Şimdi Ara

TTNET Sınırsız internet fiyatları açıklandı (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.594
Cevap
13
Favori
144.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
392 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iptal ettirin tüm üyelikleri diğer iss lere geçin onların altyapı güçlendirmelerini destekleyin

bakın o zaman ne oluyor
  • Bizim internet Taahhütlü 2019 7.ayında bitiyor. Hiper Limitsiz 24Mbps kullanıyoruz. 72 TL ödüyoruz bu fiyatta bizim değişme olucak mı ? yani fiyat artacak mı ? yoksa taahhüt bitesiye kadar aynı fiyat mı devam eder ?
  • By..Emre kullanıcısına yanıt
    Sözleşmen bitene kadar aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni aboneliklerde vazelin hediye edecekmiş ttnet.

• lan bide reklamlarda demezler mi türk telekom 81 ilde limitsiz internet çağını başlatıyor diye. şaka gibiler.bir de reklam veriyorlar. ben iki senedir kullanıyorum turknet ile limitsiz 42 mbps alıyorum, upload 15-16 alıyorum, 65 liraya. düşünün işte turknet bu paralara bu hizmeti verebiliyorsa, altyapı sahibi telekom nasıl kertiyor milleti
  • kickergls K kullanıcısına yanıt
    diger firmaların alt yapısı yokki

olay o zaten

ttnetin santraline cihaz koymak alt yapı sayılıyorsa o baska tabi
  • K4RT4L kullanıcısına yanıt
    Hayır. Aklı olan Türk Telekom bağlatmaz. Türknet 100 mbit 65 tl bağlantı ne kadar kaldırıyorsa o kadar internet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Beyni olan şuan bu fiyatlara almaz bu rezil şirketten internet zaten türknet var netspeed var alternatif çok.

• ugur_91 U kullanıcısına yanıt
    Türknet e geç 100 bit 65 tl.

• Türknet millenicom netspeed birini tercih edin, zaten bu fiyatlardan satabileceklerini sanmıyorum. Ciddi müşteri kaybedecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gatetrans -- 12 Aralık 2018; 10:53:51 >
  • orhan239 O kullanıcısına yanıt
    sonra aglamyın yogun saatlerde pingler ucuk mb dusuk diye

telekomun calışanların ne ypacagı belli degil
  • forumagir F kullanıcısına yanıt
    Büyük başlar çok iyi yaptı helal onlara az bile yapmışlar satsınlar hepsini zararı kapatınca da kilit vursunlar bir b.k yediklerinden kesiyorlar zaten interneti tam kessinler kapatıp gitsinler.

• Burada defalarca söyledim size dinlemediniz. Kota kalkarsa size tam sokarlar alırlar dedim parasını. Buyrun parasını vererek alırsınız böyle kotasızı işte. Eskiden tek zenci vardı. Şimdi üçüyle uğraşın durun poziyondan pozisyona :)

Bir de Lider Kampanya demiş. Liderlik böyle olur. Diğerlerine örnek olmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 12 Aralık 2018; 11:0:18 >
  • Bunne? Resmen dalga geçiyorlar Turklekomlu hat kullanmak bile yok benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garabet2

Sanırım duymadınız. Türk Telekom zaten batık bir şirket. Şirketi satın alan Araplar içini boşalttı ve kaçtı gitti. Birkaç banka 3-5 milyar dolar alacağına karşılık Türk Telekom'a el koydular. Yani haciz ettiler şirketi. Şimdi alacaklarını kurtarmaya çalışıyorlar

Alıntıları Göster
    mobilde en uygun fiyatları veriyolar halbuki. mobil bölümü farklı mı?

• Resmen Rezillik.. Bunun başka bir Açıklaması Olamaz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nereye gülüyorduk

• quote:

Orijinalden alıntı: Akid

Şener Şen’in bir filminde İlyas Salman’a söylediği bir söz vardı o geldi aklıma ; “Yahu Kayınço sizin gibi beygirler olmazsa bizim halimiz nice olurdu”

Not : Fiyatları hükümetler değil halk belirler siz her konu da milleti düdükleyenlerden yana olup hükümetleri eleştirdikçe daha çok sırtınıza binerler bilginize.
    "Fiyatları hükümet değil halk belirler" mi? Hahha.. Sanırım Fransa'da yaşıyorsunuz. Bu ülkede hakkını arayan bir halk olsa başımızdaki hükümet zaten barajı geçemezdi. Bu arada halk adamı bakkal Hüseyin Amca, telefon harçlarını 600 liraya çıkardı geçenlerde... (!) Fındık fiyatlarını da hemşerim Fadime Teyze belirliyor.. Hükümet her konuda olduğu gibi zamlardan da münezzeh, tertemiz, adı gibi pürü pAK...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yetmez daha fazla :DDDD
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.