Şimdi Ara

TTNET ROKET (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.836
Cevap
23
Favori
111.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala teknik geliştirmeden bahsediyorlar, kaç ay oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm ay ben bu günü bekledim, indirme yapmadan akk dolsun sonra roketle yardırırım diye sonuç hüsran
  • Bug devam ediyor mu arkadaşlar?
  • artık yapılamıyor. talep alınamadı diyor. ödenmemiş fatura vs yok. Geçmiş olsun. GİRDİ.
  • Allah kurtarsın arkadaşlar Superonline'a geçtim. :)
  • 3 ay sabredelim, en azından 3 mbps gibi çağ dışı bir hıza mahkum kalmayacağız. gerçi bu sistem tamamen çağ dışı ama ne yapalım, kötünün iyisi oldu.
  • destroyer333 kullanıcısına yanıt
    Bug devam ediyor arkadaşlar, normal bir hızla denedim bu sefer oldu, onaylarken çıkan roket sayfasında kaldım bastıktan sonra ve nihayet çalıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NASIL YAPTIN BİZEDE SOLERMİSİN
  • https://rasyoneladam.com/ttnet-roketi-bug-ile-acmak/

Bu sitede yazdığı gibi denedim oldu, ancak yaptığımda AKK limitim dolmamıştı , bugün itibariyle doldu ve tekrar denedim olumlu bir sonuç alamadım henüz, halihazırda şu an çalıştırabilmiş değilim, deneyimlerim bu şekilde.

• İnternetin bu halde olmasının da AKK'nin bugüne kadar kalkmamasının da sorumlusu direkt olarak bizleriz. Neden mi? Modemleri alıp Türk Telekom Genel Müdürlüğü önünde son derece yasal bir hakkımız olan eylem hakkımızı kullanabilirdik hatta ve hatta kitleler halinde örgütlenip aynı anda milyonlarca abonelik iptali yapabilirdik. O zaman AKK kalkıyor muydu kalkmıyor muydu hep birlikte görürdük. AKK'nin kalkmasını geçtim faturalar bile düşerdi ama halk koyun olunca yapacak bir şey kalmıyor maalesef hakkını aramayan, aza kanaat edip hakkının yenmesine göz yumanlar halinden memnunken olan bizlere oluyor. DAHA BETER OLUN!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz.gokcen1 -- 7 Şubat 2017; 21:17:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz.gokcen1

İnternetin bu halde olmasının da AKK'nin bugüne kadar kalkmamasının da sorumlusu direkt olarak bizleriz. Neden mi? Modemleri alıp Türk Telekom Genel Müdürlüğü önünde son derece yasal bir hakkımız olan eylem hakkımızı kullanabilirdik hatta ve hatta kitleler halinde örgütlenip aynı anda milyonlarca abonelik iptali yapabilirdik. O zaman AKK kalkıyor muydu kalkmıyor muydu hep birlikte görürdük. AKK'nin kalkmasını geçtim faturalar bile düşerdi ama halk koyun olunca yapacak bir şey kalmıyor maalesef hakkını aramayan, aza kanaat edip hakkının yenmesine göz yumanlar halinden memnunken olan bizlere oluyor. DAHA BETER OLUN!

Onu bırakın, fiber yada vdsl internetin ne olduğunu bilmeyen, sırf sosyal medyada takılan belki milyonlarca insan var. Modem arayüzü, hız vs haberleri yok. Forumlara bakılınca çok şikayet eden var gibi görünsede "sessiz çoğunluk" dikkate alındığında biz azınlıktan öte değiliz.

• 4 aydır bugdan yararlanarak kullanıyordum ama bu ay olmuyor malesef faturaları da ödedik ondan da değilmiş bir kaç arkadaşta yapabildi şubat ayında acaba bugu çok kullandım diye bana mı kapadılar anlamadım ki
  • Dun 2-3 defa bugu denedim bendede olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kelberTh

4 aydır bugdan yararlanarak kullanıyordum ama bu ay olmuyor malesef faturaları da ödedik ondan da değilmiş bir kaç arkadaşta yapabildi şubat ayında acaba bugu çok kullandım diye bana mı kapadılar anlamadım ki

Aynı durum var bende de
  • Bu teknik geliştirme ne zaman bitecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Bu teknik geliştirme ne zaman bitecek

1 Mayıs'ta yeni akk hızları devreye girince paralı yaparlar
  • Şubat ayında bug ile açan oldu mu ? Ben 20 dkdır denedim olmadı. 2. Sayfada patlıyor
  • kucuk kullanıcısına yanıt
    roket sayfasına bile girmiyor artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: abc1905

roket sayfasına bile girmiyor artık...

Dün giriyordu bugün girmemeye başladı. Kalktı kesin olarak.
  • Roket hizmeti yalan oldu, hala yalan söyleyerek teknik geliştirme mazeretini sunuyorlar, 4 ay oldu be neyin geliştirmesi
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.