhüt yapsam onlar zararlı çıkacak demek ki
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.