Şimdi Ara

TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.594
Cevap
13
Favori
144.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
392 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin orada pek fazla internet kullanan yoktur. Sana ucuza verirler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CnrOzlp

Uzuun yıllardır TTnet kullanıyorum, şuana kadar pekte pişman değildim açıkcası.

Sözleşmem Ocak'ta bitecek, eğer bi güzellik vs yapmazlarsa kesinlikle değişmeyi düşünüyorum.İnternete aylık 150tl verecek halim yok açıkcası.

Ama diğer firmalar hakkında hiçbir bilgim yok, umarım doğru kararı verebilirim.Şimdilik aklıma netspeed yattı ama bilmiyorum açıkcası hala ttnet'in bi güzellik yapmasını bekliyorum, her ne kadar ihtimal vermesemde :)
    hocam ttnet ten ne güzelliği bekliyorsun sana güzellik yerine başka birşey verirler :D

bende uzun zamandır ttnet 50 mb sorunsuz kullanıyorum teklif istedim 50 gb 77 tl dediler netspeed 75 mb sınırsız 76 tlye veriyor

aynı altyapı aynı kutu değişen tek şey isim olacağı için ttnetten ayrılmaya karar verdim 30 aralıkta netspeede geçiyorum

Sende hiç bekleme yapma direk başka firmaya geç sömürülmek iyi birşey değil

• Ns_Lion N kullanıcısına yanıt
    super online tam sınırsız paketi var suber box diye o daha iyi olur 50 mb upload 390 mb download veren sanırım 300 tl idi
  • Şimdi bu fiyatlardan sonra rakip firmalarda benzer saçmalığı yaparsa müşteri filan beklemesinler, ttnet'in bu hamlesi rakiplere bildiğin fırsat ve bunu kullanamazlarsa ttnet kasayı doldurur.

İşin üzücü tarafı son ekonomik durumlardan sonra, halkımız çoğu harcamasını kıstı evine çekildi fakat evdeki tek eğlence olan interneti de ellerinden alacaklar, millet işe gitsin ev gelsin uyusun uyansın başka bir şey yapsın istemiyorlar sanırım.

İnternet artık lüks bir hizmet değil, günümüzde her şey internete endekslenirken biz aman kota aman upload yok fatura derken keyifle şu hizmetten yararlanamıyoruz.

Umarım aboneler gerekli tepkiyi verir
  • Yıllardır 24mbit full sınırsız internet kullanmaktayım. 42,5tl :)
  • bundan 2 sene once dunyada 85 idik ev internetinde

mayıs ayı duzenlemsi ile 82 sıra ya cıktık buyuk olay

2 sene sonra geldigmiz nokta dunyada 90 sıradayız
  • Kota kalktıcılardan sonra şimdide diğer sağlayıcılara geçelim bu fiyatları gördükten sonra diyenler çoğaldı yine uyarı mahiyetinde yazayım tt de fiyatlar bu düzeye geliyorsa diğerlerinin fiyatı da artacaktır. Altyapıyı ttden alıyorlar bedavaya mı veriyor tt onlara altyapıyı. Bu fiyatlar değişmez ise herkesi etkiler sadece tt abonesini değil haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 68023967

Arkadaşlar siz yine alternatif bulabiliyorsunuz ben ne yapayım bana bir akıl verin...
    Konyanın Kulu ilçesindeyim TTNET 16 mbit 100GB AKK paketini kullanıyorum ama hızım 10 mbiti geçmiyor 😁😁
    Mart ayında taahütüm bitecek ve yine mecbur bu firmaya muhtaç kalacam...
    Farklı firmalar bana 50 mbit dahi verebileceğini söylüyor ama inanın güvenemiyorum arkadaşlar. Sizce ne yapmalıyım?
    Altyapımı ve adresimi farklı firmalarla arattım çıkan sonuçları ek olarak ekledim yorumunuzu bekliyorum.

TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı

Büyük yerleşim yerleri haricinde tek seçenek ttnet maalesef. diğerleri hizmet verse de ttnet altyapısıyla hizmet veriyor. kendi müşterisine bile vaat ettiğini vermeyip "ben ...'e kadar dedim, şu kadar MBit garanti etmiyorum" diyorsa diğerleri hiç vermez. Diğer operatörlere kendi altyapıları olup olmadığını sorabilirsiniz. Ya da bazen Wi-fi hizmeti veren yerler oluyor. Onu araştırabilirsiniz.
    Onun dışında durumu kabullenmekten başka yapacak pek bişey yok bence.
    (Ben de benzer durumdayım da ondan yazıyorum. Daha önce istanbul'da 50Mbit fiber vardı, şuan 15'i görürsem mutlu oluyorum. Bana da 35 Mbit hız var dediler. Aldım, son 1 haftadır da 3 MBit ortalamayla kullanıyorum. Çıldırmak üzereyim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gadget46 -- 12 Aralık 2018; 14:38:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Tam aksine dostum herkes gurbetçi herkesin evinde internet var 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gadget46 G kullanıcısına yanıt
    Hocam millenicom türknet netspeed güzel tarifelerle geliyor ama dediğim gibi ben bunu gördüğüme şükrediyorum elimdekinden olmakta istemiyorum 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neden garipsediniz ki, bu fiyatlar kaç yıldır sınırsız olarak sayfalarında vardı zaten.
  • Beyler şimdi aradım tahhüt yeniletim iyi mi yaptım kötümü bilemedim 5 ay sonra tahhüt bitiyordu 35 mbit 150 gb kotaya 91 tl veriyodum 35 mbit 50 gb 80 tl den 2 yıl daha tahhüt verdim umarım kötü yapmamışızdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Alıntıları Göster

Kahkaha attim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konularda pek bilgim yok bilgili birileri yazarsa sevinirim gerçekten 3 ay sonra tahautum bitiyor 56 tl sınırsız tahattut bitmeden herhangi bir ek ücret yansıtabilirlermi ve ne yapmalıyım hangisi daha avantajlı

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Bankalar zararda paralarini cikartacaklar adamlar. Tek bir banka da degil ki. Pastadan sadece o yesin.
    Böyle para mı çıkar? Kim bu kadar parayı sadece İnternete verir?

• Şimdi faturaya baktım 75 gb akk ev telefonu dahil indirimsiz fiat:111,87 indirimli fiat :57,00 tl 16 mb e kadar diye veriyorlar ama ben hiç bir zaman 6 mb dan yukarı alamıyorum
  • Nerede yazıyor bu fiyatlar?

Link var mı?

• RenT0m R kullanıcısına yanıt
    Taahhüt süresince bir kuruş zam yapamazlar.

• 4 mbps hızlı internet demişler bi de
  • Tepkiler çok iyi arkadaşlar tarife web sitesinden kaldırıldı. İnanılmaz tepki var şirkete, anlatılmaz yaşanır.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.